Προς το περιεχόμενο

Uncharted 3: Drake's Deception [PS3]


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια θελω εαν καποιος εχει την καλοσυνη να μου εξηγησει τι ψαχνουμε στο uncharted τι βρισκουμε και ποιος ειναι ποιος δηλαδη καποιος να μου πει τι γινεται σε καθε chapter γιατι το τερματισα και δεν καταλαβα τιποτα και δεν εχω παιξει παλαιοτερα καποιο uncharted

 

 

Βασικα πείτε μου χοντρά χοντρά τι γινεται στο τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 8 μήνες μετά...

εχω προβλημα με το παιχνιδι μου το uncharted3. το οποιο οταν παταω start. ανηγει η μαυρη οθονη με το δαχτυλιδι κατω δεξια που να γυρναει κανονικα. αλλα κολαει εκει. δλδ γυρναει το δαχτυλιδι για κανενα 20 λεπτο και επειτα κλεινη το playstation εντελως.ουσιαστικα δλδ κολαει το game. τωρα θα μου πειτε γιατι καθομε σας τα λεω και δεν το εχω δωσει ειδη πισω στην εταιρια. λοιπον το προβλημα ειναι οτι παλια ξανα ειχα το ειδιο προβλημα. ΑΚΡΙΒΩΣ το ειδιο προβλημα. εκανα ενα update. και ολα μια χαρα. μηπως ξερετε καποιον τροπο να κανω το uncharted downgrade και επειτα update μηπως και ξεκολισει με αυτο το τροπο. η αμα υπαρχη καποιος που ξερει αλλη λυση να μου τι πει. ευχαριστω πολυ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω προβλημα με το παιχνιδι μου το uncharted3. το οποιο οταν παταω start. ανηγει η μαυρη οθονη με το δαχτυλιδι κατω δεξια που να γυρναει κανονικα. αλλα κολαει εκει. δλδ γυρναει το δαχτυλιδι για κανενα 20 λεπτο και επειτα κλεινη το playstation εντελως.ουσιαστικα δλδ κολαει το game. τωρα θα μου πειτε γιατι καθομε σας τα λεω και δεν το εχω δωσει ειδη πισω στην εταιρια. λοιπον το προβλημα ειναι οτι παλια ξανα ειχα το ειδιο προβλημα. ΑΚΡΙΒΩΣ το ειδιο προβλημα. εκανα ενα update. και ολα μια χαρα. μηπως ξερετε καποιον τροπο να κανω το uncharted downgrade και επειτα update μηπως και ξεκολισει με αυτο το τροπο. η αμα υπαρχη καποιος που ξερει αλλη λυση να μου τι πει. ευχαριστω πολυ !!!

πηγαινε στα game data utilities πιο πανω απο τα saves και βρες τα αρχεια που εχει μεσα το παιχνιδι,

και καντα delete...

τρεξτο παλι και ο'τι update σου ζητησει,καντο...

 

πες μας και με ποιο firmware εισαι (custom η ofw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως απο καποιο firmware update γινεται η πατατα. Εχει συμβει και σε μενα σε αλλo game και οταν βγηκε το καινουριο firmware ανοιγε κανονικα και επαιξε οπως επρεπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πηγαινε στα game data utilities πιο πανω απο τα saves και βρες τα αρχεια που εχει μεσα το παιχνιδι,

και καντα delete...

τρεξτο παλι και ο'τι update σου ζητησει,καντο...

 

πες μας και με ποιο firmware εισαι (custom η ofw)

 

 

συγγνωμη 2 ερωτισης. 1 τι ειναι το firmware και 2 για καπια πραγματα του uncharted εχω πληρωση. αν κανω delete αυτα τα αρχεια θα χασω τα παντα σωστα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   

 

συγγνωμη 2 ερωτισης. 1 τι ειναι το firmware και 2 για καπια πραγματα του uncharted εχω πληρωση. αν κανω delete αυτα τα αρχεια θα χασω τα παντα σωστα ???

firmware=λογισμικο

πηγαινε system settings/system info και πες ποιο "λογισμικο" εχεις

πες μας αν η κονσολα σου ειναι "τσιπαρισμενη" η original

για να βγαλουμε ακρη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

firmware=λογισμικο

πηγαινε system settings/system info και πες ποιο "λογισμικο" εχεις

πες μας αν η κονσολα σου ειναι "τσιπαρισμενη" η original

για να βγαλουμε ακρη...

 

 

οχι δεν εχω τσιπαρι την κονσολα ΑΚΟΜΑ, ειναι original. και εχω εκδοση 4.60 firmware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   

 

οχι δεν εχω τσιπαρι την κονσολα ΑΚΟΜΑ, ειναι original. και εχω εκδοση 4.60 firmware.

πηγαινε στα game data utilities πιο πανω απο τα saves και βρες τα αρχεια που εχει μεσα το παιχνιδι,

και καντα delete...

τρεξτο παλι και ο'τι update σου ζητησει,καντο...

 

εκτος και αν εχει θεμα το δισκακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...
Στις 12/12/2010 στις 4:06 ΜΜ, BANTAS είπε

Πραγματικα το Uncharted εχει ο,τι χρειαζεται να εχει ενα παιχνιδι για να σε συνεπαρει.

Στο 2:08 απο το παραπανω ενας φοραει μπλουζακι με την αγγλικη σημαια και κατω γραφει Greece(WTF?)

Λογικά είναι σε πραγματικό χρόνο από την τοποθεσία σου που την παίρνει από την IP. Αν ήσουν Γερμανία για παράδειγμα θα έλεγε German κοκ.... 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...