Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones Season 1- (χρησιμοποιήστε spoilers)


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις τελειωσα την πρωτη season. Πραγματικα FUCK ME. Ειδα 4 επισοδεια μονοκοπανια, τοσο με κρατησαν τα σκασμενα. Τωρα θα παω για νυχτοκαματο σκεφτομενος ποτε θα ερθει η επομενη season. Πραγματικα ευγε. Εξαιρετικη δουλεια. Δεν παιζει να εχω δει κατι καλυτερο τα τελευταια 15+ χρονια (μετα το X-files). Σε κραταει στην θεση σου το σκασμενο. Επρεπε να την παρω πρεφα τη σειρα μετα απο 2-3 χρονια που εχουν βγει μερικες season.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις τελειωσα την πρωτη season. Πραγματικα FUCK ME. Ειδα 4 επισοδεια μονοκοπανια, τοσο με κρατησαν τα σκασμενα. Τωρα θα παω για νυχτοκαματο σκεφτομενος ποτε θα ερθει η επομενη season. Πραγματικα ευγε. Εξαιρετικη δουλεια. Δεν παιζει να εχω δει κατι καλυτερο τα τελευταια 15+ χρονια (μετα το X-files). Σε κραταει στην θεση σου το σκασμενο. Επρεπε να την παρω πρεφα τη σειρα μετα απο 2-3 χρονια που εχουν βγει μερικες season.

Οχι που μας έκανες τον υπεράνω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια π@παριά και μισή ήταν.

 

 

 

 

:mrgreen:

 

Μόλις τελείωσα τον πρώτο κύκλο. Πότε βγαίνει ο καταραμένος δεύτερος? Έχω πάθει εξάρτηση, είδα 8 επεισόδια μονοκοπανιά. Ξεκίνησα στις 6 και δεν μπορούσα να σταματήσω...

 

ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΥΚΛΟΣ? ΣΤΕΡΗΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι που μας έκανες τον υπεράνω :P

 

Δεν νομιζω να εκανα τον υπερανω. Τουναντιον απο το πρωτο επισοδειο με κερδισε η σειρα και το δηλωσα αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια π@παριά και μισή ήταν.

 

 

 

 

:mrgreen:

 

Μόλις τελείωσα τον πρώτο κύκλο. Πότε βγαίνει ο καταραμένος δεύτερος? Έχω πάθει εξάρτηση, είδα 8 επεισόδια μονοκοπανιά. Ξεκίνησα στις 6 και δεν μπορούσα να σταματήσω...

 

ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΥΚΛΟΣ? ΣΤΕΡΗΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑ

 

8?αυτά ειναι!!!!υπομονη τωρα!!το βιβλιο ξεκινα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8?αυτά ειναι!!!!υπομονη τωρα!!το βιβλιο ξεκινα!!

 

 

Και τα 10 μονορούφι θα τα έβλεπα, αν προλάβαινα. Από την εποχή του Άρχοντα είχα να πάθω τέτοια παράκρουση με σειρά - ταινία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 10 μονορούφι θα τα έβλεπα, αν προλάβαινα. Από την εποχή του Άρχοντα είχα να πάθω τέτοια παράκρουση με σειρά - ταινία.

 

Ήταν που είχες να τερματίσεις και το Borderlands, να παίξεις κάθε βράδυ και 2 ματσάκια LoL :lol:, αν τερματίσεις το Borderlands να πιάσεις και το Deus X 3, ενώ είχες το Witcher 2 να κάθεται στη ζελατίνα του, καθώς επίσης είχες το Alice: Madness Returns στη μέση κλπ.

Και Έλεγες πως θέλεις να τα βλέπεις κάθε μεσημέρι στο φαγητό, μόλις γυρίζεις από τη δουλειά, αλλά εκείνη την ώρα έχει 2 men and a half και δεν το αλλάζεις με τίποτα.

:P :P

 

Ο 1ος μήνας είναι δύσκολος, εγώ τα είδα 1-2 φορές ακόμα και μετά σε 1080p..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν που είχες να τερματίσεις και το Borderlands, να παίξεις κάθε βράδυ και 2 ματσάκια LoL :lol:, αν τερματίσεις το Borderlands να πιάσεις και το Deus X 3, ενώ είχες το Witcher 2 να κάθεται στη ζελατίνα του, καθώς επίσης είχες το Alice: Madness Returns στη μέση κλπ.

Και Έλεγες πως θέλεις να τα βλέπεις κάθε μεσημέρι στο φαγητό, μόλις γυρίζεις από τη δουλειά, αλλά εκείνη την ώρα έχει 2 men and a half και δεν το αλλάζεις με τίποτα.

:P :P

 

Ο 1ος μήνας είναι δύσκολος, εγώ τα είδα 1-2 φορές ακόμα και μετά σε 1080p..

 

Αν τα έβλεπα ένα, ένα, έτσι θα κατέληγε. Είδα όμως τα 2 πρώτα επεισόδια Τρίτη και Τετάρτη και χθες είχα ρεπό και του έδωσα και κατάλαβε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα wiki για τα βιβλία. http://awoiaf.westeros.org/index.php/Main_Page σποιλεριαστείτε με δικη σας ευθύνη.

 

Απευθυνόμουν στο westeros.org κάθε φορά που συναντούσα κάποιον στα βιβλία του οποίου δεν μπορούσα να θυμηθώ την ιστορία (μικρότεροι χαρακτήρες)

Αλλα είναι όντως αρκετά επικινδυνο για σποιλερς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να απορισω κατι και εγω για τα βιβλια?? Ξερετε αν εχει βγει το 3ο μερος σε ελληνικη μεταφραση??και αν ναι,απο ποιο βιβλιοπωλειο?αθηνα μιλαω παντα. Ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να απορισω κατι και εγω για τα βιβλια?? Ξερετε αν εχει βγει το 3ο μερος σε ελληνικη μεταφραση??και αν ναι,απο ποιο βιβλιοπωλειο?αθηνα μιλαω παντα. Ευχαριστω :)

http://anubis.gr/kosmoi.asp?KID=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...