Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Εχουμε καποιο θεμα για το πως προσπερναω το factory reset protection της google ή να ανοιξω ενα?

Κανε μια αναζητηση κι αν δεν, ανοιξε θεμα. :)

Ας κρατησουμε το νημα αυτο καθαρό παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ζητάω αυτό ακριβώς. Αυτή η εφαρμογή που έστειλες μετατρέπει το smartphone σε μορφή desktop.

 

Εγώ αυτό που θέλω είναι το smartphone να λειτουργεί σαν second monitor της οθόνης του Laptop. Να μπορώ δηλαδή να μεταφέρω εκεί παράθυρα και λοιπά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ζητάω αυτό ακριβώς. Αυτή η εφαρμογή που έστειλες μετατρέπει το smartphone σε μορφή desktop.

 

Εγώ αυτό που θέλω είναι το smartphone να λειτουργεί σαν second monitor της οθόνης του Laptop. Να μπορώ δηλαδή να μεταφέρω εκεί παράθυρα και λοιπά.

Υπάρχει , αλλά δαγκώνει https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idisplay.virtualscreen

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα,

 

Κάποιο app για να μπορώ να κάνω remote desktop προς tablet; Τονίζω το "προς", γιατί το ανάποδο το έχω βρει. Δεν έχω προβλημα αν είναι remote desktop ή απλά share screen. Το θέλω για άνθρωπο ηλικιωμένο που όταν έχει πρόβλημα/δεν βρίσκει κάτι στο tablet, δυσκολεύεται να μου εξηγήσει τη κατάσταση και δεν μπορώ να βοηθήσω.

Το tablet, για την ώρα, δεν είναι root - σε περίπτωση που έχει σημασία αυτό.

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα,

 

Κάποιο app για να μπορώ να κάνω remote desktop προς tablet; Τονίζω το "προς", γιατί το ανάποδο το έχω βρει. Δεν έχω προβλημα αν είναι remote desktop ή απλά share screen. Το θέλω για άνθρωπο ηλικιωμένο που όταν έχει πρόβλημα/δεν βρίσκει κάτι στο tablet, δυσκολεύεται να μου εξηγήσει τη κατάσταση και δεν μπορώ να βοηθήσω.

Το tablet, για την ώρα, δεν είναι root - σε περίπτωση που έχει σημασία αυτό.

 

Ευχαριστώ πολύ

https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dcom.teamviewer.teamviewer.market.mobile%26hl%3Del%26referrer%3Dutm_source%253Dgoogle%2526utm_medium%253Dorganic%2526utm_term%253Dremote%2Bdesktop%2B%25CF%2580%25CF%2581%25CE%25BF%25CF%2582%2Btablet%26pcampaignid%3DAPPU_1_mkrfWa-NNMWLgAbj0r6wAw&ved=0ahUKEwivwoXB9urWAhXFBcAKHWOpDzYQ8oQBCAowBA&usg=AOvVaw2Kf5PS279gn8bDXkB3j48o
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συννεφακι μαλλον ειναι απο καποια εφαρμογη για τον καιρο, εφοσον δεν χρησιμοποιεις owncloud ή onedrive που εχουν παρομοιο λογοτυπο. Το Μ δεν γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...