Προς το περιεχόμενο

Όχι άλλο Βύντρα στην εθνική.


we_will_rise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς Θεού δεν έχω κάτι με τον άνθρωπο αλλά με τις ποδοσφαιρικές του ικανότητες. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ. Δεν ξέρω τι κάνει και πείθει τους προπονητές να τον βάζουν, εγώ για 5x5 να πήγαινα δεν θα τον έπαιρνα στην ομάδα μου. Τα μυαλά μας πονάνε. Όχι άλλο Βύντρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Περιμένω τα πράσινα παπαγαλακια που τον χειμώνα τον έβγαζαν καλύτερο από τον Αβραάμ

 

καλυτερο του Μελμπεργκ θες να πεις

 

Παντως ο Βυντρα δεν ειναι το μεγαλυτερο προβλημα. Κατι Γιουρκες και Χαριστεες ειναι τα εγκληματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω τα πράσινα παπαγαλακια που τον χειμώνα τον έβγαζαν καλύτερο από τον Αβραάμ

 

όχι φίλε, δεν είναι ώρα για παπαγαλάκια. Κάποιος πρέπει να τον διώξει, ρε παιδιά δεν μπορεί να είμαστε όλοι άμπαλοι. Αφού δεν το'χει, είναι άχρηστος, κάνει κακό στην ομάδα. Παναθηναϊκός δεν είμαι, οπότε δεν με νοιάζει τι κάνει εκεί, αλλά Έλληνας είμαι και δεν θέλω να βλέπω το καρκίνομα να παίζει και όχι ο Κυργιάκος/Παπασταθόπουλος/Μαλεζάς.

 

Φτάνει πια

 

edit: άλλαξα και το avatar μου, όποιος το θέλει εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταίει ο Βύντρα. Αυτό που έκανε πάντα κάνει. Δεν μπορεί κανένας να αγνοήσει όμως ότι φέτος ήταν από τους καλύτερους αμυντικούς στο Ελληνικό πρωτάθλημα.

 

Εντελώς διαφορετικά όμως τα καθήκοντά του στην Εθνική.

 

Θεωρώ το εν λόγο thread άστοχο και άδικο που στοχεύει έναν συγκεκριμένο παίχτη σε έναν αγώνα που η ευθύνη πρέπει να βαραίνει άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερο του Μελμπεργκ θες να πεις

 

Παντως ο Βυντρα δεν ειναι το μεγαλυτερο προβλημα. Κατι Γιουρκες και Χαριστεες ειναι τα εγκληματα

 

Βέβαια, αποδείχτηκε περίτρανα σήμερα ότι ο Βυντρα είναι κλάσεις ανώτερος του Μέλμπεργκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταίει ο Βύντρα. Αυτό που έκανε πάντα κάνει. Δεν μπορεί κανένας να αγνοήσει όμως ότι φέτος ήταν από τους καλύτερους αμυντικούς στο Ελληνικό πρωτάθλημα.

 

Εντελώς διαφορετικά όμως τα καθήκοντά του στην Εθνική.

 

Θεωρώ το εν λόγο thread άστοχο και άδικο που στοχεύει έναν συγκεκριμένο παίχτη σε έναν αγώνα που η ευθύνη πρέπει να βαραίνει άλλους.

 

Ο Βύντρα φταίει και για τα 2 γκολ που φάγαμε. Στο πρώτο μπροστά στα μάτια του το κάρφωσε ο άλλος (για το δεύτερο....). Στην πρωταθλήτρια Ελλάδος λογικό είναι να παίζει καλά ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ. Στην εθνική καθήκοντα δεν έπρεπε να έχει, μόνο να βλέπει τους αγώνες όπως όλοι οι έλληνες.

 

Ναι τον στοχοποιώ γιατί ούτε τοπικό δεν έπρεπε να παίζει.

 

Παιδιά, μην το πάμε σε οσφπ vs. παο. Είναι αντι-βύντρα thread, όχι anti-pao ή anti-osfp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Βύντρα φταίει και για τα 2 γκολ που φάγαμε. Στο πρώτο μπροστά στα μάτια του το κάρφωσε ο άλλος (για το δεύτερο....). Στην πρωταθλήτρια Ελλάδος λογικό είναι να παίζει καλά ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ. Στην εθνική καθήκοντα δεν έπρεπε να έχει, μόνο να βλέπει τους αγώνες όπως όλοι οι έλληνες.

 

Ναι τον στοχοποιώ γιατί ούτε τοπικό δεν έπρεπε να παίζει.

 

Οκ, ας το πάμε έτσι. Έφταιγε για δύο γλύτωσε δύο. Οπότε είναι οκ.

 

Αυτές είναι κουβέντες καφενειακού επιπέδου. Ουδεμία σχέση έχουν με ποδόσφαιρο. Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol::lol::lol::lol:

Kορυφη το avatar ... :lol::lol::lol:

 

Αλλα ενταξει μη κρεμαμε ενα παιχτη απο ενα λαθος ωρε ...

Ενταξει ηρεμα λιγο ..

Ηρεμα ...

 

Ίσως το παράκανα. Αλήθεια λέω, είμαι πολύ ήρεμος άνθρωπος. Αλλά αυτός με διαολίζει, ειλικρινά τον βλέπω και εκνευρίζομαι, η μέρα μου πάει σκατά και όλα είναι χάλια γενικά. Τον μισώ και δεν θέλω να τον ξαναδώ ποτέ σε ομάδα που υποστηρίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς Θεού δεν έχω κάτι με τον άνθρωπο αλλά με τις ποδοσφαιρικές του ικανότητες. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ. Δεν ξέρω τι κάνει και πείθει τους προπονητές να τον βάζουν

 

To χαρτάκι απο την ομοσπονδία προς τον ΟΤΟ φταίει. αλλιώς σιγά μην έπαιζε. Εδώ είδαμε και τον Πλιάτσικα στην Εθνική. ΗΜΑΡΤΟΝ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To χαρτάκι απο την ομοσπονδία προς τον ΟΤΟ φταίει. αλλιώς σιγά μην έπαιζε. Εδώ είδαμε και τον Πλιάτσικα στην Εθνική. ΗΜΑΡΤΟΝ !!!

 

Πόσο χρονών είναι ; Αργεί να σταματήσει την "μπάλα" ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...