Προς το περιεχόμενο

Colin McRae: Dirt 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 471
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

DiRT 3 – System Requirements & Demo News

 

Codemasters have announced the minimum system requirements of their upcoming DiRT 3 rally title that is due to hit the shelves on May 24.

 

Given that DiRT 3 is shaping up to be one of the best-looking PC racing titles right now, a fairly powerful system will be required to enjoy the title in full detail as you can see below.

 

Minimum System Requirements

OS: WinXP, Vista or Win7

CPU: AMD Athlon 64 X2 2,8 GHz, Intel Pentium D 2.8 GHz

RAM: 2 GB

HDD: 15 GByte

Gfx Card: AMD Radeon HD 2000 256 MB, Geforce 8000 Series 256 MB

 

Recommended System Requirements

DirectX 11

OS: Vista or Win7

CPU: AMD Phenom II or Intel Core i7

RAM: 3 GB

Gfx Card: AMD Radeon HD 6000 Series

 

With the release closing in quickly, Codemasters have announced that there will be no demo version of the title prior to the store release. Codemasters states that all available resources are currently focused on getting the title ready for release, a post-release demo has not been explicitly ruled out though.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

το παιχνιδι απλα τα σπαει παιδες αξιζει για αγορα εγω το προλαβα με 39,90 τωρα το αυξησανε και πηγαν να μου πουνε στο πλαισιο οτι κανει 49.90....

το παιχνχνιδι εχει ωραιο ονλινε κομματι χωρις λαγκ.δοκιμασα επισης τα σταντσ που εχει μεσα απλα κορυφη και οι πιστες σουηδιας που εχουν χιονακι ε εκει λιγο δυσκολευομε στο στριψιμο αλλα μαθαινεται.

οι απαιτησεις με το συστημα της υπογραφης μ ολα φουλ σε αναλυση 1920*1080 το παιζω με 80 fps average.θα συνεχισω ξανα το βραδακι να σας πω λεπτομερειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι απλα τα σπαει παιδες αξιζει για αγορα εγω το προλαβα με 39,90 τωρα το αυξησανε και πηγαν να μου πουνε στο πλαισιο οτι κανει 49.90....

το παιχνχνιδι εχει ωραιο ονλινε κομματι χωρις λαγκ.δοκιμασα επισης τα σταντσ που εχει μεσα απλα κορυφη και οι πιστες σουηδιας που εχουν χιονακι ε εκει λιγο δυσκολευομε στο στριψιμο αλλα μαθαινεται.

οι απαιτησεις με το συστημα της υπογραφης μ ολα φουλ σε αναλυση 1920*1080 το παιζω με 80 fps average.θα συνεχισω ξανα το βραδακι να σας πω λεπτομερειες

 

Βγήκε demo για pc εσύ που το δοκίμασες;

Aπ'οτι ξέρω στις 24 Μαίου βγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...