Προς το περιεχόμενο

Τα Windows Mobile 7 ΔΕΝ θα έχουν copy/paste


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

>http://www.engadget.com/2010/03/17/microsoft-on-copy-and-paste-in-windows-phone-7-series-people-d/

 

το URL του άρθρου.

 

Μέσος χρόνος για να παρατήσεις την προσπάθεια να το στείλεις σε κάποιον μέσω IM χωρίς copy-paste; Ίδιος με τον χρόνο που θα αποτύχει το WinMo 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σας έχω και καλύτερο: ΔΕΝ θα έχει ούτε multitasking και θα επιτρέπει μία μόνο εφαρμογή να τρέχει (χωρίς να επηρεάζονται προφανώς λειτουργίες όπως τηλέφωνο, music player κλπ).

 

Να κάνω "γκουχ" ή να κρατηθώ?

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνεις... με τους απαράδεκτους... και να πω ότι δεν ήξεραν σαν την μαμά apple... το κράξιμο που της ρίξαμε σίγουρα το άκουσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα είναι τερτιπια του marketing

κουβέντα να γίνεται γιατί η mobile πλατφορμα τους, χάνει έδαφος

android, iphone και blackberry ανεβαίνουν

win mobile και symbian υποχωρούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αλλάξει πανω απο 5 wm συσκευές δεν ειμουν φανατικός του copy/paste :P αλλα θεωρώ πως ηταν απαραίτητο .Καθως και αυτες οι βλακίες wanna be Iphone ειναι απαράδεκτα.

Δεν πειράζει θα πάμε σε Android :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χρησιμοποιώ copy&paste καθημερινά , πιο πολύ γιατί κάνω χρήση Internet. Όπως επίσης το multitasking. Χωρίς αυτό δεν παλευεται

 

Παραθέτω παράδειγμα copy&paste από imageshack ενός printscreen από multitasking :P

 

imageso.jpg

By vasilisxd at 2010-03-21

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ακόμη σίγουρος για το κατά πόσο χρειάζεται! Ζήτημα να το έχω κάνει copy/paste 4-5 φορές μέσα σε ένα χρόνο!

 

Anyway

B)

 

Εγω δεν νομιζω να την παλευα με κινητο χωρις copy paste... Περα οτι κανω copy paste καθημερινα στο blackberry, το εκανα και πριν χρονια με τα Nokia 6681 + 6630. Βολευει σε απειρες φασεις, sms/IM, notes, internet surfing και πολλα ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...