Προς το περιεχόμενο

Το 4chan ρίχνει τον ιστοχώρο Ελβετικής τράπεζας, ως ένδειξη στήριξης στο WikiLeaks


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να λέμε την αλήθεια εμένα για διπλωματικά κουτσομπολιά μου φάνηκαν τα λίγα που βγήκαν στη φόρα

χωρίς να τα έχω μελετήσει φυσικά, παρά για σημαντικά και απόρρητα έγγραφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη ξεχνάμε οτι "Currently released so far... 1344 / 251,287" δηλαδή λίγο πάνω απο το 0,5%.

Τα δίνουν στο κοινό σιγά σιγά. στο υπόλοιπο 99,5% όλο και κάτι πιο ενδιαφέρον θα έχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

disinfo inside disinfo inside disinfo βγαλε ακρη δλδ (limbo δεν παιζει ρπμblink.gif)

 

 

 

απο οτι διαβασα τα εγγραφα ηταν διαβαθμισμενα απλα confidential η secret,η παπαρηγα η καλη δλδ δεν

 

παντως οντως πολυ γκλαμουρατος ο τυπας για αναρχοακτιβιστης και αφθαρτος σιγα μην δεν μπορουσαν να τον αυτοκτονησουν αν οντως εκανε ζημια αλλα απο την αλλη μπορει και να τους βολευει να βγουν περσινα ξυνα σταφυλια για να αποπροσανατολισουν απο τις τωρινες μπιζνες,κανεις δεν ξερει τι γινεται πραγματικα

 

 

charging λεμε και ας ειν και ρωγες :)

 

Σωστό.. Κανείς δεν ξέρει τίποτα. Ο σκληρός πυρήνας της εξουσίας είναι αδιαπέραστος. Το ζήτημα είναι σε πιο στρώμα παραπληροφόρησης-αποπληροφόρησης βρισκόμαστε, και φυσικά τα στρώματα θα είναι πολλά.

 

Ούτε μια νύξη για τις Ισραηλινές υποθέσεις; Περίεργο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το irc κανάλι τους πάντως δέχετε μεγάλο πόλεμο. Και σήμερα το έχουν ρίξει αλλά και χθές κατά διαστήματα γινόντουσαν θεαμτικά logout. Σήμερα όμως είναι τελείως νεκρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το προγραμματακι τους τα σπαει. Μολις εριξα το site μου το οποιο ειναι σε πανεπιστημιακο server σε 1Gbit γραμμη. Οσο το τρεχω δεν κουνιεται τιποτα...

link? (για το πρόγραμμα (θέλω να το δοκιμάσω σε μια ιστοσελίδα που ανέβασα σήμερα))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά άσχετο με το θέμα.. αλλά για κάποιο λόγο μου κολλάει να το βάλω εδώ. Ισως έχει μπει αλλού, ίσως το έχετε δει..

Το πρώτο απο τα πέντε μέρη (τα υπόλοιπα δείτε τα στο γιου-τουμπ). Προσωπικά τα βρίσκω ενδιαφέροντα και τα 5 και κυρίως τα parts 2 και 5.

? Συνωμοσιολόγος.. ή οχι.. Οπως και να χει είναι ενδιαφέροντα τα όσα λέει.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην συμμετέχετε σε τέτοιες κινήσεις, δεν μπορούμε να ξέρουμε ποιοι κρύβονται από πίσω. Γεγονότα όπως αυτές οι επιθέσεις και η κλοπή κωδικών από βάσεις δεδομένων πρέπει να τα φοβόμαστε διότι αν συνεχιστούν θα αρχίσουν να μιλάνε τα ΜΜΕ για τρομοκρατία στο διαδίκτυο και ότι για να αντιμετωπιστεί θα μπορούμε να γράφουμε στο διαδίκτυο ΜΟΝΟ επώνυμα, ενώ θα εκδίδεται το ενιαίο account και το password μας από το αστυνομικό τμήμα της περιοχής μας....

 

είναι ευχάριστο το ότι υπάρχουν άτομα που πιστεύουν στην ύπαρξη της NWO,

όσοι μίλησαν περί ανυπαρξίας συνομωσιών να δω πως θα ερμηνεύσουν τον πόλεμο που άρχισε εναντίων του wikileaks

γιατί απλώς αποκάλυψε την αλήθεια.

Τώρα η αποκάλυψη της αλήθειας είναι έγκλημα,τη μπόχα τη βαφτίσαμε απόρρητο έγγραφο για να μπορούμε να χαρακτηρίζουμε

τρομοκράτες όσους βγάζουν τα άπλυτα στη φόρα.

Ωραίους νόμους έχει κατασκευάσει ο άνθρωπος.

 

κανένας τρόπος να βοηθήσουμε τα παλληκάρια χωρίς να κλείσουμε το σπίτι μας υπάρχει;

 

Εγώ προσωπικά θεωρώ γελοίο τον χαρακτηρισμό του NWO σαν θεωρία συνομωσίας. Δεν είναι συνομωσία είναι πραγματικότητα. Οι ίδιοι οι πολιτικοί βγαίνουν και μιλάνε ότι επιδιώκουν μια παγκόσμια κυβέρνηση. Ο ίδιος ο Clinton μίλησε ζωντανά ότι υπάρχει η ανάγκη της NWO στις αρχές του 90. Δεν είναι θεωρία, it's a fact. Το θέμα είναι ότι είναι πολύ δύσκολο να υλοποιηθεί σε αντίθεση με την ΕΕ που είναι σε μικρή κλίμακα. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν είναι πραγματικό σενάριο που το έχουν οι ίδιοι εξαγκείλει και το επιδιώκουν μετά μανίας. Ούτως ή άλλως ένα παγκόσμιο εμπόριο και ένα παγκόσμιο νόμισμα είναι αυτό που συμφέρει τις πολυεθνικές που κυβερν εεε που συμβουλεύουν τους πολιτικούς. Βέβαια δεν το βλέπω να πετυχαίνει για δεκαετίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεγονότα όπως αυτές οι επιθέσεις και η κλοπή κωδικών από βάσεις δεδομένων πρέπει να τα φοβόμαστε

Το Operation Payback δεν είχε καμία σχέση με κλοπές κωδικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...