Προς το περιεχόμενο

Neverwinter


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Δεν διαφωνω και εμενα μ'αρεσει γιατι δινει επιλογες , εξω απο αυτα που σου σερβιρει το παιχνιδι

Το να μπαινω ομως σε μια πιστα που βγαινουν 5 waves απο ogres και να παιρνω μισο lvl απο 1 run (10 λεπτα MAX ) στο lvl 33 ε ειναι λιγο παπατζα

 

Έχεις δίκιο, αυτό είναι abuse. Εγώ γενικά ψάχνω για καλά ratings (συνήθως καλό στόρυ) σε foundry quests. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σκουπίδια όλοι τους. Dungeon (το 3το) και να είμαστε στο boss που spawnάρει άπειρα imps. 390Κ εγώ 260Κ ο δεύτερος ο rogueάς που ήταν και 2 lvl παραπάνω από μένα. Πού να βγει το boss. πρώτο TPK και rage quit QQ τους κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουσταρω το σύστημα με το worship.Κάθε ωρίτσα και δωράκι.Ευτυχώς στα dungeons μέχρι στιγμής μου έχουν καθίσει σωστοί healers και roguαδες με σχεδόν διπλάσιο dps από μένα οπότε πέφτουν το πολύ στο 3λεπτο-4λεπτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 μερες παιζω..το εχω λιωσει εχω φτασει 28 lvl cleric εχουμε κανενα guild ρε παιδια??

στον dragon παίζουμε , ορίστε και το site με τις σχετικές πληροφορίες.

http://www.oneironaut.gr/neverwinter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κατεβαζω και γω τωρα.Αν και δεν εχω παιξεΙ MMORPG απο το πρωτο GW,μπηκα στο τρυπακι απο αυτα που διαβάζω.

Ξερουμε αν γινει ρισετ το lvl των χαρακτηρων της beta κατα το launch του παιχνιδιού? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσείς που το συνεχίσατε ..
αξίζει τελικά να παίξουμε? σε κρατάει το παιχνίδι ή φτάνεις σε ενα σημείο (20-30lvl) και βαριέσαι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51lvl μέχρι στιγμής και περιμένω να πάω 60 να ξεκινήσω τα heroic dungeons και θέλω να φτιάξω και ένα cleric για 2ο χαρακτήρα. δε ξέρω αν αυτό σε καλύπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-( πάνω στην ώρα είπα να παίξω ..
dps meters έχει ?
τα dungeon bosses είναι στυλ wow (με tacts ) ή γκοπ γκοπ γκοπ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...