Προς το περιεχόμενο

BlackBerry PlayBook : Το tablet που ανεβάζει τον πήχυ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζατε οτι ο δημιουργος των Blackberry είναι έλληνας .... το διάβασα σε ένα αρθρο προ ολίγων ημερών και εντυπωσιάστικα Ο λεγόμενος Μιχάλης Λαζαρίδης με περιουσία κοντα στα 2 δισ .. Μπράβο του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γνωρίζατε οτι ο δημιουργος των Blackberry είναι έλληνας .... το διάβασα σε ένα αρθρο προ ολίγων ημερών και εντυπωσιάστικα Ο λεγόμενος Μιχάλης Λαζαρίδης με περιουσία κοντα στα 2 δισ .. Μπράβο του!

 

Και εγώ πρόσφατα το έμαθα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζατε οτι ο δημιουργος των Blackberry είναι έλληνας .... το διάβασα σε ένα αρθρο προ ολίγων ημερών και εντυπωσιάστικα Ο λεγόμενος Μιχάλης Λαζαρίδης με περιουσία κοντα στα 2 δισ .. Μπράβο του!

 

Ειναι γιος Ελληνων απο την Κων/πολη. Να θυμησω οτι δεν νιωθανε Ελληνες ολοι οι Κωνσταντινουπολιτες , υπηρχαν αρκετοι που ειχαν αλλαξοπιστησει και νιωθανε Τουρκοι πολιτες. Δεν γνωριζω στους διωγμους πως αντιμετωπιστηκαν αυτοι , απο την τοτε Τουρκικη κυβερνηση.

 

O συγκεκριμενος παντως εχει κλεισει συμφωνιες για δημιουργια κεντρου ερευνων στην Τουρκια και πιθανον να παρει και την Τουρκικη υπηκοοτητα.

http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11378&pubid=29482948&subid=2

 

Σιγουρα οι "business" δεν γνωριζουν συνορα , αλλα πιστευω αν η Τουρκια ειχε διωξει βιαια τους γονεις μου λογω καταγωγης τους , δεν νομιζω να συζητουσα συμφωνιες και Τουρκικη υπηκοοτητα αν ενιωθα μεσα μου Ελληνας. Αν δεν ενιωθα βεβαια δικαιωμα μου να κανω οποια συμφωνια , με συμφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σαν εθνικότητα έχει δηλώσει Ελληνική απο ότι γνωρίζω ασχέτως της γεννησής του στην Κωνσταντινούπολη, πόσο μάλλον το όνομα του είναι καθαρά ποντιακό ... Αφού αναφέρεται και στον Σύνδεσμο Ελλήνων Καναδών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...