Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μονο με πιστωτικη γινετε?οχ με paysafe ή καποιον αλλον τροπο?

 

Περίμενε να σου πει κάποιος άλλος γιατί εγώ ποτέ δεν το επιχείρησα. Πάντα με πιστωτική ήμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γίνεται με paysafe. Ήμουν παρών όταν ο φίλος μου αγόρασε το nba 2k12. :rolleyes:

πως δλδ naruto?πχ κανει το παιχνιδι 20Ε πας αγοραζεις μια paysafe των 20-25Ε και βαζεις τον κωδικο στο steam και κατευαζεις το παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως δλδ naruto?πχ κανει το παιχνιδι 20Ε πας αγοραζεις μια paysafe των 20-25Ε και βαζεις τον κωδικο στο steam και κατευαζεις το παιχνιδι?

 

Οι κάρτες paysafe είναι των 10,25,50 και 100Ε. Μπορείς να πας να αγοράσεις 2 δεκάρες και να βάλεις τους κωδικούς τους όταν πας να αγοράσεις το παιχνίδι. Πολύ απλό και ασφαλές. Αν σου περισέψε υπόλοιπο από αυτό που θα αγοράσεις μπορείς να αγοράσεις τίποτα άλλο ή να το συνδυάσεις με μία άλλη paysafe στο μέλλον.

 

Από όσο ξέρω μετά από 12 μήνες κατοχής μιας κάρτας paysafe χρεώνεσαι 1 ευρώ το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κάρτες paysafe είναι των 10,25,50 και 100Ε. Μπορείς να πας να αγοράσεις 2 δεκάρες και να βάλεις τους κωδικούς τους όταν πας να αγοράσεις το παιχνίδι. Πολύ απλό και ασφαλές. Αν σου περισέψε υπόλοιπο από αυτό που θα αγοράσεις μπορείς να αγοράσεις τίποτα άλλο ή να το συνδυάσεις με μία άλλη paysafe στο μέλλον.

 

Από όσο ξέρω μετά από 12 μήνες κατοχής μιας κάρτας paysafe χρεώνεσαι 1 ευρώ το μήνα.

οκ ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νέο bundle indie παιχνιδιών και μουσικών άλμπουμ από το Indie Gala 2:

 

http://www.indiegala.com/

 

 

Είναι πάλι pay what you want, αλλά έχει συγκεκριμένες διαβαθμίσεις. Με $9.52 και πάνω, δίνουν και 6 από τα παιχνίδια από το πρώτο Indie Gala.

 

$1.5 - $5.44: Carebear bundle: Critical Mass, Fortix 2, Bunch of Heroes

$5.45 - $9.51: Big Saver Bundle: Τα παραπάνω συν Greed Corp, Roboblitz,

$9.52 ή παραπάνω: Epic Gala Bundle: Τα παραπάνω συν Inmomentum, Hacker Evolution: Duality, Hacker Evolution: Untold, Your doodles are bugged, Zombie Shooter και Zombie Shooter 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Steam το Skyrim 33% κάτω, στα 33,49€

 

Βέβαια το ότι έχουμε 33% έκπτωση, High texture pack download και Creation Kit ταυτόχρονα με τη κυκλοφορία του Kingdoms of Amalour, μόνο τυχαίο που δεν φαίνεται να είναι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...