Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν οι τιμές σε όλα τα παραρτήματα του steam είναι η ίδια (και αν το θεωρείτε προσφορά), αλλά τσίμπησα στο fallout 3 - Game of the year edition στα 22.49$ (15 ευρώ περίπου) και το New Vegas στα 14.99$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν οι τιμές σε όλα τα παραρτήματα του steam είναι η ίδια (και αν το θεωρείτε προσφορά), αλλά τσίμπησα στο fallout 3 - Game of the year edition στα 22.49$ (15 ευρώ περίπου) και το New Vegas στα 14.99$

 

Στην Ευρώπη οι τιμές είναι 24.99€ & 14.99€ αντίστοιχα (1$ = 1€ mad.png). Βρίσκεσαι στο αμέρικα και ψωνίζεις σε dollars? Να σου στείλω το steam id μου να με κάνεις friend και να μου giftάρεις μερικά καλά gamescool.png?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακρίβεια όχι.

 

Δεν υπάρχει όριο στο ελάχιστο ποσό που πληρώνεις -πέρα από το τυπικό $0.01 δολάρια (δεν μπορείς να μην πληρώσεις τίποτα -και γενικότερα καλό είναι να μην είναι κανείς πολύ τσίπης, αλλά όπως καταλαβαίνει ο καθένας).

 

Αλλά πληρώνοντας πάνω από $5.18 δολάρια, δηλ πάνω από περίπου 3.64€ (που είναι ο μέσος όρος που έχουν βγάλει από το HIB3) παίρνεις και τα παιχνίδια που υπήρχαν στο HIB2 πακέτο.

 

11 παιχνίδια με 7€ (είμαι κυμπάρης :rolleyes: )...

Ένα να βγει οκ, τα πιάσαμε τα λεφτά μας..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ευρώπη οι τιμές είναι 24.99€ & 14.99€ αντίστοιχα (1$ = 1€ mad.png). Βρίσκεσαι στο αμέρικα και ψωνίζεις σε dollars? Να σου στείλω το steam id μου να με κάνεις friend και να μου giftάρεις μερικά καλά gamescool.png?

 

Δεν υπάρχει τρόπος να το... προσπεράσουμε; :) Με proxy ίσως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο steam έχουν και φέτος προσφορές με αφορμή το QuakeCon 2011, καθημερινά από 4 έως και 7 Αυγ.

Σημερινή προσφορά Doom and Quake Complete Pack στα 30€ (-65% )

 

Στην παρακάτω σελίδα έχουν και άλλες προσφορές (QuakeCon pack και ξεχωριστές προσφορές σε διάφορους τίτλους -πιθανότατα στη διάρκεια του 4ήμερου κάποιοι από αυτούς θα μπουν και σε καλύτερη ημερήσια προσφορά):

http://store.steampowered.com/sale/quakecon_doom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει τρόπος να το... προσπεράσουμε; :) Με proxy ίσως;

 

Δυστυχώς όχι γιατί το steam τσεκάρει τη χώρα έκδοσης της πιστωτικής και του paypal. Άσε που ρισκάρεις να σου κλειδώσει το λογαριασμό και να χάσεις όλα τα παιχνίδιαshock.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το GOG έχει προσφορά σχεδόν όλη τη σειρά Might and Magic και Heroes of Might and Magic!

 

http://www.gog.com/en/promo/might_magic_universe

 

25 ευρώ βγαίνουν όλα μαζί. Μαγική σειρά. Πάλι θα μας τα φάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το GOG έχει προσφορά σχεδόν όλη τη σειρά Might and Magic και Heroes of Might and Magic!

 

http://www.gog.com/en/promo/might_magic_universe

 

25 ευρώ βγαίνουν όλα μαζί. Μαγική σειρά. Πάλι θα μας τα φάνε...

Για τη σειρά HoMM παίζει κι αυτό που περιλαμβάνει όντως τα πάντα. Αλλά τα παλιότερα παιχνίδια της σειράς δεν είναι optimized για τα νεότερα Windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Humble Bundle 3 τώρα περιλαμβάνει και το Atom Zombie Smasher, ως bonus (όπως είχε γίνει με το Steel Storm: Burning Retribution).

 

Steam Daily Offer: The Maw,στα 3,40€. Επίσης, εν'οψει QuakeCon 2011, το Elder Scrolls Pack (περιέχει τα Elder Scrolls: Morrowind GOTY και Elder Scrolls: Oblivion GOTY) στα 14,99€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...