Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά.Έχω μια ερώτηση σχετικα με τη sim.Έχω κανονική sim και θέλω να αγοράσω το iphone που δέχεται μόνο microsim.Στην Κύπρο μου μένω δεν πουλάνε τέτοια κάρτα.Πώς μπορώ να κάνω την κάρτα μου microsim?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γειά σας παιδιά.Έχω μια ερώτηση σχετικα με τη sim.Έχω κανονική sim και θέλω να αγοράσω το iphone που δέχεται μόνο microsim.Στην Κύπρο μου μένω δεν πουλάνε τέτοια κάρτα.Πώς μπορώ να κάνω την κάρτα μου microsim?

 

me micro sim cutter..ψαξε στο ebay..γυρω στα 18 ευρω παει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@musc εγω την εκοψα με ενα ψαλιδι οταν πηρα το iphone 4 μου.Δε θα ελεγα οτι εκανα καλη δουλεια οσον αφορα την εμφανιση της σιμ αλλα λειτουργει χωρις να δωσω λεφτα για sim cutter ή λεφτα στη βονταφον . Απλα δε θα μπορεις να την βαλεις στο παλιο σου κινητο [ ουτως η αλλως δηλαδη οποιον τροπο και να επιλεξεις...]

 

@deminioforever κατσε ρε συ, ακομα δε κυκλοφορησε θες και καφεδακι, δωστους λιγο χρονο θα μας κανει και παστιτσιο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@musc εγω την εκοψα με ενα ψαλιδι οταν πηρα το iphone 4 μου.Δε θα ελεγα οτι εκανα καλη δουλεια οσον αφορα την εμφανιση της σιμ αλλα λειτουργει χωρις να δωσω λεφτα για sim cutter ή λεφτα στη βονταφον . Απλα δε θα μπορεις να την βαλεις στο παλιο σου κινητο [ ουτως η αλλως δηλαδη οποιον τροπο και να επιλεξεις...]

 

@deminioforever κατσε ρε συ, ακομα δε κυκλοφορησε θες και καφεδακι, δωστους λιγο χρονο θα μας κανει και παστιτσιο :P

 

Δηλαδή,αν μετά από χρόνια δεν θέλω το iphone,θα πρέπει να αγοράσω κανονική κάρτα?Δεν υπάρχει τρόπος ώστε να μπαίνει η microsim σε κανονική sim?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δηλαδή' date='αν μετά από χρόνια δεν θέλω το iphone,θα πρέπει να αγοράσω κανονική κάρτα?Δεν υπάρχει τρόπος ώστε να μπαίνει η microsim σε κανονική sim?[/quote']

 

 

Αντάπτορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω νεα, σημερα πριλ λιγο η αραμεξ το εστειλε στο Βελγιο (?) επειδη λεει "Location : Belgium" και ερχεται ελλαδα συντομα, γραφει διπλα " Shipment Forwarded to - Kifisou,Greece ". Μαλλον Κιφυσου (σορρυ αν το εγραψα λαθος) ειναι τα γραφεια τους, εγω Ηλιουπωλη εβαλα να το στειλουν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω νεα, σημερα πριλ λιγο η αραμεξ το εστειλε στο Βελγιο (?) επειδη λεει "Location : Belgium" και ερχεται ελλαδα συντομα, γραφει διπλα " Shipment Forwarded to - Kifisou,Greece ". Μαλλον Κιφυσου (σορρυ αν το εγραψα λαθος) ειναι τα γραφεια τους, εγω Ηλιουπωλη εβαλα να το στειλουν :)

 

δευτερα θα το εχεις:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...