Προς το περιεχόμενο

Uncharted 3: Drake's Deception [PS3]


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δανείστηκα λοιπόν PS3 για να παίξω τα Uncharted. Πραγματικά εξαιρετικά παιχνίδια, μέχρι στιγμής τελείωσα το 1 και το 2.

 

Έβαλα και το 3 και για κάποιο λόγο δεν αναγνωρίζει με τίποτα το δισκάκι (έχω την GOTY edition και PS3 slim 120GB) και έτσι δεν το βγάζει στο menu για να φορτώσει. Ψάχνοντας στο Internet είδα πως πολύς κόσμος έχει το ίδιο πρόβλημα χωρίς όμως να υπάρχει συγκεκριμένη λύση μέχρι στιγμής. Δοκίμασα διάφορα αλλά τίποτα μέχρι τώρα...

 

Μήπως κανείς έχει βρει κάποια λύση? Σημειώνω πως το PS3 διαβάζει κανονικά πολλά άλλα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν είδα την απάντηση, είχα τις αμφιβολίες μου αλλά τελικά το έκανα όπως είπες και δούλεψε!! Απίστευτο! Ευχαριστώ πολύ!

 

Σημειώνω πως το κράτησα κάθετα μόνο για να διαβάσει το δισκάκι και μετά το ακούμπησα κανονικά οριζόντια και έπαιξα καμιά ώρα χωρίς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε το ΠΣ3 καθετα !!!

ρε captain (:D) για ποιο λογο ομως δημιουργειτε αυτο το προβλημα?Δεν μπορω να το καταλαβω, ποια η διαφορα οριζοντια απο καθετα ετσι ωστε να μην μπορει να διαβασει ενα παιχνιδι? :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε captain ( :D) για ποιο λογο ομως δημιουργειτε αυτο το προβλημα?Δεν μπορω να το καταλαβω, ποια η διαφορα οριζοντια απο καθετα ετσι ωστε να μην μπορει να διαβασει ενα παιχνιδι? :S

 

Lazer του Bluray + vibrations.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είδα την απάντηση, είχα τις αμφιβολίες μου

Λογικο να σου ακουγεται περιεργο η γελοιο :)

Αλλα να ξερεις πως οσο αφορα το ΠΣ3  ποτε δεν ποσταρω κατι για πλακα, ετσι για να πω την μαλακια μου :P

Καλο λιωσιμο φιλε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά μία χαζή ερώτηση αλλά είμαι καινούριος και δεν γνωρίζω. Σήμερα μου έφεραν ένα ps3 super slim και μερικά παιχνίδια. Ένα απο αυτά είναι το Uncharted 3.

Λοιπόν, το παιχνίδι έχει Ελληνικό εξώφυλλο και το δισκάκι πάνω του γράφει Ελληνικά. Μέσα όμως στο παιχνίδι είναι με Αγγλικούς υπότιτλους!!

Γιατί; Κάνω εγώ κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Γραφτηκα στο plus για να λιωσω στο εν λογω παιχνιδι και οταν το κατεβασα και πηγα να βαλω το single player μου ελεγε please install 2d movie pack και δεν επαιζε..τι ειναι αυτο και που το βρίσκω???

έχω απο πριν το free online και εγκαταστάθηκε στο ίδιο game (λογικό μου φαίνεται). τι μπορεί να φταίει? που το βρίσκω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναμπές στο Store και βάλε το να κατέβει πάλι, δεν είχαν ανεβάσει όλα τα αρχεία με τη μία όταν το έκαναν διαθέσιμο, γι' αυτό έχεις αυτό το θέμα. Βάλ' το να κατέβει και μετά ακύρωσε ό,τι άλλο έχεις κατεβάσει ή έχει μπει να κατέβει εκτός από το 2D Movies. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναμπές στο Store και βάλε το να κατέβει πάλι, δεν είχαν ανεβάσει όλα τα αρχεία με τη μία όταν το έκαναν διαθέσιμο, γι' αυτό έχεις αυτό το θέμα. Βάλ' το να κατέβει και μετά ακύρωσε ό,τι άλλο έχεις κατεβάσει ή έχει μπει να κατέβει εκτός από το 2D Movies. 

το έχω κατεβάσει ήδη δύο φορές γιατι το φαντάστηκα.. Πάω για τρίτη λοιπόν.. και πώς κάνω αυτή την ακύρωση?

ναι εχεις δίκιο, τώρα είδα οτι στο store δε μου το εμφανίζει  purchased και το αρχειό είναι διπλάσιο απο αυτό που κατέβασα εγώ... 

οκ καταλαβα τι εννοείς για ακύρωση τώρα που το είδα.. είναι τρία  διαφορετικά αρχεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...