Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση περι αγορασας Iphone4

Σκεφτομαι να το αγορασω απο εξωτερικο και συγκεκριμενα απο εδω

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone

 

Δεν γνωριζω ομως εαν θα περνει τις ελληνικες καρτες sim κσθως και εαν θα μπορει να ξεκλειδωθει και να περνει τα update κανονικα.

Γνωριζει κανενας τιποτα?

 

Ευχαριστω!

 

Κάνε μια αναζήτηση έχουν απαντηθεί πάρα πολλές φορές το ερωτήματα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω 8α παρω iphone 4 απο την cosmote οταν το φερει (ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ 8Α ΤΟ ΦΕΡΕΙ??? ), αλλα 8α εχω αραγε το δωρεαν apple bumper οπως οι φιλοι μας στην αμερικη??? Ο Στιβ αν θυμαμαι καλα ειπε οτι το δωρεαν bumper 8α το δωσει σε ολες τις χωρες πoy πουλανε iphone 4!!! Εγω 8α το ΑΠΑΙΤΗΣΩ το bumper απο την κοσμοτε παντως το εχουν δε το εχουν........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω 8α παρω iphone 4 απο την cosmote οταν το φερει (ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ 8Α ΤΟ ΦΕΡΕΙ??? ), αλλα 8α εχω αραγε το δωρεαν apple bumper οπως οι φιλοι μας στην αμερικη??? Ο Στιβ αν θυμαμαι καλα ειπε οτι το δωρεαν bumper 8α το δωσει σε ολες τις χωρες πoy πουλανε iphone 4!!! Εγω 8α το ΑΠΑΙΤΗΣΩ το bumper απο την κοσμοτε παντως το εχουν δε το εχουν........

 

Μετά της 30 Σεπτεμβρίου ζήτα όσα bumber θες, δεν πρόκειται να σου δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοεις μεχρι τις 30 Σεπτεμβρίου ?? αν θυμαμαι καλα μεχρι τοτε ειναι το "bumper case program". μετα δν ξερουμε τι ετοιμαζει ο στιβ......

 

---------- Προσθήκη στις 16:06 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:00 ----------

 

παντως με δωρεαν θηκη ή οχι, στα περισσοτερα ελληνικα review που εχω δει, το iphone δεν εχει το προβλημα του death grip. και εδω σε οσες σελιδες μπορεσα και διαβασα ειδα οτι αλλοι εχουν ενω αλλοι δν εχουν πρεοβλημα με το σημα.....εγω οπως ειπα 8α το παρω απο κοσμοτε και αν εχει χαλια σημα, 8α τους πω να μου το αλλαξουνε,(αυτο ειχε συμβει με ενα 3gs ενος φιλου μου και του το αντικαταστησανε)

και αν και το δευτερο που μου δωσουνε ειναι σκ@τ@ τοτε 8α περιμενω για το γεναρη ή 8α τρεξω προς android μερια.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε... λίγες μέρες έμειναν... ελπίζω να μου πάνε όλα καλά...

Στις 23 μάλλον μου έρχεται και iPad...

Θα το γιορτάσω με μηλόπιτες....

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς κατ εμέ πήρες και τα 2... εγώ το ipad όπως το άνοιξα το ξανά έκλεισα και το έχω εδώ και μερικές μέρες στο κουτί του. Μετά την retina display και το ios 4 δεν υπάρχει επιστροφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς κατ εμέ πήρες και τα 2... εγώ το ipad όπως το άνοιξα το ξανά έκλεισα και το έχω εδώ και μερικές μέρες στο κουτί του. Μετά την retina display και το ios 4 δεν υπάρχει επιστροφή

 

+1.

Εντελώς κατά τύχη, 2 μέρες πριν πάρω το iphone, έπιασα το ipad στα χέρια μου για αρκετή ώρα και το "ξεζούμισα". Θεωρώ πως έκανα τη σωστή επιλογή που τελικά δεν αγόρασα ipad. Είναι το τέλειο gadgetακι κατά τη γνώμη μου, αλλά αν έχεις το 4αρι στα χέρια σου, όλα τα άλλα είναι πισωγύρισμα.

Βέβαια, για να πω την αλήθεια, αν είχα χρήματα θα έπαιρνα και ένα ipad (ότι πιο φτηνό έβρισκα, εφόσον έχω και το iphone) μόνο και μόνο για να ικανοποιήσω τον τεχνολογικό καταναλωτισμό μου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια, για να πω την αλήθεια, αν είχα χρήματα θα έπαιρνα και ένα ipad (ότι πιο φτηνό έβρισκα, εφόσον έχω και το iphone) μόνο και μόνο για να ικανοποιήσω τον τεχνολογικό καταναλωτισμό μου!!

 

μη μιλάς καθόλου... στο τσακ ξέφυγες από τα νύχια μου μελλοντικέ μου πελάτη :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς κατ εμέ πήρες και τα 2... εγώ το ipad όπως το άνοιξα το ξανά έκλεισα και το έχω εδώ και μερικές μέρες στο κουτί του. Μετά την retina display και το ios 4 δεν υπάρχει επιστροφή

 

Διαβάζεις βιβλία, περιοδικά, εφημερίδες στο iPhone; Βλέπεις έργα ή σειρές; Σερφάρεις στο Ίντερνετ;

Δεν αμφιβάλω για την ποιότητα του retina display και επίσης θεωρώ ότι το iOS4 είναι επιτακτική ανάγκη για το iPad! Απλώς λέω ότι άλλες ανάγκες καλύπτει το iPad, άλλες το iPhone και ο καθένας επιλέγει ανάλογα με τις προσωπικές ανάγκες και προτιμήσεις :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζεις βιβλία, περιοδικά, εφημερίδες στο iPhone; Βλέπεις έργα ή σειρές; Σερφάρεις στο Ίντερνετ;

Δεν αμφιβάλω για την ποιότητα του retina display και επίσης θεωρώ ότι το iOS4 είναι επιτακτική ανάγκη για το iPad! Απλώς λέω ότι άλλες ανάγκες καλύπτει το iPad, άλλες το iPhone και ο καθένας επιλέγει ανάλογα με τις προσωπικές ανάγκες και προτιμήσεις :-)

 

Χωρίς ίχνος προκατάληψης ή όρεξη για trolling θα σου πω τα εξής:

Θεωρώ το ipad μία φορητή συσκευή. Όχι εύκολα μεταφερόμενη όπως ένα λαπτοπ αλλά φορητή.

Δεν είναι τόσο μεγάλη η διαφορά στην ποιότητα που σου προσφέρει το ipad από το iphone για να αξίζει μια δεύτερη συσκευή. Ναι, σερφάρεις πιο άνετα και διαβάζεις πιο εύκολα βιβλία/περιοδικά, κατ εμέ όχι τόσο πιο άνετα όμως. Ότι κερδίζεις σε θέαση το χάνεις σε φορητότητα.

 

Θεωρώ ότι αν κάποιος πιάσει πρώτα iphone 4 στα χέρια του και μετά ipad δεν θα εντυπωσιαστεί καθόλου.

 

Όπως και να έχει πάλι καταλήγουμε στο "οι ανάγκες του καθένα" απλά με όσους μίλησα συμφωνούν με την δική μου άποψη (με ότι αυτό σημαίνει :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...