Προς το περιεχόμενο

Όχι άλλο Βύντρα στην εθνική.


we_will_rise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου δεν ειναι ετσι αν σκεφτεσαι ετσι εισαι αδικος απενταντι στους αμυντικους.Αν ενας επιθετικος χανει γκολ που θα το εβαζα και εγω ακομα, κρεμα την ομαδα.

 

Εν τω μεταξυ ο Βυντρα επαιξε σε λαθος θεση,δεν ειναι τοσο κακος,αλλα αν σε ενα παγκοσμιο κυπελο σε βαζει σε θεση που δεν επαιξες με την ομαδα σου,λογικο δνε ειναι να κανεις λαθη?

 

Δεν προσπαθω να τον δικαιλογησω,ειμαι και εγω πολυ στεναχωρημενος που χασαμε,αλλα το να δαιμονοποιησεις εναν παικτη δεν ειναι σωστη νοοτροπια.

 

Ξεκαθαρα φταιει ο Ρεχαγκελ,σε αλλη θεση μπορει ο Βυντρα να ηταν καλος για την ομαδα.Εδω δεν επαιξαν απο την αρχη,Σαλπι και Νινης που ειναι δημιουργικος παικτης,ενω ο Σαμαρας σερνοταν και τν αφηνε μεσα και παιζαμε με παικτη λιγοτερο.

 

Σε ποια θέση μπορεί να ήταν καλός ;

 

Βάλτε ΝΕΤ να δείτε Mundial 2010.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
we_will_rise, εγώ από αυτά που λες οδηγούμαι στο συμπέρασμα ότι δεν το χεις καθόλου.

 

Εσύ δηλαδή θεωρείς ότι είναι παίκτης για εθνική Ελλάδος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα επρεπε να βαλει

τζορβα

βυντρα δεξια

σπυροπουλο αριστερα

κυργιακο (με τοσα κορνερ θα ειχε καρφωσει ευκολα ενα)

παπασταθοπουλο

Νινι

κατσουρανη

τοροσιδη στα χαφ

Πριτας

σαπλιγγιδη

γκεκα

 

ετοιμος παμε να το σηκωσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φωτογραφία 100000000000 λέξεις!:lol:

 

O μόνοι που θα έπρεπε να βρίσκονται στην Εθνική από όλους αυτούς είναι ο Καραγκούνης αλλαγή του Νίνη και ο Χαλκιάς αλλαγή του Σηφάκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βγώ offtopic αλλα ρε παιδιία αυτος ο Σειταρίδης με τι μέσον παίζει ? Πάιχτης ο οποίος στον παναθηναικό είχε τραυματισμούς και δεν έχει παίξει σχεδόν καθόλου με τι κρητίρια πραγματικά τον πέρνει στους 23 και οχι μόνο αυτο αλλα τον βάζει και βασικό

:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω τα πράσινα παπαγαλακια που τον χειμώνα τον έβγαζαν καλύτερο από τον Αβραάμ

 

ναι, μεταξύ μιας γκόμενας 3/10, και μιας γκόμενας 2,8/10, μαλώνουμε ποια ειναι η καλύτερη!!!!!!

Οχι αλλους βυντρες στη ζωή μας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λογική μου είναι απλή.

 

Ο Βύντρα είναι στη βασική εντεκάδα του ΠΑΟ τα τελευταία 5 χρόνια. Απο τότε ο ΠΑΟ άλλαξε ένα κάρο προπονητές. Αυτά τα χρόνια ΟΛΟΙ τους τον είχαν βασικό. Και στην εθνική τα τελευταία 2 (νομίζω) χρόνια είναι αναντικατάστατος.

Δεν μπορεί ΟΛΟΙ οι προπονητές να είναι άμπαλοι. Πιο πιθανό είναι να είμαστε ΕΜΕΙΣ άμπαλοι, που απλώς παρακολουθούμε και κάνουμε όλα αυτά τα comments.

 

Καλημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...