Προς το περιεχόμενο

Uncharted 3: Drake's Deception [PS3]


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παω να το κατεβασω απο το PS PLUS και πιανει 36giga????????? Η-Μ-Α-Ρ-Τ-Ο-Ν

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν ειναι απαραιτητα να κατεβασω και τα 3 αρχεια δλδ το Singe player που ειναι 12giga το 2D Movies που λεει 11giga και το 3D Movies που λεει 13giga....To λεω γιατι στο multiplayer που μας εδωσαν πριν λιγο καιρο αν πας να πατησεις μεσα στο μενου του παιχνιδιου πανω στο single player σου λεει να προσθεσεις μονο το αρχειο 2D Movies.....Ας με διαφωτισει καποιος και καλα εχω παιξει τα 2 πρωτα παιχνιδια της σειρας τι εχει μεσα αυτο και πιανει τοσο ρε παιδια????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

Για το φιλο που ρωτησε για το UNC, ειναι το μονο παιχνιδι που μου κανει θεματα στην αναγνωση του δισκου, και σε πολλους φιλους που παιζουμε online, ειναι φορες που η κονσολα αρνητε απλα να διαβασει το συγκεκριμενο δισκακι.

 

Δε μου εχει παρουσιασει προβλημα με κανενα αλλο παιχνιδι.

 

Επισης δωσε προσοχη ωστε το δισκακι να μην εχει ουτε την παραμικρη δαχτυλια. Ακομα και με την ακρη του δαχτυλου να ακουμπησεις το δισκακι του UNC, δε το διαβαζει με τπτ.

 

Αυτη την συμπεριφορα την παρουσιαζουν αλλα 4 PS3, ασχετως μοντλου και μονο με το UNC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβγαλα για δεύτερη φορά. Ιδανικό παιχνίδι για καλοκαίρι.

 

Uncharted-3.jpg

εγω το χω τερματισει 4 φορές. Στην τεταρτη το βαρέθηκα.φυσιολογικό πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια παω να μπω online και μου πεταει (error getting ticket ). ξερετε τι παιζει ; εχω κανει restart το ps3/rooter και τιποτα . εκανα και επαναφορα το ps3

ακυρο παιδια εφτιαξε μονο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δωρεάν όλα τα DLC για το παιχνίδι!

 

Final DLC Released for Uncharted 3, All Maps Now Free

 

It’s Uncharted 3’s two-year anniversary and to celebrate developer Naughty Dog has released an update patch and a new map, for free.

And what’s more, every downloadable map ever released for the game has now been made available at no additional cost. Can't argue with that.

There’s a whole bunch of patch notes, screens and a video below, courtesy of the PS Blog.

 

Maps

-All DLC maps are now available to download for free! Go to the in-game store and download the Flashback Map Pack 1, 2, and Drake’s Deception Map Pack.

-Dry Docks makes its triumphant debut and is available in all competitive playlists and custom games!

 

Co-op

-Old Quarter map has been added to Co-op arena mode.

-The drop rate for all co-op treasures has been increased.

-Old Quarter has been removed from the Hunter Arena playlist.

 

Και πολλές άλλες αλλαγές. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν όλα τα DLC για το παιχνίδι!

 

Final DLC Released for Uncharted 3, All Maps Now Free

 

It’s Uncharted 3’s two-year anniversary and to celebrate developer Naughty Dog has released an update patch and a new map, for free.

And what’s more, every downloadable map ever released for the game has now been made available at no additional cost. Can't argue with that.

There’s a whole bunch of patch notes, screens and a video below, courtesy of the PS Blog.

 

Maps

-All DLC maps are now available to download for free! Go to the in-game store and download the Flashback Map Pack 1, 2, and Drake’s Deception Map Pack.

-Dry Docks makes its triumphant debut and is available in all competitive playlists and custom games!

 

Co-op

-Old Quarter map has been added to Co-op arena mode.

-The drop rate for all co-op treasures has been increased.

-Old Quarter has been removed from the Hunter Arena playlist.

 

Και πολλές άλλες αλλαγές. :)

Γιαννη η GOTY του παιχνιδιου ταχει ολα αυτα?Σε ρωταω γιατι εχω την GOTY και βαριεμαι να μπω να τα κατευασω ξεχωριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...