Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο internet λένε γενικά ότι πιθανότατα ήταν φιάσκο αυτό με τα bonus της EA που διέρρευσαν και ότι στη πραγματικότητα δεν πρόκειται να δώσουν τίποτα. Λένε πως η ΕΑ το έκανε για να τραβήξει κόσμο στο νέο origin store το οποίο εντελώς τυχαία έχει εκπτώσεις τώρα..  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα ωπα, τι εννοειτε, "bonus παιχνιδια". "Bonus" παιχνιδια, αυτη τη στιγμη δεν ειναι το BF3 και το Sims 3 Pack? Ή εννοειτε, οτι θα μπουν και αλλα παιχνιδια που θα παρουμε δωρεαν, οσοι εχουμε αγορασει ηδη το bundle (ή και οσοι το αγορασουν μελλοντικα)? Τα εχω μπλεξει λιγο...

 

 

Λένε πως η ΕΑ το έκανε για να τραβήξει κόσμο στο νέο origin store το οποίο εντελώς τυχαία έχει εκπτώσεις τώρα..  

Βρε δε παει να γ@μηθει το origin? Ουτε καλες τιμες εχει, (στο 90-95% τουλαχιστον) ουτε το ιδιο το προγραμμα ειναι καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα ωπα, τι εννοειτε, "bonus παιχνιδια". "Bonus" παιχνιδια, αυτη τη στιγμη δεν ειναι το BF3 και το Sims 3 Pack? Ή εννοειτε, οτι θα μπουν και αλλα παιχνιδια που θα παρουμε δωρεαν, οσοι εχουμε αγορασει ηδη το bundle (ή και οσοι το αγορασουν μελλοντικα)? Τα εχω μπλεξει λιγο...

 

 

Συνήθως στο humble bundle ξεκλειδώνουν αργότερα και bonus παιχνίδια εκτός από αυτά που έχει ήδη.

Όχι ότι έχω παράπονο αλλά δεν θα με χάλαγε και ένα dead space 2 (όπως φημολογούνταν σαν bonus) για να συμπληρώσω τη συλλογή ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως στο humble bundle ξεκλειδώνουν αργότερα και bonus παιχνίδια εκτός από αυτά που έχει ήδη.

Όχι ότι έχω παράπονο αλλά δεν θα με χάλαγε και ένα dead space 2 (όπως φημολογούνταν σαν bonus) για να συμπληρώσω τη συλλογή ;)

Αχα, δηλαδη, εμεις που το εχουμε ηδη παρει, παιζει να μας δωσουν μερικα "γλυκα" ακομη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το έχεις αγοράσει πριν βγουν τα bonus ναι τα παίρνεις όμως όπως έγραψα πιο πάνω δεν το βλέπω να βάζουν αυτή τη φορά...

Μαλιστα, εγω το εχω παρει ηδη οποτε απλα περιμενω, παιζει να γινει καμια ανακοινωση που να λεει τι θα γινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο internet λένε γενικά ότι πιθανότατα ήταν φιάσκο αυτό με τα bonus της EA που διέρρευσαν και ότι στη πραγματικότητα δεν πρόκειται να δώσουν τίποτα. Λένε πως η ΕΑ το έκανε για να τραβήξει κόσμο στο νέο origin store το οποίο εντελώς τυχαία έχει εκπτώσεις τώρα..  

Η αλήθεια είναι οτι με δεδομένο οτι ΕΑ= Evil corporate masterminds, μπορεί και εσκεμένα να παρέληψαν τα dead space 2, crysis 1 κλπ για να μας βάλουν να τα αγοράσουμε και να συμπληρώσουμε τη συλλογή. Ή να βγάλουν καινούρια dlc after. Who Knows? Και πάλι όμως το bundle ήταν απίστευτο, με ή χωρίς bonus games, μόνο παράπονο δεν έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αυτό εννοούσα, ότι άφησαν επίτηδες να διαρρεύσει ότι το dead space 2 θα είναι στα bonus χωρίς να το δώσουν τελικά, με σκοπό να προσελκύσουν κόσμο στο Orign store.

 

Γενικά ίσως όλο το bundle να είχε αυτό το σκοπό, ήταν πάρα πολλοί εκείνοι που δεν ήξεραν καν τι είναι το origin μέχρι που βγήκε το bundle. Και είμαι σίγουρος πως με τις τιμές που είχε το origin αποκλείεται αυτά τα παιχνίδια να είχαν ιδιαίτερες πωλήσεις πλέον, ακόμα και οι πωλήσεις του battlefield 3 θα έχουν πέσει εν όψει της κυκλοφορίας του 4..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καινούργιο groupees. Οι τύποι πήραν φόρα. Be Mine 9. Γενικά έχει παιχνιδάκια που τα βλέπω πρώτη φορά σε budle. Με 1$ έχει στο πακέτο το Whispered world Που νομίζω είναι ένα must για τους φίλους των adventures.

 

Minimum 0.75€:

  • The Whispered World (Steam + DRM-free)
  • Mini Motor Racing EVO (Steam)
  • Splatter (Desura + DRM-free)
  • Depths of Peril (Steam + DRM-free)

Minimum 3.73€:

  • Eador: Masters of the Broken World + Genesis (Steam + DRM-free)
  • Eador: Masters of the Broken World Soundtrack
  • Ittle Dew (Steam + DRM-free)
  • Ittle Dew Soundtrack
  • Angelica Weaver: Catch Me When You Can (Steam + DRM-free)
  • Angelica Weaver Soundtrack
  • Ring Runner: Flight of the Sages (Desura + DRM-free)
  • Ring Runner Soundtrack
  • Ring Runner: Derelict Dreams Novel

 

 

To groupees εχει γινει το αγαπημενο μου bundle site μετα το humble bundle,κυριως γιατι συχνα βαζουν καποια διαμαντακια,και φυσικα και τα γενναιόδωρα bonus.

 

Πηρα το πακετο με τα 5$ για το ittle dew και το ring runner (και το whispered world).

To ittle dew και το eador εχουν και καρτουλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dead space 2 τελικα δεν ειναι γραφτο να το αγορασω...

Αν και εβγαλε αυτο το καταπληκτικο Bundle στο τελος μπορει να βγει και χαμενη στις σκεψεις των gamers γιατι μας προδωσε με το να μη δωσει bonus παιχνιδια και κυριως το ds2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες σας έδωσαν γάιδαρο και τον κοιτάτε στα δόντια... και μόνο για το Dead Space 3 που βγήκε πριν σχεδόν 6 μήνες και το οποίο το παίρνεις με 0,77€ το bundle είναι απίστευτο πόσο μάλλον όταν παίρνεις και ένα σωρό άλλα παιχνίδια πακέτο.

 

Είπαμε να είμαστε γκρινιάρηδες αλλά μην το παρακάνουμε :D.

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά η EA έπρεπε να μας δώσει και 10 μελλοντικά παιχνίδια αλλά τι να περιμένεις από μια τέτοια εταιρία. Αν και ακούω πως στο επόμενο bundle θα δώσει και μετοχές...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...