Προς το περιεχόμενο

Arsenal F.C


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Αρσεναλ εμφανίστηκε κλάσης ανώτερη σε σχέση με τα υπόλοιπα παιχνίδια είχε 25 σουτ και 12 on target και γενικά έπαιξε ωραίο παιχνιδι στις ελάχιστες φάσεις που

Εκανα οι αντίπαλοι έγινε ζημιά 2 αυτογκόλ 1 οφαιντ αυτο γίνεται μια στις πενήντα ρε παιδια....πάντβς απο εδω και πέρα πιστεύω θα δέσει η ομάδα απο αυτόν τον αγώνα και πέρα δεν χωράει άλλη δικαιολογία όσο για τα ελληνικά γελοία αθλητικά σαιτ χαιδευουν τα αφτιά των γαυρων και θα φάνε γερό χτύπημα στην Αγγλία

Edit πριν ει α άπειρα νεύρα για αυτο τους έβριζαν:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έχει carling cup δεν τον χάνω για δυο λόγους

1)θα κάνει ντμπούτο ο Park και θα ξεκινήσουν οι Alex Oxlade-Chamberlain, Ryo

2)και ο Σαμάκ θα ειναι στην βασική ενδεκάδα.Εχω μια αίσθηση οτι τώρα που σκόραρε απο τον περασμένο Νοέμβριο αν βάλει και άλλο γκολ απέναντι σε αυτή την εύκολη ομάδα θα ξαναβρεί τον ευατό ου άφησε οταν ήταν στην Γαλλία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παλία καλη Αρσεναλ επέστρεψε το 3-0 μας αδικεί πραγματικα οι αντίπαλοι δεν υπήρχαν.Αψογη σε αμυνα κέντρο και επίθεση.Ο Αρτετα καλύτερος απο Φαμπρεγας πραγματικά με εντυπωσιάζει ολο νκαι περισσότερο.ARSENAL IS BACK.Οτι καλύτερο για να αναπτερώσει το ηθικο των παικτων.Γαυροι ετοιμαστείτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παλία καλη Αρσεναλ επέστρεψε το 3-0 μας αδικεί πραγματικα οι αντίπαλοι δεν υπήρχαν.Αψογη σε αμυνα κέντρο και επίθεση.Ο Αρτετα καλύτερος απο Φαμπρεγας πραγματικά με εντυπωσιάζει ολο νκαι περισσότερο.ARSENAL IS BACK.Οτι καλύτερο για να αναπτερώσει το ηθικο των παικτων.Γαυροι ετοιμαστείτε!

Πολυ καλος παικτης ο Αρτετα αλλά φυσικα μην κανετε σαν κλασικοι Ελληνες. Ακου καλυτερος απο τον Φαμπρεγκας. :-( Επειδη εφυγε απο την ομαδα μην λεμε και ο,τι να'ναι.... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) δεν κάνω σαν κλασικός έλληνας

2) ποτέ δεν μου άρεσε ο Φαμπ απλά δεν τον γουσταρα σαν παικτ

3) εγώ αυτό που βλέπω λέω μέχρι τώρα παίζει καλύτερα για εμένα...παρακολουθώ την Αρσεναλ 7 χρόνια φανώ ελάχιστα ματς κάθε σεζόν και έχω γνώμη

Φιλικά παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά τον τελευταίο χρόνο περισυ

Και πρόπερσι για εμένα δεν βοήθησε καθόλου στους κρίσιμους αγώνες δεν έκανε τίποτα και εντάξει τόσο παρόμοιο είναι να μου αρέσει ο Αρτετα καλύτερα;τόσο χαμηλά τον έχετε;θα δείτε την αξία του με τον καιρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ειπα αυτο.δενε σημαίνει ομως οτι αμφισβήτησα ποτε την αξία του..εννοω αλλο το οτι δεν τον γουστλαρω και αλλο δεν ειναι καλος οπως επισης δεν γουσταρω τον c.ronaldo δεν σημαινει οτι δεν ειναι απο τους καλύτερους.εσυ γιατί τα παίρνεις ?λες και σου ειπα τιποτα κακο Lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποτιμημένος ο Αρτέτα,πάντα μου άρεσε,πάντα ήτνα φοβερός για την Έβερτον.Άμα δείτε τον πιάσετε 10 εκ.αλλά άμα δεις την ηλκία πως είναι 29 και ο Φαμπ τι ηλικία είναι αν ήταν νεαρότερος ο Αρτέτα θα ήταν 25 εκ. έναντι 35.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...