Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά από την εμπειρία σας οι τρεις εβδομάδες παράδοση που λέει η Apple UK ισχύουν; Σε σας που το πήρατε ήδη έχει πάρει περισσότερο ή λιγότερο;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α εμενα παιδια κανενα προβλημα δν εχει

 

Ούτε και το δικό μου (εδώ θα έρθει ο Cue τώρα και θα πει "ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ" :P ) και ήταν από τα πρώτα.

 

Παιδιά από την εμπειρία σας οι τρεις εβδομάδες παράδοση που λέει η Apple UK ισχύουν; Σε σας που το πήρατε ήδη έχει πάρει περισσότερο ή λιγότερο;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

 

και με το iphone 4 και με κάτι ipad που πήρα από apple store δεν είχα θέμα. Το iphone ήρθε κανονικά όσο έλεγε και τα ipad ήρθαν και 2 μέρες πιο μπροστά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από την εμπειρία σας οι τρεις εβδομάδες παράδοση που λέει η Apple UK ισχύουν; Σε σας που το πήρατε ήδη έχει πάρει περισσότερο ή λιγότερο;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

 

ουτε εγω ειχα προβλημα με το 4 και μαλιστα ηρθε 1 εβδομαδα νωριτερα..:-D:-Dοι ημερομηνιες που δινουν ειναι ενδεικτικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από την εμπειρία σας οι τρεις εβδομάδες παράδοση που λέει η Apple UK ισχύουν; Σε σας που το πήρατε ήδη έχει πάρει περισσότερο ή λιγότερο;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

 

Σε εμενα ηρθε 6 μερες νωριτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμενα 12 μερες νωριτερα

 

Στις 30 ιουλιου εφυγαν παρα πολλες παρτιδες.

 

Κανονικα σημερα ειναι να ερθει αλλα ακομα δεν εχω δει φως :/

 

edit : ηρθε ;)

Επεξ/σία από gsmeros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα 7 μέρες νωρίτερα...Και δεν έχω και πρόβλημα. Το κινητάκι είναι μαγεία...Τώρα και με reception case, ποιός το πιάνει!

 

Polakis21, πραγματι η θηκη εκμηδενιζει το προβλημα με το σημα που ειχες?

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?p=3518843#post3518843

Καταπληκτική η reception case της ivyskin! Διαφανής, λίγο σκληρή όσο πρέπει, τέλεια εφαρμογη στο 4αρι. Καλύπτει το πίσω μέρος και τα πλαινά με ειδικό polycarbonate υλικό όπου εκμηδενίζει το πρόβλημα του σήματος...

 

Μπράβο στην εταιρεία...

 

 

A, τελικως βρηκες αγοραστη να το δωσεις? Γιατι ειχα δει οτι το εβαλες να το πουλησεις:

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=394250

 

---------- Προσθήκη στις 12:29 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:26 ----------

 

 

edit : ηρθε ;)

Με γεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε το μανάρι μου... εμένα η παραγγελία μπήκε 31 του μήνα... και λέει shipping 23/08 και delivery 25/08...

Ελπίζω να έρθει κι εμένα πιο νωρίς... κεράκι να ανάψω βοηθάει;

 

Άντε γιατί περιμένω και iPad... όλα τα μήλα μαζί... θα κανονίσω να φτιάξω και μηλόπιτα... έτσι για το καλό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Polakis21, πραγματι η θηκη εκμηδενιζει το προβλημα με το σημα που ειχες?

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?p=3518843#post3518843

 

 

 

A, τελικως βρηκες αγοραστη να το δωσεις? Γιατι ειχα δει οτι το εβαλες να το πουλησεις:

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=394250

 

---------- Προσθήκη στις 12:29 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:26 ----------

 

Με γεια!!!

 

 

Μα δεν είχα πρόβλημα πριν. Απλά πήρα την θήκη για απόλυτη ασφάλεια και να είμαι ήσυχος.

 

Όσο για το iPhone 4 που πούλησα (ναι βρήκα αγοραστή στα 800 ευρώ) ήταν 2ο που είχα παραγγείλει...Το 4αρι μου το έχω μαζί μου, LOL!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είχα πρόβλημα πριν. Απλά πήρα την θήκη για απόλυτη ασφάλεια και να είμαι ήσυχος.

 

Τοτε πως ξερεις οτι εκμηδενιζει το προβλημα του σηματος?(αυτο που μια λες οτι το εχεις και μια οχι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τηλεφωνο γινεται registed μονο σε us account ?

να το κανω?

 

Τι εννοεις registered? Δεν ειναι απαραιτητο αυτο.

 

Καντο setup as new (ή αν ειχες και πιο πριν iphone αστο να κανει restore from backup) και θα γινει μονο του activated.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε πως ξερεις οτι εκμηδενιζει το προβλημα του σηματος?(αυτο που μια λες οτι το εχεις και μια οχι)

 

 

Γιατί πήρε θήκη και ένας κολλητός που πήραμε μαζί τα 4αρια και είχε πρόβλημα. Αυτός τώρα με την θήκη δεν έχει πρόβλημα. Επίσης, διαβασα και πολλά reviews αγοραστών της θήκης που αναφέρουν ότι με την θήκη δεν έχουν πλέον κανένα πρόβλημα. Ούτε dropped Calls τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...