Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones Season 1- (χρησιμοποιήστε spoilers)


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω φτασει στο πεμπτο επισοδειο. Πραγματικα εχω παθει πλακα με τη σειρα. Ειναι τοσο καλογυρισμενη, τοσο "ρεαλιστικη" με φοβερες ατακες και σκιαγραφηση χαρακτηρων, δηλωνω fan. Ποσες season υπαρχουν απο αυτη τη σειρα και ποσες ακομα να περιμενουμε?? Θα τους παρει και θα τους σηκωσει ετσι και τη διακοψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φτασει στο πεμπτο επισοδειο. Πραγματικα εχω παθει πλακα με τη σειρα. Ειναι τοσο καλογυρισμενη, τοσο "ρεαλιστικη" με φοβερες ατακες και σκιαγραφηση χαρακτηρων, δηλωνω fan. Ποσες season υπαρχουν απο αυτη τη σειρα και ποσες ακομα να περιμενουμε?? Θα τους παρει και θα τους σηκωσει ετσι και τη διακοψουν.

Μια σεζον υπαρχει ρε.

Περιμενουμε τη 2η.

 

Τωρα, αν ολα πανε καλα, θα ' ναι 7 σεζον, απ' οσο ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φτασει στο πεμπτο επισοδειο. Πραγματικα εχω παθει πλακα με τη σειρα. Ειναι τοσο καλογυρισμενη, τοσο "ρεαλιστικη" με φοβερες ατακες και σκιαγραφηση χαρακτηρων, δηλωνω fan. Ποσες season υπαρχουν απο αυτη τη σειρα και ποσες ακομα να περιμενουμε?? Θα τους παρει και θα τους σηκωσει ετσι και τη διακοψουν.

 

Βασίζεται η σειρά σε βιβλία απο τα οποία έχουν γραφτεί/δημοσιευτεί τα 5. Περιμένουμε άλλα 2. Τώρα για τις τηλεοπτικές σεζόν δεν μας έχουν ενημερώσει.

Εγώ το φοβάμαι να σου πω την αλήθεια, μήπως δεν πάει 7 σεζόν. Έχει μεγάλο κόστος παραγωγής και θα πρέπει να κάνει τρελά νούμερα για να το συνεχίσουν τόσο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα παιζει να ειναι η πρωτη σειρα που μου κραταει το ενδιαφερον σε τετοιο βαθμο. Λιγο η ιστορια, λιγο οι χαρακτηρες που διαλεξαν να μην ειναι αμερικανοφατσες, λιγο το setting πραγματικα μου φενεται σαν κατι το διαφορετικο. Εχω ξεκινησει απειρες σειρες και τις σταματησα στο τριτο επισοδειο για τους παραπανω λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά είναι όντως τρομερή αλλά μόλις έφαγα μεγάλη ξενέρα που πίστευα ότι θα βγει η δεύτερη σεζόν Οκτώβρη :mad: :mad:

Eχουμε τίποτα νεότερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά είναι όντως τρομερή αλλά μόλις έφαγα μεγάλη ξενέρα που πίστευα ότι θα βγει η δεύτερη σεζόν Οκτώβρη :mad: :mad:

 

 

Πώς να βγει τον Οκτώβρη όταν τα γυρίσματα ξεκίνησαν πριν δύο βδομάδες!! :D

 

 

Eχουμε τίποτα νεότερο;

 

 

Χωρίς να έχουμε κάτι επίσημο, όλα δείχνουν ότι η 2η σεζόν (και όλες όσες ακολουθήσουν) θα ξεκινήσει/ουν ίδια εποχή με την 1η σεζόν, δηλαδή Απρίλιο.

 

 

Εγώ το φοβάμαι να σου πω την αλήθεια, μήπως δεν πάει 7 σεζόν. Έχει μεγάλο κόστος παραγωγής και θα πρέπει να κάνει τρελά νούμερα για να το συνεχίσουν τόσο πολύ.

 

Η σειρά έκανε κατά Μ.Ο. 30% τηλεθέαση. Σύμφωνα με τους υπεύθυνους του HBO τα νούμερα είναι καλά για συνδρομητικό κανάλι και παρότι το κόστος της 1ης σεζόν ήταν αρκετά υψηλό ($ 60.000.000) υπάρχουν ήδη δηλώσεις τους ότι η σειρά θα τελειώσει όταν πρέπει να τελειώσει.

 

Ας ελπίσουμε αυτό να σημαίνει την 7η σεζόν/7ο βιβλίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...