Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα μιλάς σωστα

Ειδες? Συμφωνεις οτι ολες οι ομαδες ειναι καθαρες εκτος του ΟΣΦΠ ΜΟΝΟ δλδ ε?

Δεν θέλει και πολύ σκέψη... 

 

  1. Τρώει όλη τη μέρα του στα thread των ομάδων
  2. Βγάζει κόμπλεξ και χολή
  3. Εξυμνεί την πιο αγνή και καθαρή ομάδα της Ελλάδας(οσφπ)

 

Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια; ο Superpie…

Κομπλεξ επειδη λεω οτι καμια ομαδα δεν ειναι καθαρη? Πως ολες ανεξαιρετως εχουν κανει τις λαμογιες τους? Μηπως το αντιθετο λεγεται κομπλεξ? Που προσπαθειτε να πεισετε ακομα και τον εαυτο σας οτι ο ΜΟΝΟΣ βρωμικος συλογος ειναι ο ΟΣΦΠ και ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ? Να πω παραδειγμα,ολοι οι ηθικοι,οι μαγκες,οι υπερανω ολων φιλαθλοι του Βορα,Παοκτζηδες,που την ηθικη την εχουν στο αιμα τους και που πανω απ'ολα την υπερηφανια να κερδιζουν τα παντα μεσα στο γηπεδο και οχι σαν τον Ολυμπιακο που παιρνει στα χαρτια..Και τσουυυυπ,εσκασε η ενσταση απο τα Παοκακιααααα,βλεπεις οτι εχει ο καιρος γυρισματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ειδες? Συμφωνεις οτι ολες οι ομαδες ειναι καθαρες εκτος του ΟΣΦΠ ΜΟΝΟ δλδ ε?

Κομπλεξ επειδη λεω οτι καμια ομαδα δεν ειναι καθαρη? Πως ολες ανεξαιρετως εχουν κανει τις λαμογιες τους? Μηπως το αντιθετο λεγεται κομπλεξ? Που προσπαθειτε να πεισετε ακομα και τον εαυτο σας οτι ο ΜΟΝΟΣ βρωμικος συλογος ειναι ο ΟΣΦΠ και ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ? Να πω παραδειγμα,ολοι οι ηθικοι,οι μαγκες,οι υπερανω ολων φιλαθλοι του Βορα,Παοκτζηδες,που την ηθικη την εχουν στο αιμα τους και που πανω απ'ολα την υπερηφανια να κερδιζουν τα παντα μεσα στο γηπεδο και οχι σαν τον Ολυμπιακο που παιρνει στα χαρτια..Και τσουυυυπ,εσκασε η ενσταση απο τα Παοκακιααααα,βλεπεις οτι εχει ο καιρος γυρισματα?Αυτό που μου αρέσει είναι ότι παραδέχεσαι(έμμεσα) ότι είσαι ο superpie.

 

Αυτό που μου αρέσει είναι ότι παραδέχεσαι(έμμεσα) ότι είσαι ο superpie.

 

Μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί έκατσες και έφτιαξες νέο account?

Είχες γράψει τόσες πολλές παπάντζες με το παλιό που πλέον ντρέπεσαι να postάρεις? ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω κανεναν superpie φιλε.Μιλαω για το κομπλεξ που λες οτι εχω.και σου λεω,ειναι κομπλεξ αυτο το πραγμα? Μεγαλυτερο δεν ειναι να πιστευετε και να λετε οτι ολοι σας ειστε οι ιθικοι και τιμιοι και μονο ο ΟΣΦΠ ειναι αυτος που κανει λαμογιες,κλεψιες και τα λοιπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω κανεναν superpie φιλε.Μιλαω για το κομπλεξ που λες οτι εχω.και σου λεω,ειναι κομπλεξ αυτο το πραγμα? Μεγαλυτερο δεν ειναι να πιστευετε και να λετε οτι ολοι σας ειστε οι ιθικοι και τιμιοι και μονο ο ΟΣΦΠ ειναι αυτος που κανει λαμογιες,κλεψιες και τα λοιπα?

Έλα ρε superpie… λες και είμαστε χαζοί...

 

Είχαμε έναν τύπο που τον λέγανε superpie και έμπαινε όλη μέρα στα thread των ομάδων προσπαθώντας να πείσει τους πάντες ότι όλοι έχουν κάνει τα ίδια με την ομάδα του αρα δεν πρέπει να μιλάνε. Ξαφνικά αυτός ο τύπος εξαφανίζεται (Superpie - Απενεργοποιημένος Τελ. Ενέργεια: Jul 16 2013 11:53 PM) και μετά από μια βδομάδα(πήγες διακοπές ε; ) εμφανίζεται ο Galaxys4(Εγγραφή: 24 Jul 2013) και μπαίνει ακριβώς στα ίδια thread και γράφει ακριβώς τα ίδια πράγματα...

 

Ναι, μάλλον έχεις δίκιο.. Δεν τον ξέρεις τον superpie... Σύμπτωση είναι…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δεν προσπαθω να πεισω κανεναν οτι εχει κανει λιγοτερα ή περισσοτερα απο την ομαδα μου,ουτε ειπα σε κανεναν να μην μιλαει γιατι και η ομαδα του εκανε αυτα και αυτα και τα εκεινα..Μαγκια του καθε ενα αν κανει πραγματα τα οποια περνανε απο την πολιτια και καποιους χωρις κυρωσεις.

Αυτα γινονται και στην καθημερινοτητα μας και πιστευω τα βιωνεις,οχι προσωπικα αλλα στην κοινωνια που ζεις,στην περιοχη σου,στην πολη σου οταν καποιος κλεβει,τον πιανουν και την αλλη βδομαδα ειναι ελευθερος εξω παλι.Ε! Θα ξανακλεψει και περισσοτερα αυτη την φορα ρε φιλε.

Αυτο που θελω να πω ειναι,οχι να μην μιλαει ο φιλαθλος-οπαδος του ΠΑΟ επειδη και η ομαδα του εχει κανει λαμογιες αρα δεν εχει δικαιωμα να μιλαει,αλλα οχι να προσπαθει και να κανει σαν εκεινος να ειναι η ΑΓΙΑ ομαδα που δεν εχει πειραξει ποτε κανεναν,δεν εχει κανει τιποτα πεμπτο και ειναι το αγνο περιστερακι του Ελληνικου ποδοσφαιρου,οπως το ιδιο ισχυει και για την ΑΕΚ.

Ολοι εχουν κανει τα δικα τους,ο καθενας στον βαθμο που μπορει και που εχει τις ακρες να κανει.Και ο ΠΑΟ ειχες τις ακρες για το Γουεμπλει,και ο Πατερας ειχε τις δικες του ακρες και δεν του ασκηθηκε ποινικη διωξη για το ιδιο πραγμα που ασκηθηκε στον Μαρινακη.

Δεν ειναι αγνος κανενας Μαρινακης,κανενας Κοκκαλης και κανενας Ψωμιαδης ουτε Τζιγκερ ουτε Μελισσανιδης.Ειναι ολοι τους βουτηγμενοι στα σκατα και αυτο που την πληρωνει ειναι το ποδοσφαιρο.Αλλα συγχρωνως με την δυναμικη τους ολοι οι παραπανω ειναι και ενα κρατος μονοι τους.Για μπες εσυ στην θεση του Ψωμιαδη και κλεψε 50000 ευρω απο το δημοσιο και αν δεν χασεις το σπιτι σου να με χ@σεις εμενα..Οχι ο αλλος που εκλεψε εκατομμυρια ολοκληρα και σε λιγο διαστημα θα αφαιθει ελευθερος..

Με λιγα λογια ολες οι ομαδες εχουν κανει τα δικα τους,καλα και κακα.Ουτε εγω θα προσπαθησω να κανω το ασπρο μαυρο αλλα μην το προσπαθειτε ουτε εσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι ότι με την λογική σου δεν πρέπει να μιλάει κανένας για τίποτα…

Οπότε θα αράξουμε πίσω και θα παρακολουθούμε απαθέστατοι  αυτά που συμβαίνουν γύρω μας… καλή φάση.

 

Επίσης έχεις μια τάση να συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. Δεν γίνεται να βάζεις στο ίδιο τσουβάλι αυτόν που έκλεψε μια τυρόπιτα με αυτόν που έκλεψε την τυρόπιτα, τον φούρνο και όλο το οικοδομικό τετράγωνο. Πώς να το κάνουμε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε ειπα εγω αυτο? Βλεπεις πιο λογικο λοιπον να λες οτι ο Ολυμπιακος εχει κλεψει την τυροπιτα,το φουρνο,το οικοδομικο τετραγωνο και ολοκληρη την χωρα και οι αλλες ομαδες να ΜΗΝ εχουν κλεψει ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ και να ειναι καθαροτατες ή αντε το πολυ να εχουν κλεψει μια τσιχλα απο το περιτπερο δηλαδη..Αυτο μου λες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι ότι σε οποιαδήποτε ομάδα μπορεί κάποιος να αγοράσει το πλειοψηφικό πακέτο και να κάνει ότι θέλει. Το θέμα είναι ότι αν κάποιος κλέψει λεφτά (πχ Ψωμιάδης), θα έπρεπε το κράτος μέσα στον επόμενο μήνα να τον έχει συλλάβει και να τα έχει επιστρέψει πίσω.Αντί για αυτό, είμαστε 10 χρόνια και περιμένουμε. 21,5 εκατομμύρια είναι τα χρήματα που βρέθηκαν στους λογαριασμούς του Ψωμιάδη, τα οποία αν δουλεύαν κάποια πράγματα σωστά έπρεπε να είχαν κατασχεθεί το επόμενο δευτερόλεπτο και να παν στην ΑΕΚ σαν ένα μέρος του ποσού που της εκδικάστηκε (80 εκατομμύρια) . Αντί για αυτό, τώρα δεν βρίσκουν ούτε ευρώ στους λογαριασμούς του. Τώρα αν εσύ νομίζες ότι θα κάτσει η οποιαδήποτε ομάδα να περιμένει 100 χρόνια μπας και γίνει το θαύμα είσαι γελασμένος. Δεν είναι καθόλου μικρό πράγμα να πέφτει μια ομάδα σαν την ΑΕΚ στη Γ εθνική.

 

Και προσοχή δεν μιλάμε για χρήματα από κακοδιαχείρηση κτλ που πάνω κάτω όλες οι ΠΑΕ έχουν χρέη, μιλάμε για λεφτά κλεμένα. Τα πήρε από το ταμείο και τα έβαλε στην τσέπη του. 140 εκατομμύρια. Την μπίζνα της ζωής του έκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξακολουθείτε να του απαντάτε... πλάκα έχετε ρε... δεν έχετε καταλάβει τι γίνεται...

πάρτε ένα τσουβάλι πέτρες και αρχίστε να τις πετάτε σε ένα τοίχο, πιο παραγωγικοί θα είστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου να παει Λύκειο και να μάθει τίποτα περίεργους όρους όπως "υποχρεωτική" κρατικοποιηση.

Διάλογος με δασκάλα : α , ο Ολυμπιακός σας έφταιξε, εδώ ο δικτατορασ σε μια νύχτα εθνικοποίησε όλες τις τράπεζες και σεις μου λέτε για τον κοσκωτα. Ολοι τα ίδια κάνουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...