Προς το περιεχόμενο

Neverwinter


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Πλάκα έχει, αν και με μπερδεύει το στυλ του λίγο. Άλλαξε τόσο το D&D στα πιο τελευταία rules ή απλά το κάνανε πιο game-y το ε... game; :P

 

Zeniath, δεν ξέρω τι γαυροτσατσιές κάνεις και δεν σε βρίσκω. :P

 

Εμένα in-game το όνομα είναι Kraig Kendarr πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο δειχνει το παιχνιδι...ειμαι 8 lvl και μου αρεσει αρκετα,εχει και ωραια skills...με ενοχλει κατι κουλο βεβαια...οταν σκυβει για να μαζεψει πραγματα και η μπαρα γεμιζει σαν να κολλαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα έχει, αν και με μπερδεύει το στυλ του λίγο. Άλλαξε τόσο το D&D στα πιο τελευταία rules ή απλά το κάνανε πιο game-y το ε... game; :P

 

Zeniath, δεν ξέρω τι γαυροτσατσιές κάνεις και δεν σε βρίσκω. :P

 

Εμένα in-game το όνομα είναι Kraig Kendarr πάντως.

 

Έλα ρε ήμουν offline τώρα μπαίνω να σε βάλω εγώ πριν αρχίσεις να γκρινιάζεις ότι το game βλέπει πιο φιλικά τους γαύρους :D

 

Τo bugαρα, 2 Hodors, και παλεύουν και οι 2 κανονικά με κανονικό dmg + agro 

post-155453-0-56309100-1367600370_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα και εγώ αφού είδα θετικά σχόλια :) Πολύ λίγα gb για mmo αν και όταν άλλαζα κάτι περιοχές έκανε κάτι patching,μέχρι στιγμής χωρίς να πρωτοτυπεί φαίνεται αρκετά διασκεδαστικό αν έχει και καλό 

"end-game" θα είναι ενδιαφέρων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μην υπαρχει ξυλο δεν το καταλαβαινω καθολου??αφου γιαυτα ζει ο κοσμος..πιο το νοημα να κανεις μονο quest χωρις να μπορεις να ανταγωνιστεις τον (αντιπαλο)??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Tα Foundry απο την μια ειναι ωραιο feature

Απο την αλλη ειναι exp abuse

 

Είναι ένα από τα πράγματα που μου άρεσε και στο Star Trek Online (με το οποίο το συγκεκριμένο παιχνίδι έχει αρκετά παρόμοια χαρακτηριστικά, π.χ. ΤΑΔΕ HAS UNLOCKED THIS THING THAT YOU DON'T CARE ABOUT :P), γιατί μερικές φορές οι παίχτες κάνουν πιο ωραίες / αστείες / "hardcore" αποστολές από τους devs. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνω και εμενα μ'αρεσει γιατι δινει επιλογες , εξω απο αυτα που σου σερβιρει το παιχνιδι

Το να μπαινω ομως σε μια πιστα που βγαινουν 5 waves απο ogres και να παιρνω μισο lvl απο 1 run (10 λεπτα MAX ) στο lvl 33 ε ειναι λιγο παπατζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κατεβαζω και εγω απο περιεργεια.αλλα αργει με τορρεντ κατεβαζω

 

 

μια απο τα ιδια!!οποιος θελει παντως καλυτερα να το κατεβασαει απο την σελιδα atomicgamers κατεβαινει πιο γρηγορα απο τορρεντ και direct link!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...