Προς το περιεχόμενο

Arsenal F.C


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σε διορθόσω ο Αρτετα θα ηταν φοβερός για όλες τις ομαδες.Και Εβερτον αντιμετόπιζε οικονομικα προβλήματα και τον έδωσε τοσο φτηνό.εξακολουθώ να πιστευω οτιο θα βοηθήσει περισσότερο απο Φάμπρεγασ

 

Ο Van Persie αρνήθηκε προς το παρόν να ανανεώσει το συμβόλαιο του:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να σε διορθόσω ο Αρτετα θα ηταν φοβερός για όλες τις ομαδες.Και Εβερτον αντιμετόπιζε οικονομικα προβλήματα και τον έδωσε τοσο φτηνό.εξακολουθώ να πιστευω οτιο θα βοηθήσει περισσότερο απο Φάμπρεγασ

Μα ο Φαμπρεγκας ηταν ο ηγετης αυτης της ομαδας, οχι σε μεγαλο βαθμο αλλά γενικως ετσι θεωρουνταν. Και φυσικα και βοηθησε απιστευτα την Αρσεναλ μην λεμε ο,τι να'ναι. Απο τους καλυτερους ηταν ολα αυτα τα χρονια, περυσι βεβαια δεν εκανε και την καλυτερη του χρονια αυτο ειναι σιγουρο.

 

Οσο για τον Αρτετα καλος παικτης αλλά δεν ειναι επιπεδου Φαμπρεγκας ξαναλεω. Ο Αρτετα πχ δεν μπορει να σταθει βασικος σε μια ομαδα σαν την Ρεαλ ή την Μπαρτσελονα, ο Φαμπρεγκας μπορει ανετα. Γενικως τι να λεμε? Αλλη κλαση ο ενας αλλη ο αλλος.

Οσο για το μελλον και εκει ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα. Ο Αρτετα ειναι πανω απο 29.5 ετη ο Φαμπρεγκας πλησιαζει τα 24.5 ετη. Στον Φαμπρεγκας μπορεις να χτισεις για το μελλον, ο Αρτετα εχει 3-4 χρονια ακομα μπροστα του σε φουλ φορμα που μπορει να παιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φαμπρεγας δεν ηταν ποτε ηγέτης μην λεμε οτι να ναι ηγετη η Αρσεναλ δεν εχει μετα το 2005 .Ναι βοηθησε καποια χρόνια οχι ομως περισυ και προπερσι απο το μεσο και μετα της χρονιας.Ο Αρτετα πιστευεις οτι αν επαιζε που θα μπορουσε ανετα 3 χρονια πριν σε μεγαλη ευρωπαικη ομαδα με συμμετοχες στο τσου λου δεν θα ηταν καλύτερος απο Φάμπρεγας?η αν δεν ηταν ο Βενγκερ ο Φαμπρεγασ θα ηταν αυτος που ειναι?(πρωτη συμμετοχη στα 16)Μονος του τα ειπε οτι τα οφείλει ολα στον Βενγκερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς αν ο Αρτέτα ήταν επιπέδου Φάμπρεγκας δεν θα έπαιζε στην Έβερτον. Ναί ξέρω δεν έχει σχέση, αλλά δεν θα ξαναβγούν παίκτες όπως ο Σίρερ και ο Λε Τισιέ να παίζουν σε μία και μοναδική ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου κανεις λαθος.Ο Αρτετα ηταν περιζήτητος παίκτης απλα δεν ήθελε να φύγει !τι να κάνουμε ?αγαπούσε την ομαδα.Και περισυ τον ήθελε η Αρσεναλ .Φετος εφυγε επειδη βλεέπι και γερνάει και θελει να παιξει chl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου λέω, δεν είναι στο επίπεδο του Φάμπρεγκας. Μου αρέσει που είσαι και φανατικός οπαδός της Άρσεναλ που δεν παραδέχεσαι οτι ο Σέσκ σε ανέβαζε δύο επίπεδα πάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το παραδεχομαι δυο επίπεδα και τι σημαίνει αυτο οτι επειδη ειμαι φαντικος πρεπει αν μου αρέσουν ολοι οι παικτες?2ος αμπαλος ο Ramsey σουτ μηδεν ο παικτης δεν τραβάει ?πες μου περισυ τι εκανε?ναι τις αλλες χρονιες την ανεβαζε ΕΝΑ επιπεδο μαζι με Nasri περισυ την ανεβαζαν 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σοβαρα τωρα πειτε μου πραγματικά στο κεντρο κανει καλή δουλεια ο Ramsey?για τον ανέφερες αυτον?λολ τι κανει στην Τουρκία?:):)ρε συ μου αρεσε ηταν γρήγορος χαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειμαι αυστηρος δεν λέω αλλα θα μπορούσε να ηταν δανεικος 1-2 χρονια.!επισης τον Park γιατι τον πήρε?για να μην τον παίρνει καν στην αποστολή?ειπαμε δεν ειναι και τελειως αλλα μπορει να ειναι αναπληρωμνατικος αντι Conquelin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Έβερτον δεν είναι και λόγη ομάδα,από τις δυνατές ,μεσαίες,Φελαίνι,Αρτέτα που είχε,Κέχιλ,Σαχά,Χάουαρντ,καλούς αμυντικούς,Ρόντγουελ,τωρά τον μικρό Μπάρκλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ειδα το ματς αλλα το πνιξε ο σεζνι δεν κερδιζουμε ντερμπυ φετος ουτε με θαυμα. Εν τω μεταξυ μετα απο καθε αγωνα ακουγονται φημες για παιχτες που θα παρουμε το ιανουαριο. Οτι θελουμε παιχτες θελουμε αλλα μεχρι τον ιανουριο εχουμε αυτους αρχισαμε απο τωρα για μεταγραφες δηλαδη για τους επομενους 3 μηνες θα χανουμε αμαχητοι. 12η θεση not bad

 

Blame wenger

''We were at the top, world class players, younger players stepping up, brand new stadium and winning trophies. Then Wenger decided that he wants to reduce the debt so drastically that we will become a feeder club. Our stadium debt is now down to £90million from £390million in little under four seasons. There is no need to make that many overpayments of the loan just to decrease further interest; when you are losing the quality in your team.''

Επεξ/σία από user12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...