Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πατησα να μπω στο Play Store απο το ταμπλετ και δεν με αφηνει αν δεν πατησω αποδοχη στους ορους παροχης υπηρεσιων.Ειχε ολοκληρο κατεβατο.

 

Απο το PC  δεν μου ζητησε κατι,μπαινει κανονικα.Καινουριοι οροι ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παλικάρια όσο είχα iPhone είχα μια εφαρμογή που όταν έβαζε γκολ η ομάδα μου με ειδοποιουσε , υπάρχει κάτι καλό για Android?

 

Να σας πω το πιο τρελό και κουλ;

 

Σε μια φάση δοκίμασα στο MI3 μου να ψάξω κάτι στο Web (αν θυμάμαι το Voice ίσως δοκίμαζα), και έψαξα το τελευταίο match της Barcelona (δεν με ενδιέφερε στο ελάχιστο), νουμπάδι του κερατά δεν είμαι άρα αν είχα πατήσει κάπου στα λήματα του Google την επιλογή "συνέχισε να ενημερώνεσαι για τη πορεία της μπαρτσελόνα" θα το είχα παρατηρήσει.. since then..

 

..ΚΑΘΕ Π_____Α ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΤΣ, ΕΧΩ ΣΤΟ NOTIFICATION SHADE ΜΟΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

 

Google, wow, such info.

 

 

Υ.Γ: Δεν ήξερα καν πως να το απενεργοποιήσω μέσω του Google, και απλά blockαρα μηνύματα σαν αυτό. Αν κάποιος ξέρει περί αυτού.. ας με κάνει ένα Quote να ξέρω πως το έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω το πιο τρελό και κουλ;

 

Σε μια φάση δοκίμασα στο MI3 μου να ψάξω κάτι στο Web (αν θυμάμαι το Voice ίσως δοκίμαζα), και έψαξα το τελευταίο match της Barcelona (δεν με ενδιέφερε στο ελάχιστο), νουμπάδι του κερατά δεν είμαι άρα αν είχα πατήσει κάπου στα λήματα του Google την επιλογή "συνέχισε να ενημερώνεσαι για τη πορεία της μπαρτσελόνα" θα το είχα παρατηρήσει.. since then..

 

..ΚΑΘΕ Π_____Α ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΤΣ, ΕΧΩ ΣΤΟ NOTIFICATION SHADE ΜΟΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

 

Google, wow, such info.

 

 

Υ.Γ: Δεν ήξερα καν πως να το απενεργοποιήσω μέσω του Google, και απλά blockαρα μηνύματα σαν αυτό. Αν κάποιος ξέρει περί αυτού.. ας με κάνει ένα Quote να ξέρω πως το έκανα.

Πήγαινε στο google now και δες τις προτιμήσεις σου λογικά το έχει να σε ενημερώνει επειδή έψαξες για barca

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο καλό πρόγραμμα για να κατεβάζω απ'ευθείας μουσικη απο το youtube? (android kit-kat)

 

Αν εννοείς απευθείας απο το κινητό δεν νομίζω να υπάρχει πλέον... είχα δοκιμάσει διάφορα και μετά απο ένα διάστημα σταματούσαν να δουλευούν. Μην ξεχνάς ότι Android και Youtube ανήκουν στην Google... Αν θες μέσω υπολογιστή υπάρχει το Internet Download Manager. κατεβάζει τα πάντα. Το πολύ πολύ τα περνάς μετά στο κινητό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι άλλο.. το ΚΑΛΥΤΕΡΟ Fighting Game (με τα καλύτερα δυνατά γραφικά -όχι gameplay- !) για ξύλο μεταξύ 2 συσκευών Android μέσω Bluetooth.. ποιο λέτε πως είναι;

Δε ξέρω κιόλας αν είναι να κάνω Topic μέσα στο General του Mobile Software..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς απευθείας απο το κινητό δεν νομίζω να υπάρχει πλέον... είχα δοκιμάσει διάφορα και μετά απο ένα διάστημα σταματούσαν να δουλευούν. Μην ξεχνάς ότι Android και Youtube ανήκουν στην Google... Αν θες μέσω υπολογιστή υπάρχει το Internet Download Manager. κατεβάζει τα πάντα. Το πολύ πολύ τα περνάς μετά στο κινητό.

Για να γλυτωσω την διαδικασια αυτη λεω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι το Google Maps έχει τέτοια λειτουργία για την Αθήνα.

 

Εχει για να βρεις ποιο θα πάρεις..και ανα πόσα λεπτά περνάει.. αλλά όχι να σου πει πχ οτι θα έρθει περιπου σε 10 λεπτά....κάτι τέτοιο ψάχνω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια εφαρμογη για ταμπλετ με 4.22 που να "κλειδωνει" με κωδικο αρχεια,οπως φωτογραφιες κλπ?

Μπορεις να το κανεις και με το tasker, απο τους καλυτερους διαθεσιμους τροπους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο καλό πρόγραμμα για να κατεβάζω απ'ευθείας μουσικη απο το youtube? (android kit-kat)

Μην ψάχνεις app γι αυτό, κάντο μέσω του site http://convert2mp3.net/en/ !!! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...