Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Από το GOG τα 3 Gabriel Knight adventures στα $12,57 !!!!

http://www.gog.com/en/promo/gabriel_knight

Επειδή τα έχω παίξει στο παρελθόν τα παιχνίδια είναι καταπληκτικά.

Τώρα, το ξέρω ότι γίνομαι λίγο ψωριάρης, αλλά η προσφορά είναι μόλις 15% έκπτωση από τον κάθε τίτλο (πριν ήταν στα $6 τώρα είναι στα $5,1) χωριστά, και 30% off από το πακέτο της τριλογίας. Νομίζω ότι μπορούσαν και πολύ καλύτερα. :whistle:

 

Πάντως πολύ καλά παιχνίδια το 1 και το 2 (αν και με εκνευρίζει το voice over του Tim Curry για τον GK στο 1ο). To 3o πρέπει να είναι καλό (έτσι ακούω), αλλά ποτέ δεν ξεπέρασα το πρώτο shock από τον χειρισμό και τα χάλια 3d γραφικά (και εδώ το voice over είναι του Curry).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα, το ξέρω ότι γίνομαι λίγο ψωριάρης, αλλά η προσφορά είναι μόλις 15% έκπτωση από τον κάθε τίτλο (πριν ήταν στα $6 τώρα είναι στα $5,1) χωριστά, και 30% off από το πακέτο της τριλογίας. Νομίζω ότι μπορούσαν και πολύ καλύτερα. :whistle:

 

Πάντως πολύ καλά παιχνίδια το 1 και το 2 (αν και με εκνευρίζει το voice over του Tim Curry για τον GK στο 1ο). To 3o πρέπει να είναι καλό (έτσι ακούω), αλλά ποτέ δεν ξεπέρασα το πρώτο shock από τον χειρισμό και τα χάλια 3d γραφικά (και εδώ το voice over είναι του Curry).

 

το GK 3 αν εξαιρεσεις λιγο τον χειρισμο που οντως ξενιζει στην αρχη κατα τα αλλα εχει ΚΟΡΥΦΑΙΟ σεναριο.το ειχα τελειωσει πριν καμια δεκαρια χρονια.παρτο οπως εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο gog.com έχουν μέχρι τη Δευτέρα 07/06 25% έκπτωση στα:

Beyond Good and Evil

Prince of Persia - Sands of Time

Psychonauts

 

Έκαστο στην τιμή των $7.5 (η έκπτωση είναι $2.5 από την κανονική τιμή) :-)

 

P.S. Για το Psychonauts έχουν κατα καιρούς κάνει πολύ καλύτερες προσφορές (σε κάποια φάση το έδιναν κάπου $2 ή κάτι τέτοιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο GamersGate έχουν σε καλή προσφορά (66%) το NBA 2K10 στα €10.18.

(έχουν και άλλες προσφορές, απλά αυτή μου φάνηκε η καλύτερή τους).

 

Edit:

Στο Steam έχουν σε προσφορά 50% το Batman: Arkham Asylum - Game of the Year Edition

αλλά: σε US το έχουν στα $20 και σε Ευρώπη στα €25 (πάλι βλακείες κάνουν εκεί στο Steam). Δεν έχω ιδέα πόσο το έχουν σε UK.

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...