Προς το περιεχόμενο

Υποστήριξη από Πλαίσιο Computers Α.Ε.


MariosX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει ελληνικό pc-ο-μάγαζο το οποίο να έχει availability στα parts, normal pricing και να εγγυάται ποιότητα και tech support πια;

 

Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το Plaisio.. αλλά ίσως ήμουν απλά τυχερή. Εγώ έχω πολύ κακό παρελθόν με το E-shop.. Επίσης το EBW μπορεί να έχει reasonable prices, αλλά στέλνουν και αυτοί ότι νάνε, όποτε νάνε.. και μετά σου λένε "τρέχα βρες με στο Μαρούσι".

 

Τι θα κάνουμε αν τα μεγαλύτερα μαγαζιά είναι αναξιόπιστα; Όντως θα ξεκινήσουμε να δίνουμε τα λ7 μας στο εξωτερικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μου χαλασε το mobo ..asus p5qd turbo.

Εχει ακομα 2 χρονια εγγυηση ..

Απο οτι βλεπω αυτοι δεν εχουν τετοιο μοβο πια ...

Τι γινεται σε αυτη τη περιπτωση,μου κοβουν πιστωτικο ,λενε για αντικατασταση με κανενα ιδιο απο κανα στοκ (εδω πεφτει μπουνια ,κλωτσια )...

Πρεπει να αντικατασταθει με retail συσκευασια ,αν εχουν ,ΣΩΣΤΑ ?????

 

Καινουργιο του κουτιου πρεπει να μου δωσουν , σωστα ???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου χαλασε το mobo ..asus p5qd turbo.

Εχει ακομα 2 χρονια εγγυηση ..

Απο οτι βλεπω αυτοι δεν εχουν τετοιο μοβο πια ...

Τι γινεται σε αυτη τη περιπτωση,μου κοβουν πιστωτικο ,λενε για αντικατασταση με κανενα ιδιο απο κανα στοκ (εδω πεφτει μπουνια ,κλωτσια )...

Πρεπει να αντικατασταθει με retail συσκευασια ,αν εχουν ,ΣΩΣΤΑ ?????

 

Καινουργιο του κουτιου πρεπει να μου δωσουν , σωστα ???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα κάνουμε αν τα μεγαλύτερα μαγαζιά είναι αναξιόπιστα; Όντως θα ξεκινήσουμε να δίνουμε τα λ7 μας στο εξωτερικό;

 

Θα αρχίσουμε/συνεχίζουμε να στηρίζουμε μικρότερα μαγαζιά.

 

Καινουργιο του κουτιου πρεπει να μου δωσουν , σωστα ???????

 

Απ' όσα έχω διαβάσει τις τελευταίες μέρες, νομίζω πως δεν είναι υποχρεωμένοι να σου δώσουν του κουτιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα κάνουμε αν τα μεγαλύτερα μαγαζιά είναι αναξιόπιστα; Όντως θα ξεκινήσουμε να δίνουμε τα λ7 μας στο εξωτερικό;

 

Θα αρχίσουμε/συνεχίζουμε να στηρίζουμε μικρότερα μαγαζιά.

 

Καινουργιο του κουτιου πρεπει να μου δωσουν , σωστα ???????

 

Απ' όσα έχω διαβάσει τις τελευταίες μέρες, νομίζω πως δεν είναι υποχρεωμένοι να σου δώσουν του κουτιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι στο εξωτερικό δεν είναι λύση να στέλνουμε τα χρήματά μας έξω και να δουλεύει ο Άγγλος ή

ο Γερμανός και ο Έλληνας να πεινάει και να είναι άνεργος.Στηρίζουμε μικρότερα μαγαζιά όπως

γράφει ο Φάνης. Στηρίζουμε αυτούς που μας σέβονται όσο μας σέβονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι στο εξωτερικό δεν είναι λύση να στέλνουμε τα χρήματά μας έξω και να δουλεύει ο Άγγλος ή

ο Γερμανός και ο Έλληνας να πεινάει και να είναι άνεργος.Στηρίζουμε μικρότερα μαγαζιά όπως

γράφει ο Φάνης. Στηρίζουμε αυτούς που μας σέβονται όσο μας σέβονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια διαβάζω και μετά μου λένε ότι έδωσα πολλά για Alienware Aurora..... Πλήρωσα "όνομα" και "φωτάκια" μου είπαν......

 

Έλεος. Ούτε HDMI καλώδιο ξανά από τέτοια μπακαλομάγαζα. Άκου πολιτική του κάθε καταστήματος, λες και ανήκουν σε άλλο ιδιοκτήτη.

 

Και το επόμενο θα είναι Alienware όπως πάει...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια διαβάζω και μετά μου λένε ότι έδωσα πολλά για Alienware Aurora..... Πλήρωσα "όνομα" και "φωτάκια" μου είπαν......

 

Έλεος. Ούτε HDMI καλώδιο ξανά από τέτοια μπακαλομάγαζα. Άκου πολιτική του κάθε καταστήματος, λες και ανήκουν σε άλλο ιδιοκτήτη.

 

Και το επόμενο θα είναι Alienware όπως πάει...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Θα αρχίσουμε/συνεχίζουμε να στηρίζουμε μικρότερα μαγαζιά.

 

αρκεί να είναι φτηνότερα και "αξιόπιστα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Θα αρχίσουμε/συνεχίζουμε να στηρίζουμε μικρότερα μαγαζιά.

 

αρκεί να είναι φτηνότερα και "αξιόπιστα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκεί να είναι φτηνότερα και "αξιόπιστα"...

 

Ακριβως αυτο γιατι εχω και καλη αλλα και πικρη πειρα απο μικρα Ελληνικα μαγαζια.Εξαλλου και αυτοι εξαρτωνται απο τους εισαγωγεις που δεν ειναι και τοσο καλα παιδια.Εχω δει μαγαζατορα στην περιοχη μου να δεινοπαθει να παρει rma απο εισαγωγεα με τον οποιο συνεργαζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκεί να είναι φτηνότερα και "αξιόπιστα"...

 

Ακριβως αυτο γιατι εχω και καλη αλλα και πικρη πειρα απο μικρα Ελληνικα μαγαζια.Εξαλλου και αυτοι εξαρτωνται απο τους εισαγωγεις που δεν ειναι και τοσο καλα παιδια.Εχω δει μαγαζατορα στην περιοχη μου να δεινοπαθει να παρει rma απο εισαγωγεα με τον οποιο συνεργαζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αρχίσουμε/συνεχίζουμε να στηρίζουμε μικρότερα μαγαζιά.

 

Σαν να ψηφίζω κόμμα οικολόγων και απλα να στερώ την ψήφο μου από τα μεγάλα κεφάλια για σπάσιμο ή απλά αξίζουν αυτά τα μικρότερα μαγαζιά?

 

Υ.Γ: Υπάρχουν αυτά τα μαγαζιά? Recommended shops?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αρχίσουμε/συνεχίζουμε να στηρίζουμε μικρότερα μαγαζιά.

 

Σαν να ψηφίζω κόμμα οικολόγων και απλα να στερώ την ψήφο μου από τα μεγάλα κεφάλια για σπάσιμο ή απλά αξίζουν αυτά τα μικρότερα μαγαζιά?

 

Υ.Γ: Υπάρχουν αυτά τα μαγαζιά? Recommended shops?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...