Προς το περιεχόμενο

Neverwinter


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Μπήκα στο προηγούμενο beta weekend και δεν συγκινήθηκα ιδιαίτερα. Το gameplay έχει ενδιαφέρον για f2p, αν και αν κάποιος έχει ασχοληθεί με τα ασιατικά f2p δεν θα βρει και τίποτα groundbreaking. Υπάρχει καρα soft-aim και μάλιστα οταν βλέπεις στο κενό τα abilities δεν γίνονται, άρα το miss έχει την λογική απλά δεν πέτυχα το mob που έκανε dps όλο το party (δύσκολο να αστοχήσεις tbh). Ο χειρισμός είναι diablo-like, λίγα abilities hotkeys για τα πάντα (ακόμα και για τα dialog στα quests [win!]) και button mash. Από 'κει και πέρα τα γραφικά του και ο σχεδιασμός είναι περισσότερο από συμπαθητικά.

 

Γενικά πας από dungeon σε dungeon και solo που είναι πολύ γοητευτικό στην αρχή, αλλά μετά από μερικές ώρες λες τι κάνω και γιατι τρέχω; Δεν μου έκανε κλικ γενικά, έχω κι εγώ τις παραξενιές μου, απλώς είναι f2p και σίγουρα μπορείς να κάψεις μερικές ώρες άνετα. Το feature που έχει ενδιαφέρον είναι ότι οι παίκτες θα μπορούν να φτιάξουν content για το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι μου αρεσε αρκετα , δεν το βαρεθηκα σε καμια στιγμη του weekend και το επαιξα πολυ ανετα

Ναι φυσικα και δεν ειναι καποια καινοτομια , δεν περιμενα κατι τετοιο ουτε νομιζω το διαφημισε κανεις ως κατι τετοιο

 

Περα απο τα γραφικα του κτλ που οντως ειναι συμπαθητικα , εμενα μου αρεσε πιο πολυ η δυσκολια του

Ναι μεν πας απο quest σε dungeon και τουμπαλιν αλλα δεν ειναι ευκολο , τουλαχιστον για μενα ως wizard παροτι ειχα aoe and stuff , ερχονται ολοκληρα camps πανω σου , 5-6 mobs και τα παντα ειναι agressive 

Δεν θυμαμαι καποιο αλλο MMO να με ιντριγκαρε περισσοτερο για αρχη με την δυσκολια του , το να σκοτωνω ελαφακια και δεντρακια στυλ Tera δεν μου λεει κατι

 

Πλεον στο 3ο weekend θα δουμε νεα class αλλα και λιγο απο pvp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμουν μέσα στο Beta weekend 3 και μπορω να πω ότι δεν το περίμενα τόσο καλό.Φυσικά έχει ακόμα τα προβληματάκια του αλλά μπορω να πω ότι είναι ένα αρκετα αξιόλογο f2p mmorpg...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

A μάλιστα,το γύρισαν σε jrpg με περισσότερο με επιθέσεις που τύπου ουράνιο τόξο-πίου πίου και τρελά χορευτικά. :-(

Κρίμα,τουλάχιστον έχουμε τις καλές αναμνήσεις από τα κανονικά NwNs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...