Προς το περιεχόμενο

Crystal Audio PicoHD 1080p media player 48€


gpapadakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

100.000.000; shock.png

10 Ελλαδες ψηφους εχεις πισω σου; Εσυ ετσι δλδ κανεις μεχρι και τον Ομπαμα ο,τι θες! Μεγαλη δυναμη! tongue.gif

 

 

tongue.gif Καλά & Εσύ Πως Κάνεις Έτσι ? Κάναμε Λάθος 1-2 Μηδενικά...Σιγά Το Πράγμα ! ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εθιξες τοσα θεματα που μονο μεσα στο quote μπορουσαν να απαντηθουν ολα...

 

Αυτά που απαντάς φίλε είναι ΜΟΝΟ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ, ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ.

 

Θα πάμε να αγοράσουμε από τον κάθε τυχάρπαστο έξω? Είσαι σοβαρός? Το amazon ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, είναι διαμεσολαβητής για την προβολή των προιόντων μικρομάγαζων, με τα οποία και έχεις να κάνεις. Τα προβάλλει και παίρνει τη μίζα του.

 

Πήγαινε ΗΠΑ ή και Αγγλία να δεις αν αγοράζει κανείς από εξωτερικό ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ, ΑΣΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΑΒΕΒΑΙΕΣ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ.

Αλλά τι να πεις σε κάποιον που δεν έχει καταναλωτική παιδεία... παραιτούμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτά που απαντάς φίλε είναι ΜΟΝΟ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ, ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ.

 

Θα πάμε να αγοράσουμε από τον κάθε τυχάρπαστο έξω? Είσαι σοβαρός? Το amazon ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, είναι διαμεσολαβητής για την προβολή των προιόντων μικρομάγαζων, με τα οποία και έχεις να κάνεις. Τα προβάλλει και παίρνει τη μίζα του.

 

Πήγαινε ΗΠΑ ή και Αγγλία να δεις αν αγοράζει κανείς από εξωτερικό ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ, ΑΣΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΑΒΕΒΑΙΕΣ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ.

Αλλά τι να πεις σε κάποιον που δεν έχει καταναλωτική παιδεία... παραιτούμαι!

 

rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

βρε παιδια δυστυχως οταν ειχει βγει η προσφορα του pico στα 48 τοσο ευρω δε με αφηνε στη σελιδα να το πληρωσω με αντικαταβολη και το παρατησα. τωρα σημερα ξαναμπηκα και το εχει 60...αξιζει σε αυτη τη τιμη?και με αφηνει να το παρω με αντικαταβολη απο το καταστημα πλεον.

 

http://www.skroutz.gr/s/302775/Crystal-Audio-PicoHD.html?keyphrase=pico

ελαχιστη τιμη 52.9€ στο σκρουτζ αλλα με 5 € μεταφορικα και δε θελω να μπλεκω σε περιπτωση προβληματος με αποστολες με δικα μου εξοδα και λοιπα ενω ο κωτσοβολος ειναι διπλα μου...

ευχαριστω.

γενικα εδω και μερες ειδα οτι ο player αξιζει λειτουργει απροβληματιστα με ελληνικα και δεν κολλαει σε τιποτα.

εχουμε κατι αλλο αντιστοιχων δυνατοτητων στα 50€ πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που απαντάς φίλε είναι ΜΟΝΟ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ, ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ.

 

Θα πάμε να αγοράσουμε από τον κάθε τυχάρπαστο έξω? Είσαι σοβαρός? Το amazon ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, είναι διαμεσολαβητής για την προβολή των προιόντων μικρομάγαζων, με τα οποία και έχεις να κάνεις. Τα προβάλλει και παίρνει τη μίζα του.

 

Πήγαινε ΗΠΑ ή και Αγγλία να δεις αν αγοράζει κανείς από εξωτερικό ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ, ΑΣΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΑΒΕΒΑΙΕΣ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ.

Αλλά τι να πεις σε κάποιον που δεν έχει καταναλωτική παιδεία... παραιτούμαι!

 

ίσως δεν έπρεπε να απαντήσω ακολουθώντας την τακτική του matrix, γιατί αν ο άνθρωπος δεν θέλει να μάθει, εσύ δεν μπορείς να τον παρακαλάς!!!

 

Αλλά για να μην μείνει το νήμα έτσι, και φαίνεται ότι στο τέλος υπερίσχυσε η γνώμη αυτού που αγοράζει από τον τόπο του κι ας είναι και μπαλωμένο θα πω πως το παραπάνω μήνυμα είναι γεμάτο λάθη και ανακρίβειες. Αναλυτικά:

 

Θα πάμε να αγοράσουμε από τον κάθε τυχάρπαστο έξω? Είσαι σοβαρός? Το amazon ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, είναι διαμεσολαβητής για την προβολή των προιόντων μικρομάγαζων, με τα οποία και έχεις να κάνεις. Τα προβάλλει και παίρνει τη μίζα του.

Το amazon ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (μάλλον το μπερδεύεις με το ebay)!!!

 

Πήγαινε ΗΠΑ ή και Αγγλία να δεις αν αγοράζει κανείς από εξωτερικό ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ, ΑΣΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΑΒΕΒΑΙΕΣ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ.

 

Χα χα χα! πήγαινε εσύ... Όσο για τις εγγυήσεις είναι άγνωστες για σένα γιατί εμείς σε άλλο νήμα στο φόρουμ έχουμε αναλύσει το θέμα της εγγύησης και ειδικά του Άμαζον που είναι αν όχι άψογες τουλάχιστον καλύτερες από τους περισσότερους εδώ (κωτσό-πλαίσ-μουλτι-γιου κλπ)

 

Αλλά τι να πεις σε κάποιον που δεν έχει καταναλωτική παιδεία... παραιτούμαι!

 

Μάλλον θέλεις κάποιον να σου μάθει επικοινωνία και μετά βλέπουμε για την οποιαδήποτε παιδεία... Αλήθεια, πόσων χρονών είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως δεν έπρεπε να απαντήσω ακολουθώντας την τακτική του matrix, γιατί αν ο άνθρωπος δεν θέλει να μάθει, εσύ δεν μπορείς να τον παρακαλάς!!!

 

Αλλά για να μην μείνει το νήμα έτσι, και φαίνεται ότι στο τέλος υπερίσχυσε η γνώμη αυτού που αγοράζει από τον τόπο του κι ας είναι και μπαλωμένο θα πω πως το παραπάνω μήνυμα είναι γεμάτο λάθη και ανακρίβειες. Αναλυτικά:

 

 

Το amazon ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ (μάλλον το μπερδεύεις με το ebay)!!!

 

 

 

Χα χα χα! πήγαινε εσύ... Όσο για τις εγγυήσεις είναι άγνωστες για σένα γιατί εμείς σε άλλο νήμα στο φόρουμ έχουμε αναλύσει το θέμα της εγγύησης και ειδικά του Άμαζον που είναι αν όχι άψογες τουλάχιστον καλύτερες από τους περισσότερους εδώ (κωτσό-πλαίσ-μουλτι-γιου κλπ)

 

 

 

Μάλλον θέλεις κάποιον να σου μάθει επικοινωνία και μετά βλέπουμε για την οποιαδήποτε παιδεία... Αλήθεια, πόσων χρονών είσαι;

 

 

Φίλε δεν τα γνωρίζεις καλά. Το amazon ΔΕΝ είναι κατάστημα. Μεσολαβητής είναι σε ένα σύνολο μικρομάγαζων που συνεργάζονται μαζί του και πάιρνει προμήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω καταστημα Κωτσοβολου στα 800 μετρα, ανοιχτο 6 μερες την εβδομαδα μεχρι τις 9.

Για αυτο και το πηρα απο εκει. Οπως και το σκληρο της Lacie 1TB.

Αμα παθει κατι, το καταστημα ειναι διπλα, και η αλλαγη θα γινει αμεσα.

 

Τα amazon και κολοκυθια τα αφηνω για κατι κακομοιρηδες που τους λειπουν τα 5 ευρω και εχουν χρονο να καθονται να ψαχνουν ισοτιμιες, χρεωσεις πιστωτικων καρτων, ταχυδρομεια κλπ, και να καθονται να περιμενουν.

 

Αυτα... και πολυ ασχοληθηκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω καταστημα Κωτσοβολου στα 800 μετρα, ανοιχτο 6 μερες την εβδομαδα μεχρι τις 9.

Για αυτο και το πηρα απο εκει. Οπως και το σκληρο της Lacie 1TB.

Αμα παθει κατι, το καταστημα ειναι διπλα, και η αλλαγη θα γινει αμεσα.

 

Τα amazon και κολοκυθια τα αφηνω για κατι κακομοιρηδες που τους λειπουν τα 5 ευρω και εχουν χρονο να καθονται να ψαχνουν ισοτιμιες, χρεωσεις πιστωτικων καρτων, ταχυδρομεια κλπ, και να καθονται να περιμενουν.

 

Αυτα... και πολυ ασχοληθηκα...

 

Καθένας με το βίτσιο του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το amazon κανει dispatch το ιδιο πολλα προίοντα, που σημαινει πως λειτουργει ως "πολυκαταστημα" αλλα συνεργαζεται και με διαφορα δικτυακα και μη μαγαζια, λειτουργώντας ως διαμεσολαβητης, οποτε η αληθεια βρισκεται καπου στη μεση.

Απο κει και περα οπως εχω ξαναπει ο καθενας κανει τις επιλογες του οπως κρινει και δε χρειαζεται να απολογειται σε κανεναν. Κι εγω ας πουμε αποφασισα να παρω το πικο απο δω για να εχω ολα τα πλεονεκτηματα της ελληνικης εταιριας που το υποστηριζει, ομως καποιο αλλο προιον που θα κρινω πως με συμφερει να το παρω απο το αμαζον θα το παρω απο κει χωρις δευτερη σκεψη.

Απτο παραδειγμα περσυ ενα προιον υγειας της ομρον το οποιο στην Ελλαδα το εβρισκα το φθηνοτερο 125 ευρω και στο αμαζον ακριβως το ιδιο το βρηκα 35 λιρες. Ε με συγχωρειτε αλλα αυτη η διαφορα δεν ηταν 5 ευρω ακριβως. Αντιστοιχες περιπτωσεις μου εχουν τυχει παμπολλες με απιστευτα μεγαλες διαφορες τιμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...