Προς το περιεχόμενο

Όχι άλλο Βύντρα στην εθνική.


we_will_rise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ποιος βυντρα ρε παιδια (εκανε ενα τραγικο λαθος και φαγαμε γκολ που μπορουσε να τυχει στο καθενα αλλα στο υπολοιπο παιχνιδι μια χαρα επαιξε).

Εδω δεν εβαλε κυργιακο μεσα, εβαλε τοροσιδη αριστερο μπακ αντι να τον βαλει στη θεση του χαριστεα στα χαφ να εχουμε τρεξιματα στο κεντρο και σπυροποθλο αριστερα.

εβαλε μεσα τον σειταριδη π στο παναθηναικο επαιξε 4 ματσ οληηη τη χρονια.

Καλα για τον αμπαλο το καπετανιο τι να πειςςς...

Ελεος ο ρεχαγκελ το ξεφτιλισε σημερα. ελεος

 

για μενα επρεπε να βαλει

τζορβα

βυντρα δεξια

σπυροπουλο αριστερα

κυργιακο (με τοσα κορνερ θα ειχε καρφωσει ευκολα ενα)

παπασταθοπουλο η παπαδοπουλο

καραγκουνη

κατσουρανη

τοροσιδη στα χαφ

τζιολη (μονο και μονο επειδη επαιξε καλα σημερα)

σαπλιγγιδη

γκεκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, ας το πάμε έτσι. Έφταιγε για δύο γλύτωσε δύο. Οπότε είναι οκ.

Δεν παει ετσι. Αν φταις για ενα γκολ σε τετοιου επιπεδου παιχνιδια εισαι ηδη αρνητικος. Το μονο που σε σωζει ειναι να βαλεις ενα γκολ ειτε να σωσεις καμια 10αρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το παιδί το νιώθει άσχημα, δεμπαναλετεσεις.

 

προφανώς κάνεις πλάκα

Ποιος βυντρα ρε παιδια (εκανε ενα τραγικο λαθος και φαγαμε γκολ αλλα στο υπολοιπο παιχνιδι μια χαρα επαιξε).

Εδω δεν εβαλε κυργιακο μεσα, εβαλε τοροσιδη αριστερο μπακ αντι να τον βαλει στη θεση του χαριστεα στα χαφ να εχουμε τρεξιματα στο κεντρο και σπυροποθλο αριστερα.

εβαλε μεσα τον σειταριδη π στο παναθηναικο επαιξε 4 ματσ οληηη τη χρονια.

Καλα για τον αμπαλο το καπετανιο τι να πειςςς...

Ελεος ο ρεχαγκελ το ξεφτιλισε σημερα. ελεος

 

Έφταιγε κυρίως αυτός στο πρώτο και μόνο αυτός στο δεύτερο και στο υπόλοιπο ματς αν εξαιρέσουμε ένα γκολ που έσωσε ήταν ανύπαρκτος. Κυργιάκο ίσως τον θεώρησε βαρύ, Παπασταθόπουλο όμως;; Γιατί;; Ο Σεϊταρίδης όσο ντεφορμέ κι αν είναι, τις σέντρες του δεν ξέρω ποιος άλλος τις βγάζει. Για τον καπετάνο, είναι απ'τις εμπνεύσεις που δεν καταλαβαίνουμε ποτέ.

 

Για μένα έπρεπε να βάλει:

Τζόρβα/Χαλκιά

 

αριστερά Σπυρόπουλο

δεξιά Τοροσίδη

Αβραάμ κέντρο άμυνα

Κυργιάκο κέντρο άμυνα

 

Καραγκούνη αριστερά

Σαλπιγγίδη δεξιά

Κατσουράνη κέντρο

Τζιόλη (ή άλλον) κέντρο

 

Γκέκα μπροστά

Σαμαρά μπροστά

 

4-4-2 όμορφα κι ωραία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς κάνεις πλάκα

 

 

Έφταιγε κυρίως αυτός στο πρώτο και μόνο αυτός στο δεύτερο και στο υπόλοιπο ματς αν εξαιρέσουμε ένα γκολ που έσωσε ήταν ανύπαρκτος. Κυργιάκο ίσως τον θεώρησε βαρύ, Παπασταθόπουλο όμως;; Γιατί;; Ο Σεϊταρίδης όσο ντεφορμέ κι αν είναι, τις σέντρες του δεν ξέρω ποιος άλλος τις βγάζει. Για τον καπετάνο, είναι απ'τις εμπνεύσεις που δεν καταλαβαίνουμε ποτέ.

 

Ο σειταριδης θεωρεις οτι επρεπε να παιξει..

οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο ειναι υπευνθυνοι ειναι οι Τοροσιδης και Καπετανιος που εχασαν σιγουρα γκολ,αλλα τοσο ειναι και ο Βυντρα.Εν τω μεταξυ στον Παναθηναικο σε αυτη τη θεση παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο ειναι υπευνθυνοι ειναι οι Τοροσιδης και Καπετανιος που εχασαν σιγουρα γκολ,αλλα τοσο ειναι και ο Βυντρα.Εν τω μεταξυ στον Παναθηναικο σε αυτη τη θεση παιζει?

 

Το δεν βάζω γκολ σημαίνει ότι αφήνω το σκορ στο 0, το κάνω την ομάδα μου να φάει γκολ κάνει κακό στην ομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έστω να μπει κάποια στιγμή, τόνισα ότι μόνο για τις σέντρες τον θέλω.

 

Εχει να παιξει 3 χρονια σοβαρη μπαλα.. Ουτε μια σεντρα καλη δεν εβγαλε σημερα..

Μονο ενα καλο τρεξιμο εκανε..

Βυντρα δεξια η τοροσιδης θα ηταν παρα παρα πολυ καλυτεροι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει να παιξει 3 χρονια σοβαρη μπαλα.. Ουτε μια σεντρα καλη δεν εβγαλε σημερα..

Μονο ενα καλο τρεξιμο εκανε..

Βυντρα δεξια η τοροσιδης θα ηταν παρα παρα πολυ καλυτεροι

 

έστω Τοροσίδης, ή Σάλπι (αν και αυτός είναι πιο πολύ για σφήνες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δεν βάζω γκολ σημαίνει ότι αφήνω το σκορ στο 0, το κάνω την ομάδα μου να φάει γκολ κάνει κακό στην ομάδα

 

Φιλε μου δεν ειναι ετσι αν σκεφτεσαι ετσι εισαι αδικος απενταντι στους αμυντικους.Αν ενας επιθετικος χανει γκολ που θα το εβαζα και εγω ακομα, κρεμα την ομαδα.

 

Εν τω μεταξυ ο Βυντρα επαιξε σε λαθος θεση,δεν ειναι τοσο κακος,αλλα αν σε ενα παγκοσμιο κυπελο σε βαζει σε θεση που δεν επαιξες με την ομαδα σου,λογικο δνε ειναι να κανεις λαθη?

 

Δεν προσπαθω να τον δικαιλογησω,ειμαι και εγω πολυ στεναχωρημενος που χασαμε,αλλα το να δαιμονοποιησεις εναν παικτη δεν ειναι σωστη νοοτροπια.

 

Ξεκαθαρα φταιει ο Ρεχαγκελ,σε αλλη θεση μπορει ο Βυντρα να ηταν καλος για την ομαδα.Εδω δεν επαιξαν απο την αρχη,Σαλπι και Νινης που ειναι δημιουργικος παικτης,ενω ο Σαμαρας σερνοταν και τον αφηνε μεσα και παιζαμε με παικτη λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...