Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όχι πάντα γατάκι ήταν,από την στιγμή που μας πήρε ξεχρεωμένους το έκανε επίτηδες.Βέβαια ευτυχώς που μας πήρε κάποιος να βάλει λεφτά.

 

 

Γαυράκια τραβάτε στο τόπικ σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ο "τιγρης" εγινε "γατακι" κ εβαλε μυαλο τελευταια στιγμη??

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

καλα διαβασε την ειδηση πρωτα οπως εχει και μετα ξαναμιλαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δε μου αρέσει αυτή η αντιπαλότητα.

 

Traganeus αν ησουν λιγο πιο χαλαρός στα σχόλια σου, δε νομίζω οτι θα χαν μπει οι γάβροι εδω μέσα να αρχίσουν τις μ@λ@κιες.

Στο έγραψε και ο manofsteel τις προάλλες.

 

Την ΑΕΚ οι περισσότεροι, ειδικά οι μεγαλυτεροι Ολυμπιακοι, τη βλέπουμε με μεγάλη συμπάθεια.

Όταν η ΑΕΚ έπεσε έγραψα ένα σχόλιο ψυχής εδώ, για μια λαική ομάδα την οποία είχα τη τύχη να δω σε μεγάλες επιτυχίες και να παίζει κάποτε τη καλυτερη μπάλα που έπαιξε ποτέ ομάδα στην Ελλάδα.

Ουσιαστικά ποτέ οι Ολυμπιακοι δεν ειχαν κάτι απέναντί της.

Κάποτε υπήρξαμε και φίλοι απέναντι στον άνθρωπο που ξεκίνησε τη παράγκα στην Ελλάδα.

 

Ο Σωκράτης έκανε το λάθος και σας πηρε τον Μπάγεβιτς και εκει ξεκίνησε η έχθρα και την παγίωσε με το ανηθικο πρωτάθλημα του 2008.

 

Ομως αυτά ειναι πράγματα που έχουμε παραδεχτει οι ίδιοι οι Ολυμπιακοι.

 

Τι άλλο μπορουμε δηλαδη να κάνουμε??

 

Αντι να εισθε περηφανοι Αεκτζηδες και να ασχολειστε καθαρά με την ομάδα σας, κυνηγοντας συγκεκριμένους ανθρωπους που τη διέλυσαν (βλέπε Μάκαρος), ασχολειστε με τους Ολυμπιακου και το τι ΘΑ κάνει η ομάδα σας τωρα που ασχοληθηκε ο Τιγραρος κτλ κτλ...

 

Για εμένα ειναι άσχημα για οπαδους που θελουν να πιστευουν οτι ανηκουν σε ομάδα του ήθους, να βριζουν άλλους, τη στιγμη που ουσιαστικά, χαρήστικα χρέη που κακός χρεώθηκαν στην ομάδα τους, από λάθη άλλων, και να θεοποιουν έναν άνθρωπο που ανέλαβε την ομάδα, όταν αυτή έπεσε.

 

Καμία απολύτως συμπάθεια δεν θέλω απο γαύρο φίλε μου. Ούτε νερό όταν πνίγομαι δεν θέλω απο γαύρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία απολύτως συμπάθεια δεν θέλω απο γαύρο φίλε μου. Ούτε νερό όταν πνίγομαι δεν θέλω απο γαύρο.

Ρε καλα σου κανει ο Μαρινακης ρεεεεεε,καλα σου κανει.Και μακαρι να σου κανει τα ιδια και στην Β Εθνικη...Χωρις ο ιδιος να ειναι παρων..Και συμπαθεια δεν θα σου εχει κανενας γαυρος.Ισα ισα που σε περιμενουμε ξανα για νεες 6αροφαπες!!!Στημενες ντε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα ξεφτιλίζεστε μόνοι σας γαυράκια. Απο τώρα ξεκίνησε να σας γλεντάει ο Τί΄γρης, θα κιτρινήσει το μικρολίμανο στην επίσημη συνέντευξη τύπου που θα κάνει.

 

Δε μας ειπες το κανε κιτρινο το μικρολιμανο ή εβαλε τη μπογια αλλου;;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μας ειπες το κανε κιτρινο το μικρολιμανο ή εβαλε τη μπογια αλλου;;

Χαχα..Ο Μαρινακης φταιει,τα εκανε πανω του και εβαλε την αστυνομια να μην τους αφησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα..Ο Μαρινακης φταιει,τα εκανε πανω του και εβαλε την αστυνομια να μην τους αφησει...

 

Βλακείες, όλοι ξέρουμε οτι για όλα φταίει ο Μπάγιεβιτς και ο Ντέμης. Και ο Τσίπρας.  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσιπρας φταιει μονο για το Γηπεδο του ΠΑΟ που δεν εγινε το 2008..Μην τα ισοπεδωνουμε και ολα!!!

Οχι κανεις δεν φταιει,ο Τιγρης φταιει που ηθελε να την πει στους Γαβρους οτι θα μιλουσε μεσα στο σπιτι τους κ.τ.λ. Για να εχει να λεει ο traganeus..Ακυρο ομως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία απολύτως συμπάθεια δεν θέλω απο γαύρο φίλε μου. Ούτε νερό όταν πνίγομαι δεν θέλω απο γαύρο.

Ούτε και κανένας Γαύρος σε συμπαθεί ούτε πιστεύω ότι θα σε πηγαινε σε κανά νοσοκομείο  ακόμα και αν σε είχε παρασύρει αυτοκίνητο με το χαρακτήρα που έχεις.Παρόλα αυτά δεν θα μας πεις εσύ αν θα έχουμε συμπάθεια στην Α.Ε.Κ για τους δικούς μας λόγους ούτε και θα μας απότρέψεις  παρέα με το onufrio να κάνουμε σχόλια πως κατάντησε  αυτήν η ιστορική ομάδα να γίνει Αεκάκι.Αυτά προς αποφυγήν παρανοήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραφικος και πικραμενος με επιχειρηματα 6χρονου. και μετα κλαιγανε οι αεκτζηδες στις κερκιδες για την Γ εθνικη μην μπορωντας να καταλαβουν πως.. τι πως αμα εχεις νοοτροπια ομαδιτσας φαινεται απο το νοητικο επιπεδο των οπαδων σου. εδω στο φορουμ ειναι μια μικρογραφια κερκιδας. θα δεις προσγειωμενους, νευριασμενους, τσαντισμενους, χουλιγκανια και συζητησιμους.. στης αεκ εχουν μαζευτει τα 10χρονα χουλιγκανια ποτισμενα με πολλες δοσεις αεκοφροσυνης και προπαγανδας χατζηχρηστου. δε πειραζει αντε και στην Δ

 

ετσι στα γρηγορα...

 

 να ενημερωσω τον traganeus που χαρηκε που υπαρχει σελιδα στο FB με το ονομα "puta de europa" εξου και το αποτελεσμα στην αναζητηση.. πως ο ολυμπιακος συμφωνα με τα στατιστικη της ιδια της UEFA βρισκεται στην 17 θεση All-time top 25 Champions League table.

 

 

1 23px-Flag_of_England.svg.png Manchester United                           2 23px-Flag_of_Spain.svg.png Barcelona                             3 23px-Flag_of_Spain.svg.png Real Madrid                             4 23px-Flag_of_Germany.svg.png Bayern Munich                             5 23px-Flag_of_Italy.svg.png Milan                             6 23px-Flag_of_England.svg.png Arsenal                             7 23px-Flag_of_Italy.svg.png Juventus                             8 23px-Flag_of_England.svg.png Chelsea                             9 23px-Flag_of_Portugal.svg.png Porto                             10 23px-Flag_of_Italy.svg.png Inter                           11 23px-Flag_of_France.svg.png Lyon                             12 23px-Flag_of_Spain.svg.png Valencia                             13 23px-Flag_of_England.svg.png Liverpool                             14 23px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png Ajax                             15 23px-Flag_of_Germany.svg.png Borussia Dortmund                           16 23px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png PSV Eindhoven                             17 23px-Flag_of_Greece.svg.png Olympiacos                             18 23px-Flag_of_Ukraine.svg.png Dynamo Kyiv                             19 23px-Flag_of_Turkey.svg.png Galatasaray                             20 23px-Flag_of_Italy.svg.png Roma                           21 23px-Flag_of_Greece.svg.png Panathinaikos                             22 23px-Flag_of_Spain.svg.png Deportivo La Coruña                             23 23px-Flag_of_Germany.svg.png Bayer Leverkusen                             24 23px-Flag_of_Portugal.svg.png Benfica                             25 23px-Flag_of_Russia.svg.png Spartak Moscow

 

 

 

ειναι επισης η ελληνικη οιμαδα με την μεγαλυτερη νικη σε ομιλους του CL με νικη 6-2 επι της Bayer Leverkuzen

 

 

 

ναι σε μια κακη στιγμη εφαγε 7 απο την Γιουβεντους αλλα αυτο το "πουτανα" που αναφερεις δε ξερω πως βγαινει οταν μεγαλυτερες ομαδες εχουν φαει περισσοτερα γκολ, ομαδες που εσυ δε τις φτανεις ουτε στο νυχακι σαν αεκ

 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...