Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

To Baldur's Gate Enhanced Edition είναι στα -75% στο Steam στα 3.5€.
Δεν είναι κακή τιμή, αλλά οι developers (ή κάποιοι publishers τους) έχουν κάποια  "contractual issues" και αυτό συνεπάγεται development halt στο patch που θα έβγαζαν (και στο BD II: EE).

Όσο τα πράγματα είναι ασταθή, δεν ξέρω αν θα το πρότεινα εύκολα για αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Baldur's Gate Enhanced Edition είναι στα -75% στο Steam στα 3.5€.

Δεν είναι κακή τιμή, αλλά οι developers (ή κάποιοι publishers τους) έχουν κάποια  "contractual issues" και αυτό συνεπάγεται development halt στο patch που θα έβγαζαν (και στο BD II: EE).

Όσο τα πράγματα είναι ασταθή, δεν ξέρω αν θα το πρότεινα εύκολα για αγορά. 

 

Το είδα κι εγώ σε -75% και λέω "ήρθε η μεγάλη στιγμή" και μπήκα να διαβάσω σχόλια και διαπίστωσα αυτό ακριβώς που επισήμανες και προσωρινά αναβάλλεται η αγορά του... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ζήταγες τίποτα άλλο :P http://www.ftlgame.com/

 

Μια χαρά! 

Αν και θα το προτιμούσα σε Bundle, κάποιος είχε πει ότι θα βγει αυτή την περίοδο.. 

Μάλλον θα το πάρω σε αυτή την τιμή, thkanks!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ftl αρχικά φαίνεται σαν ένα απλό indie με κακά γραφικά, αλλά πίσω από αυτά κρύβεται ένα απίστευτα καλοφτιαγμένο και όσο εθιστικό γίνεται παιχνίδι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατα πολύ μεγάλη πιθανότητα οι επόμενες 6 στο 666 sale του Greenmangaming. (Έληξαν)

 

Και μιας και δεν το ανέφερε κανείς το φρέσκο και εξαιρετικό Dust: An Elysian Tail για PC μισοτιμής στα 6,99€ από Steam.

Επεξ/σία από GameShopper.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dust an elysial tail επειδή το θέλω, υπαρχει περίπτωση να μπει φθηνότερα σε steam, amazo summer sale?

Sent from my LG-E900

Βλέποντας οτι είναι indie σίγουρα υπάρχει πιθανότητα να το δείς παρακάτω.. Στην χειρότερη να το βρείς στην ίδια ακριβώς τιμή κατά το summer sale. Αλλά το βλέπω υποψήφιο για μελλοντικό humble..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας οτι είναι indie σίγουρα υπάρχει πιθανότητα να το δείς παρακάτω.. Στην χειρότερη να το βρείς στην ίδια ακριβώς τιμή κατά το summer sale. Αλλά το βλέπω υποψήφιο για μελλοντικό humble..

 

Και σε bundle να βγει δεν με νοιαζει. Ειναι απο τα παιχνιδια που αξιζει να παιξω και δεν με νοιαζει αν το παρω 4 ή 7 ευρω. Σαν το bastion που το πηρα με το πρωτο price drop σε sale.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε bundle να βγει δεν με νοιαζει. Ειναι απο τα παιχνιδια που αξιζει να παιξω και δεν με νοιαζει αν το παρω 4 ή 7 ευρω. Σαν το bastion που το πηρα με το πρωτο price drop σε sale.

 

Είναι από τα κορυφαία indie και έχει γίνει και πολύ καλή δουλειά στο port και εγώ θα το τσιμπήσω αν και μοιραία κάποια στιγμή θα το βρούμε φθηνότερα αλλά καλό είναι να βοηθάμε και τους devs ειδικά τους ανεξάρτητους και να μην περιμένουμε πάντα τιμές σκότωμα για να πάρουμε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατα πολύ μεγάλη πιθανότητα οι επόμενες 6 στο 666 sale του Greenmangaming.

 

Επίσης τζάμπα παιχνίδι για όσο υπάρχει στοκ Stellar Impact - Δωρεάν!

Επεξ/σία από GameShopper.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα πολύ μεγάλη πιθανότητα οι επόμενες 6 στο 666 sale του Greenmangaming.

 

Επίσης τζάμπα παιχνίδι για όσο υπάρχει στοκ Stellar Impact - Δωρεάν!

Το GMG, ΣΕΡΝΕΤΑΙ. Λες και του κανουν DDOS ειναι.. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...