Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέραν των Amazon, Play και Zavvi, υπάρχει άλλο μαγαζί στην Αγγλία που να στέλνει δω;

 

το play από τι ξέρω δεν στέλνει μετά από ένα ποσό. Γιατί όμως ο ένας μετά τον άλλο βγάζουν την ελλάδα από τις χώρες παράδοσης. Δεν πρέπει να είναι θέμα με το courier τους γιατί και το amazon στέλνει με το royal mail. Μείναμε μόνο με amazon δλδ τώρα. Πάντως θα τους στείλω email για να τους ρωτήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι σχέση η οικονομική κατάσταση όταν τα λεφτά φεύγουν μόνο μέσω πιστωτικών εκτός αν έχουμε φτάσει σε σημείο που τις συναλλαγές από τις ελληνικές τράπεζες δεν τις δεχετε κανείς πλέον στην Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που εχω ακουσει για το Play παντως(δεν κοβω και το χερι μου)

Ειναι οτι κανανε καποιοι απο δω παραγγελιες και μετα οταν τα παραλαμβαναν δηλωναν οτι το παιχνιδι δν ηρθε

και τους το ξαναστελναν κ μαλλον παραεγινε το κακο και εβαλαν περιορισμο μεχρι 30 λιρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρα πολύ καιρό αυτή η ιστορία αλλά έτσι είναι.

 

Γενικά έπεσε σύρμα ότι στο play δεν τη πολυψάχνουν τη δουλειά αν τους πείς ότι δεν το έλαβες το δέμα και σου στέλνουν νέο, οπότε όλοι οι έξυπνοι της Ελλάδας μαζικά έκαναν το ίδιο πράγμα.

 

Έπεσε το blacklist στη χώρα μας και ησυχάσαμε.

 

Γενικά έχω να το λέω: Από τους εξυπνότερους να περιμένεις τις μεγαλύτερες βλακείες. Και στις βλακείες είμαστε πρώτοι :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Humble Indie Bundle 3!

Τα παιχνίδια είναι: VVVVVV, HammerFight, And Yet It Moves, Cogs και Crayon Physics Deluxe.

Σπεύσατε ^_^ . Ισχύει για 14 μέρες. Όπως και στα προηγούμενα, πληρώνετε ό,τι ποσό κρίνετε ότι αξίζει το πακέτο, και μπορείτε να ορίσετε ποσοστό που θα πάει στο Electronic Frontier Foundation (EFF), ή στο Child's Play Charity.

Όλα τα παιχνίδια παίζουν σε Mac OS X, Windows, και Linux. Και δεν έχουν DRM.

http://www.humblebundle.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες,

 

Ψήνομαι για Age of Empires Online...

 

Έλεγα να το δοκιμάσω 20 μέρες πρώτα (που είναι free) αλλά μιας κι ήμουν φανατικός της σειράς (και μάλλον θα το πάρω για τη συλλογή anyway) ίσως επωφεληθώ από την μειωμένη τιμή (μέχρι την άλλη Παρασκευή το δίνουν τόσο). :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Weekend Offer απο GoG.com, η συλλογή της TopWare -50%:

 

*Dream Pinball 3D

*Earth 2140 Trilogy

*Earth 2150 Trilogy

*Earth 2160

*Enclave

*Gorky 17

*Jack Orlando: A Cinematic Adventure - Director's Cut

*Jagged Alliance 2: Wildfire

*Knights and Merchants: The Peasants' Rebellion

*Septerra Core

*Two Worlds: Epic Edition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρα πολύ καιρό αυτή η ιστορία αλλά έτσι είναι.

 

Γενικά έπεσε σύρμα ότι στο play δεν τη πολυψάχνουν τη δουλειά αν τους πείς ότι δεν το έλαβες το δέμα και σου στέλνουν νέο, οπότε όλοι οι έξυπνοι της Ελλάδας μαζικά έκαναν το ίδιο πράγμα.

 

Έπεσε το blacklist στη χώρα μας και ησυχάσαμε.

 

Γενικά έχω να το λέω: Από τους εξυπνότερους να περιμένεις τις μεγαλύτερες βλακείες. Και στις βλακείες είμαστε πρώτοι :rolleyes:

εγώ μια χαρά συνεχίζω και παραγγέλνω από play

 

όντως 2-3 φορές άργησαν να μου τα στείλουν και ζήτησα να τα ξαναστείλουν (και το έκαναν), εν τω μεταξύ όμως είχαν έρθει και οι αρχικές παραγγελίες. Απλώς τους τις έστειλα πάλι πίσω, και μάλιστα με αποζημείωσαν τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίτλοι Ubisoft με εκπτώσεις 50-75% εδώ (digital downloads). Ενδεικτικά:

 

Far Cry 1 & 2: ~ 5,75€

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover: 20€

HAWX2: ~ 8.5€

 

PS: Το συγκεκριμένο site έχει τιμές σε ευρώ και λίρες αγγλίας. Πάνω δεξιά μπορείτε να επιλέξετε ποιό νόμισμα θέλετε. Συνήθως οι τιμές σε λίρες αγγλίας είναι μικρότερες.

 

 

 

Επίσης: Civilization V 8,99€ εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...