Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
3 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Επίσης δίνουν το (πρώτο) Unreal Gold δωρεαν από την αρχική σελίδα τους, Η προσφορά ισχύει για 48 ώρες

  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Praetorian είπε

Επίσης δίνουν το (πρώτο) Unreal Gold δωρεαν από την αρχική σελίδα τους, Η προσφορά ισχύει για 48 ώρες

Και στο steam το unreal gold free

https://store.steampowered.com/app/13250/Unreal_Gold/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, JohnVani18 είπε

Enemy Front + Alien Rage Pack με μόλις 1€

https://www.fanatical.com/en/bundle/alien-rage-plus-enemy-front-pack

Ενταξει σχεδον μας πληρωνουν για να τα παρουμε. Το θεμα ειναι τι εχουν να προσφερουν ως αυτονομες εμπειριες, αν βγαλουμε απο την εξισωση το γελοιο κοστος στο οποιο μας προσφερονται. Απο ενα βαρυσημαντο 52 μοιραζονται στο metacritic...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά είναι όλα.Υπάρχει κόσμος που δίνει 50ρικο να βαράει 300 ώρες ζόμπια στο 69ο CoD.Εμένα προσωπικά το enemy front μου άρεσε.Το θεωρώ τουλάχιστον αξιόλογο.Για 1€ μαζί με ένα άλλο παιχνίδι, όσο αδιάφορο και να είναι αυτό, νομίζω δεν χρειάζεται να κάνουμε παραπάνω κουβέντα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok. Αυτο ηθελα να ακουσω. Στο πρώτο σκελος του σχολιου σου, συμφωνω εξ ορισμου. Στο οικονομικο δεν σταθηκα καθολου. Δωρεαν ειναι αλλωστε πρακτικα. Ουτε τσιχλες που λεει ο λόγος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει δε μπορεί ο καθένας να υποκαταστήσει το γούστο του άλλου.Σε κάθε περίπτωση θα πρέπει να το ψάχνουμε απο μόνοι μας με βάση τις προσωπικές μας προτιμήσεις, που τις ξέρουμε πολύ καλά οι ίδιοι (ή έστω θα έπρεπε) ακόμα και εάν η τιμή είναι χαμηλή.Να μην ψάχνουμε ένα χρόνο βέβαια τώρα για το πόσο καλό είναι ένα παιχνίδι που κάνει 1€, αλλά καταλαβαινόμαστε πιστεύω. Εμένα πάντως ξαναλέω μου άρεσε.Είχε αυτά που περίμενα να έχει, είχε ωραίο setting που το γούσταρα και μου άρεσε συνολικά. Και είναι λίγο υποτιμημένο θεωρώ.Όχι διαμάντι, αλλά αξιόλογο shooterάκι.Έχει και μερικά reviews στο steam που αποτυπώνουν με μεγάλη ακρίβεια το τι μπορείς να περιμένεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το GOG.COM δινει δωρεαν το Unreal Gold και σε 80% εκπτωση τους υπολοιπους Unreal τιτλους. η προσφορα διαρκει μεχρι τις 29 του μηνος. του Gold ομως νομιζω ειναι για μια μερα ακομη.

μπειτε στο σαιτ, εχει την προσφορα στο πανω μερος της σελιδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, KilliK είπε

το GOG.COM δινει δωρεαν το Unreal Gold και σε 80% εκπτωση τους υπολοιπους Unreal τιτλους. η προσφορα διαρκει μεχρι τις 29 του μηνος. του Gold ομως νομιζω ειναι για μια μερα ακομη.

μπειτε στο σαιτ, εχει την προσφορα στο πανω μερος της σελιδας.

Σε προλαβαν οχι μονο ενας αλλα δυο ατομα παραπανω στην ιδια σελιδα κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, NikosB98 είπε

Δωρεάν Expansion Pack του Battlefield 1.

Battlefield 1 In the Name of the Tsar

Πως το παιρνεις αυτο? Μου βγαζει τη διαδικασια να πληρωσω

edit. Οκ το πηρα. Το κανα μεσα απ το BF1 και μετα πατησα extra content και το προσθεσε αμεσως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καταιγίδα δωρεάν παιχνιδιών σήμερα. Μαζί μ' αυτά που έδωσε ο cjs13, έχουμε και:

  • Guns of Icarus Alliance δωρεάν στο Steam (υπάρχει πρόβλημα προς το παρόν με το κουμπί εγκατάστασης στο Steam, έχουν ενημερωθεί και το ψάχνουν Διορθώθηκε)
  • Επισκέπτεστε για 4 συνεχόμενες μέρες τη σελίδα του Spring Sale στο HumbleBundle και μαζεύετε τις στάμπες για να πάρετε το Fortified
  • Spring Cleaning Event στο Steam 24-28/05 με διάφορα trophies και Free to Play μέχρι να τελειώσει τα: Dead by Daylight, Cities: Skylines, Don't Starve Together, DiRT 4, Left 4 Dead 2, Tyranny, Borderlands 2, Middle-earth: Shadow of Mordor και Castle Crashers.
Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...