Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν είναι μόνο αυτά καλύτερα να μην τα έδιναν! Έλεος πια. To Populus από ότι βλέπω είναι παιχνίδι του 1989... Δεν αλλάζει ποτέ η ΕΑ. Ο λόγος που έκανε το bunble ήταν για να προσελκύσει κόσμο στo origin. Τα κατάφερε αλλά δεν πρόκειται να ασχοληθώ περεταίρω :P

 

Κάποιου του χαρίζανε γάιδαρο και τον κοίταζε στα δόντια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιου του χαρίζανε γάιδαρο και τον κοίταζε στα δόντια...

 

Το ότι πήρα με τέτοια τιμή αυτά τα παιχνίδια (που ήταν καταπληκτικό πακέτο) δεν κάνει αυτομάτως την EA "άγια" εταιρία. Μην τρελαθούμε  τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γμτ κρίμα που δεν δώσανε το Populous: The beginning. Αν και νομίζω ήταν της bullfrog.

Το είχα λιώσει τόσο άσχημα (καλά έπαιζε και κάνα cheatάκι για να σκάω ηφαίστεια στη μέση των αντίπαλων χωριών).

 

Πάντως το Origin έβγαλε στα 6€ το dead space 2. Τώρα ή μας δουλεύουν ή δεν θα πάρουμε τίποτα άλλο από το bundle. Eπίσης παίζουν εκπτώσεις στο battlefield franchise για όποιον θέλει τίποτα premium,armored kill ή τα διάφορα shortcuts (assault, support, vehicle κτλ) . Αν και διαβάζω Αυστραλία το έχουν -70%. Κλασικά η "πλούσια" Ευρώπη τρώει την π@π@ρ@ οπότε ας τους μποϊκοτάρουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν έδωσαν το Battlefiled 4. Άκου παιχνίδι του 89....

Προσωπικά θα πήγαινα σε δικηγόρο με τόση παράφορη αδικία. Νομίζω και το Σύνταγμα με καλύπτει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι πήρα με τέτοια τιμή αυτά τα παιχνίδια (που ήταν καταπληκτικό πακέτο) δεν κάνει αυτομάτως την EA "άγια" εταιρία. Μην τρελαθούμε  τώρα.

 

Αν είναι μόνο αυτά καλύτερα να μην τα έδιναν! Έλεος πια. 

 

Εγώ στο παραπάνω σχόλιο τοποθετήθηκα, το οποίο είναι τουλάχιστον αστείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

krokos, on 23 Aug 2013 - 2:10 PM, said:

 

ALICE: MADNESS RETURNS = 3 ευρο απο ORIGIN

 

KINGDOMS OF AMALUR: RECKONING= 3 ευρο απο ORIGIN

 

Τελικα εχει καλες προσφορες το origin...

Δεν θέλουμε Origin άσε μας kroko! :P Αν και μας "ανάγκασαν να βάλουμε"

 

 

krokos, on 23 Aug 2013 - 2:10 PM, said:

Αξίζει το dragon age 2 στα 6€;

 

Το ένα το είχα κυριολεκτικά λιώσει, το 2 δεν ξέρω γιατί το προσπέρασα.........

 

Μήπως γιατί όπως πολλοί λένε είναι μάπα? Γενικά το 2 διάβασα ότι ξέφυγε πολύ από το καθαρό RPG του 1 και έγινε πιο ARPG κάτι που στενοχώρησε πολλούς

 

OK γελάω τα 'παιξε το φορουμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Steam έβγαλε σε daily deal το Fallout Collection στα 5 ευρώ αλλά διαβάζω ότι η έκδοση του gog.com τρέχει πολύ καλύτερα στα σύγχρονα λειτουργικά συστήματα και προτιμώ να τα δώσω στο gog αντί του steam.

 

To θέμα μου είναι αν έχουν παίξει ποτέ (και τα τρία παιχνίδια μαζί) στα 5-6$ στο GoG.com. Θυμάται κανείς να μου πει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το  collection επαιξε 85% off την τελευταια μερα του steam summer sale-δεν ειναι σιγουρο οτι θα επαναληφθει βεβαια και σιγουρα οχι συντομα

 

 

 

 

στο gog  να βγει λιγοτερο απο $10 - η τριαδα -χλωμο

ψαξτο αλλα δεν νομιζω να υπαρχουν σοβαρα προβληματα στην εκδοση του steam που να δικαιολογουν το gog σαν αποκλειστικη επιλογη για νεα os- kai γενικα στα forum του steam βρισκονται ολα τα απαραιτητα fixes για τα παλια παιχνιδια-το community να ναι καλα   :)

 

και διαβαζω- με επιφυλαξη- οτι και γιαυτα πηρε πλεον τα δικαιωματα η bethesda,

οποτε δεν ξερω τι θα γινει με το gog  σε λιγους μηνες που δεν συνεργαζεται με bethesda

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από GMG, το Mortal Kombat Komplete Edition (PC, Steam) είναι στα -66%, με πρόσθετο -20% αν χρησιμοποιήσετε το voucher GMG20-KCDKK-H4TPB . Βγαίνει κάπου στα 8.16€

 

http://www.greenmangaming.com/s/gr/en/pc/games/action/mortal-kombat-komplete-edition/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...