Προς το περιεχόμενο

Έτοιμη για download η τελική έκδοση του Chrome 6


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κάποιο Extension ή κάτι για να βελτιώσω το scroll speed-animation όταν κλικάρω με το middle mouse button? ?

 

Aυτο το προβλημα το εχω κι εγω ....

Κανει κοληματακια στα γρηγορα scrol-αρισματα με το middle mouse ...

 

Αν εχει κανεις τπτ ας προτεινει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 272
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπάρχει κάποιο Extension ή κάτι για να βελτιώσω το scroll speed-animation όταν κλικάρω με το middle mouse button? ?

 

Aυτο το προβλημα το εχω κι εγω ....

Κανει κοληματακια στα γρηγορα scrol-αρισματα με το middle mouse ...

 

Αν εχει κανεις τπτ ας προτεινει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τον εχω δει πανω σε mac. ειναι πολυ καλυτερος απο safari? γενικα τη γνωμη εχουν οι mac χρηστες?

 

Νομιζω οτι το εχω ξαναποσταρει οτι ειναι πιο γρηγορος απο τον safari απλα εχει τα κλασικα προβληματα που εχεις στο mac os με streamings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος τρόπος όταν πατάς κάτι για download να σου βγάζει την επιλογή "Άνοιγμα" ή "Αποθήκευσή" όπως ο ff ?

 

αλτ+ κλικ

alt + click

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον φόβο του φακελώματος, υπάρχει ο Chromium, το Project πάνω στο οποίο εξελίσεται ο Chrome, αλλά και ο Flock, ο οποίος είναι «κτισμένος» πάνω στον Chromium.

 

Συμφωνώ με τον φίλο. Ας μην δώσουμε άλλα πλεονεκτήματα στην google.

 

Βέβαια ελπίζω το chromium να μην χρηματοδοτείται από την google :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ρωτήσω αν υποστηρίζει 3 features, έστω κ σαν extensions, που με έχουν βολέψει αφάνταστα στον opera που χρησιμοποιώ εδω κ χρόνια.

 

1. Speed Dial. Να του ορίζω εγώ όμως τις σελίδες που θα εμφανίζει και να είναι fixed, οχι αυτό το recently visited / closed.

 

2. Sessions. Όπως ακριβώς λειτουργεί στον opera. Δε λεω απλά bookmarks δηλαδή. (Με τα οποία δεν ασχολούμαι καν, χρησιμοποιώ το delicious)

 

3. Link. Μέσω account δηλαδή να γίνονται sync σε όλα μου τα μηχανήματα τα: typed history, notes, widgets κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω το search box πάνω δεξιά, σαν του firefox.

Βάζω πολλές μηχανές αναζήτησης εκεί μέσα, γι' αυτό.

Υπάρχει κάποιος τρόπος ή κάτι αντίστοιχο για chrome?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω το search box πάνω δεξιά, σαν του firefox.

Βάζω πολλές μηχανές αναζήτησης εκεί μέσα, γι' αυτό.

 

Δοκιμασε αυτο αν σε βολευει...

https://chrome.google.com/extensions/detail/hmcgifbelcmjecmkapejifljephjabjd?hl=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτε τον chrome, στην αρχη χρησιμοποιούσα firefox αλλα τωρα τελευταία πάει κατα διαόλου με τα crashes και το γυρισα στον IE8 όπου βρήκα την υγεία μου.

 

δλδ κάποιοι λένε "είναι γρήγορος" οκ ενα site σε σχέση με τον firefox πχ.. πόσο γρηγορότερα θα το ανοίξει (in.gr) μισό δευτερόλεπτο? :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτε τον chrome, στην αρχη χρησιμοποιούσα firefox αλλα τωρα τελευταία πάει κατα διαόλου με τα crashes και το γυρισα στον IE8 όπου βρήκα την υγεία μου.

 

δλδ κάποιοι λένε "είναι γρήγορος" οκ ενα site σε σχέση με τον firefox πχ.. πόσο γρηγορότερα θα το ανοίξει (in.gr) μισό δευτερόλεπτο? :/

 

Δοκιμασε να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...