Προς το περιεχόμενο

Αγορά Εσπρεσιέρας!


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υeap! Για πες τι καφέ βάζεις? Θέλω να πάω να τους πάρω όλους να τους δοκιμάσω! Χαχχαα..

 

(άσχετο.. γουστάρω την υπογραφή σου! Βγάλε και το 'θα' και είσαι άρχοντας ;) )

 

[offtopic]

 

Ναί, την είχα γράψει προ-ΔΝΤ την υπογραφή μου... :lol::lol::lol:

 

[/offtopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νευρα μου μεσα, ειχα δουλεια το πρωι, και κατα τις 2 που πηγα ειχαν κανει φτερα και απο τα 2 υποκαταστηματα. WTF, που διαολο το εμαθαν ολοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και γω να την δω στο lidl στην Πάτρα γύρω στις 3 και φυσικά είχαν φύγει όλα τα κομμάτια. Πήρα μία Bosch Tassimo τελικά. Καλός καφές και σε γεύση και σε εμφάνιση και είχε δώρο και 4 κούπες Jacobs + 8 κάψουλες Cappuccino και 8 Espresso.biggrin.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω την Tassimo πηρα πριν μια βδομαδα,μου την εκανε δωρο η γυναικα δηλαδη.

Το πιο καινουργιο μοντελο πηρα,αυτο πουχε και φιλτρο νερου ενσωματομενο αλλα και οθονιτσα.

Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος και με τον καφε αλλα και με τη σοκολατα,φοβερη γευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw, εχω μια εσπρεσσιερα, εδω και ενα χρονο, μαρκας "singer" η οποια για καποιο λογο τωρα τελευταια δεν κανει καιμακι (ετσι δεν το λενε?). Φυσικα την καθαριζω, αλλα επιμενει να μην κανει ή να κανει πολυ ελαχιστο, παιζει κι αυτο. Τι παιζει να φταιει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με τη silvercrest έχω θέμα με τα ESE pods.Παρότι στις οδηγίες γράφει ότι παίρνει ese pods στο μονό φίλτρο, δεν κουμπώνει το χερούλι όταν τα βάζω ή κουμπώνει με δυσκολία και χάνει νερά από δω κι απο κεί. Αν βάλω το διπλό φίλτρο έχει πολύ περιθώριο βγάζει σκέτο νερό χωρίς καφέ. Με κανονικό εσπρέσσο αλεσμένο δουλεύει μια χαρά, και το μονό και το διπλό φίλτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το praktiker εχει μια τις delonghi μοντελο ec7 στα 39,90 και παιρνει οτι καφε θελεις

 

Μακρυά από την συγκεκριμένη!!! είναι τόσο αδύναμη που ουσιαστικά κάνει τον εσπρέσο σαν Γαλλικό... κρέμα ούτε για αστείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με τη silvercrest έχω θέμα με τα ESE pods.Παρότι στις οδηγίες γράφει ότι παίρνει ese pods στο μονό φίλτρο, δεν κουμπώνει το χερούλι όταν τα βάζω ή κουμπώνει με δυσκολία και χάνει νερά από δω κι απο κεί. Αν βάλω το διπλό φίλτρο έχει πολύ περιθώριο βγάζει σκέτο νερό χωρίς καφέ. Με κανονικό εσπρέσσο αλεσμένο δουλεύει μια χαρά, και το μονό και το διπλό φίλτρο.

 

χμμ... δεν έχω δοκιμάσει ακόμη ταμπλέτες. Απο βδομάδα μάλλον θα πάρω γιατί χρειάζονται κάτι πρωϊνά.. χεχε.. Θα πω πως πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καποια κατω απο 50 ευρω που να ειναι καλη παιζει;

 

γιατι ο φιλος πιο πανω λεει οτι εκεινη η delongi των 39 ευρω δεν ειναι καλη..γιατι ομως;μηπως επειδη ειναι στα 800w;

 

κατι αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι και εγω για μια καλη εσπρεσιερα. Αυτη που διαφημιζουν στα carrefour ειναι καλη;

 

Να προτιμησω να την αγορασω απο μαγαζι ή να ψαξω μεσω skroutz;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...