Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το συννεφακι μαλλον ειναι απο καποια εφαρμογη για τον καιρο, εφοσον δεν χρησιμοποιεις owncloud ή onedrive που εχουν παρομοιο λογοτυπο. Το Μ δεν γνωριζω.

Σε ευχαριστώ πολύ. Εάν κάποιος γνωρίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος να μου πει ποια εφαρμογή είναι αυτό το Μ και το συννεφάκι; Ευχαριστώ.

 

To συννεφάκι είναι η εφαρμογή της Google που δείχνει τον καιρό. Πρέπει να έχεις τον Pixel Launcher της Google για να στο δείχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το παρακατω προβλημα εδω και 1-2 βδομαδες. Ο ssh client που φαινεται στις εικονες ειναι το connectbot και το πληκτρολογιο το multiling.

 

Οταν ειμαι συνδεδεμενος σε καποιον ssh σερβερ και κανω δουλεια, το output του τερματικου περναει κατω απο το πληκτρολογιο και δεν βλεπω τι γραφω (εικονες). Και καμια φορα δεν σκρολλαρει απο μονο του το output, πρεπει να το κουνησω εγω με το δαχτυλο.
Και οι 2 εφαρμογες ειναι στην ιδια εκδοση εδω και κατι μηνες, οποτε δεν παιζει καποια ενημερωση να μου τα χαλασε. Επισης, δοκιμασα και αλλα 2 πληκτρολογια (hackers keyboard και swype) και κανει ακριβως τα ιδια. Καμια ιδεα εκτος απο το να βγαλω και να ξαναβαλω το connectbot γιατι εχω ρυθμισεις για 5 ssh σερβερ να ξαναπερασω?

post-124002-0-72545500-1507882294_thumb.png

post-124002-0-05888100-1507882302_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδες ψαχνω ενα προγραμμα  το οποιο θελει να με ειδοποιει ανα 20 λεπτα με μιση ωρα καθε μερα .δεν θελω να χρησιμοποιησω ξυπνητηρι   αν υπαρχει κατι αλλο το οποιο απλα να με ειδοποιει αν μιση ωρα π,χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δες και το Syncthing αλλά πρέπει να έχεις την εφαρμογή και στο κινητό και στον υπολογιστή.

Το καλό είναι ότι μπορείς να κάνεις sync και ας μην είσαι στο ίδιο δίκτυο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα δοκιμασει αλλα και εκει επρεπε να ορισω ολους τουσ φακελους και οχι μονο την sd καρτα οπως θελω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό, το χρησιμοποιήσω για να ανεβάζω τις φωτογραφίες από το κινητό στο cloud, μου την δίνει που το google photos δεν μπορεί να τις ανεβάσει σε συγκεκριμένους φακέλους οπότε δεν το χρησιμοποιώ καθόλου (βασικά δεν το έχω καν σαν εφαρμογή).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...