Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολος ο πλανητης εχει παιξει το διπλο του Γαβρου σε πολυ καλη τιμη,κοντα στο 2.00. Ολοι ξερουμε τι γινεται σε τετοιες περιπτωσεις. :devil:

 

Μηπως να ριξουμε κανενα μικρο ποσο στον ασσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1-2 και μικρο ταμειο με το GoalGoal :D

 

Ετσι μπραβο! Τελικα θα ξαναγυρισω και εγω στα μονα που ειναι πολυ πιο ασφαλης τροπος στοιχηματος.Θα μου πεις και τα φτηνα συστηματακια των 1,5/4,8/10,5 ευρω δεν ειναι τρομερο χασιμο οταν δεν βγαινουν αλλα ειναι σπαστικο ψυχολογικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι μπραβο! Τελικα θα ξαναγυρισω και εγω στα μονα που ειναι πολυ πιο ασφαλης τροπος στοιχηματος.Θα μου πεις και τα φτηνα συστηματακια των 1,5/4,8/10,5 ευρω δεν ειναι τρομερο χασιμο οταν δεν βγαινουν αλλα ειναι σπαστικο ψυχολογικα.

 

Πανε για ανατροπη αυτη ρε... κριμα και δεν ψυθηκα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mηπως να βολευτουμε με το χ?

 

Ασφαλως και το Χ παιζει.Με την λογικη αυτο το παιχνιδι ειναι 1-2,0-2,1-3 νικη του μισητου Γαβρου και το Χ ειναι το καλυτερο αποτελεσμα που μπορει να παρει ο ΠΑΟ. Δυο ειναι οι βασικοι λογοι.Εχουν καλυτερους παικτες και πιο δεμενη ομαδα.Επισης ,τριτος και σημαντικος λογος σε αυτου του επιπεδου τα παιχνιδια,οι παικτες του Παναθηναικου ειναι κουρασμενοι και αγωνιστικα μετα το ματς με την Τοτεναμ και ψυχολογικα.Συν οτι ξερουν οτι εχουν εχθρικη διαιτησια που αλλοιωνει το αποτελεσμα εις βαρος τους.

 

Η μονη τους ευκαιρια ειναι να προηγηθουν και να μεγαλωσουν το σκορ στον πανικο του αντιπαλου με την βοηθεια του κοσμου.Μετα θα ειναι πιο δυσκολο να γυρισουν το ματς οι 14 παικτες του Ολυμπιακου με ενα νωρις 2-0 ας πουμε απο το πρωτο ημιχρονο.

 

Ομως ειναι πολυ δυσκολο γιατι εχουν αποκτησει μεγαλη εμπειρια οι παικτες του Ολυμπιακου ασε που αν προηγηθουν αυτοι θα κλαταρουν απο την πιεση τοσο την αγωνιστικη οσο και την ψυχολογικη οι πρασινοι.

 

Ολα αυτα με την λογικη και τις πιθανοτητες ενος καθαρου αγωνα.Αλλα θα ειναι καθαρος?Προσωπικα πιστευω στα στημενα και εχει αποδειχτει με καταδικες ομαδων σε πολυ πιο προηγμενες ποδοσφαιρικα χωρες κυριως Γερμανια και Ιταλια.Εδω με την παραγκα ειναι να μην φοβασαι?

 

Η πλακα ειναι να το στησει η παραγκα του Μαρινακη επιτηδες ωστε να αδικηθει ο Γαβρος εντονα,να σφυριχτουν εις βαρος του 2 μουφα πεναλτι π.χ. και να κανει την καλυτερη καζουρα στον ΠΑΟ,να τον κατηγορησει αυτον οτι εχει παραγκα ,να κερδισει λεφτα απο αυτον λογω στοιχηματος και να γελαει μεχρι δακρυων κιολας εις βαρος του.Ετσι κι αλλιως το πρωταθλημα ειναι τελειωμενη υποθεση,θα ειναι η καλυτερη διασκεδαση για τον Μαριδακη. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επαιζα ενα μικρο ποσο στην παρακατω τετραδα...αλλα δεν θα το παιξω για να αποδειξω οτι ''κερδιζω'' οταν δεν παιζω... :confused: :X :P

 

τβεντε

λιβερπουλ χ

νασιοναλ

ναπολι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως σε ακολουθησα και εριξα 9 ευρω παρολι στην τετραδα γιατι ενστικτωδως μου αρεσε. :-D

 

μεχρι τωρα η μιλαν φαινεται να περναει ανετα!

 

Το ααλμποργκ οντενσε αναβληθηκε λογω κακοκαιριας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bilbao-Celta @1 σε live στο 5' (δεν το προλαβα) και Αεκ-Δοξα @Handicap -1 υπερ Αεκ σε μονά δελτία.

 

Θα ρίξω και αργότερα για τέλος μερικούς σκορερ στο μεγάλο ντέρμπυ απόψε, στα υπόψην Μήτρογλου και Αμπτούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια τετραδουλα για αυριο? πως σας φαινεται η παρακατω?

 

ΜΙΛΑΝ 2

ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ 1

ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ 2

ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ 1

 

τελικα βγηκε η τριαδα,το αλλο ματς (Ααλμποργκ) αναβληθηκε,εγω το συμπληρωσα με την ξανθη 1 και πληρωθηκα σχετικα γρηγορα 170€ σε παρολι με 9€

 

ελπιζω να πηγε ταμειο και ο φιλος benign :-)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τελικα βγηκε η τριαδα,το αλλο ματς (Ααλμποργκ) αναβληθηκε,εγω το συμπληρωσα με την ξανθη 1 και πληρωθηκα σχετικα γρηγορα 170€ σε παρολι με 9€

 

ελπιζω να πηγε ταμειο και ο φιλος benign :-)

 

 

Ευχαριστω πολυ φιλε! Σε ακολουθησα και οντως κερδισα 108 ευρω βασει των αποδοσεων του Paddy Power.Μονο που με τους δικους τους κανονες τα χρηματα θα πιστωθουν αν σε μια ημερολογιακη ημερα ακομη δεν παιχτει ο αγωνας,δηλαδη αυριο,εκτος και αν παιχτει οποτε τοτε θα θεωρειται κερδισμενο μονο φυσικα αν κερδισει τελικα η Ααλμποργκ.

 

Απο οτι διαβασα σε μια Δανεζικη αθλητικη εφημεριδα,ο αγωνας αναβληθηκε για την Ανοιξη ,οποτε λογικα οι τυπικοι Ιρλανδοι θα μου βαλουν τα χρηματα αυριο περιπου την ωρα που θα αρχιζε ο αγωνας.

 

Παντως δεν καταλαβαινω απο που ορμωμενος διαλεξες τον ασσο απο οτι ειδα ειναι δυσκολος αγωνας και η φιλοξενουμενη πηγαινε πολυ καλα στα τελευταια ματς και σκοραρε και πολλα γκολ.

 

Δυνατος. Ποσο εληξε η λιβερπουλ?

 

Εμ τι σας ειπα για το Χ?

 

Αν το εβαζε στο 95' ο Ζεκα και πιο πριν οι Πετροπουλος και Τοτσε που ειχαν μεγαλες ευκαιριες μεσα απο την μικρη περιοχη του Ολυ, θα ηταν ασσος.Σε τετοια ματς παιζει μεγαλο ρολο η τυχη.

 

τελικα βγηκε η τριαδα,το αλλο ματς (Ααλμποργκ) αναβληθηκε,εγω το συμπληρωσα με την ξανθη 1 και πληρωθηκα σχετικα γρηγορα 170€ σε παρολι με 9€

 

Σε ποιον bookie παιζεις?

post-73690-0-76786200-1355082821_thumb.png

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο παικτης!! Και εγω διαβασα οτι το πανε για το 2013 το ματς οποτε πιθανοτατα εισαι καλυμμενος! σε καλη μερια!

 

Περισσοτερο παρασυρθηκα απο το οτι η κοπεγχαγη (1η) επαιζε με την νορτζελαντ (2η) και με δικη της νικη η ααλμποργκ (3η) και την λογικη νικη της κοπεγχαγης την επιανε στην δευτερη θεση την νορτζελαντ καθως και οτι πιστεψα πως ''θα σπασει'' η φορμα της οντενσε...τωρα καλως η κακως δεν θα το μαθουμε ποτε παρα μονο σε κατι μηνες κατω υπο αλλες συνθηκες!!

 

Σημασια εχει το ταμειο!

 

Στον οπαπ το εριξα εγω αφου με τα ιντερνετικα το τελευταιο διαστημα παιζει πολυ μπερδεμα...ειμαι πλεον στην αναζητηση νεας εταιριας στο νετ...γιατι απο τα νευρα μου εφραξα ολους τους προηγουμενους μου λογαριασμους και εκανα αναληψη οτι ειχα μεσα...

 

Ακου και εγω πολλα καλα για τον paddy αλλα με προβληματιζει λιγο το interface που μου φαινεται λιγο δυσχρηστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο παικτης!! Και εγω διαβασα οτι το πανε για το 2013 το ματς οποτε πιθανοτατα εισαι καλυμμενος! σε καλη μερια!

 

Περισσοτερο παρασυρθηκα απο το οτι η κοπεγχαγη (1η) επαιζε με την νορτζελαντ (2η) και με δικη της νικη η ααλμποργκ (3η) και την λογικη νικη της κοπεγχαγης την επιανε στην δευτερη θεση την νορτζελαντ καθως και οτι πιστεψα πως ''θα σπασει'' η φορμα της οντενσε...τωρα καλως η κακως δεν θα το μαθουμε ποτε παρα μονο σε κατι μηνες κατω υπο αλλες συνθηκες!!

 

Σημασια εχει το ταμειο!

 

Στον οπαπ το εριξα εγω αφου με τα ιντερνετικα το τελευταιο διαστημα παιζει πολυ μπερδεμα...ειμαι πλεον στην αναζητηση νεας εταιριας στο νετ...γιατι απο τα νευρα μου εφραξα ολους τους προηγουμενους μου λογαριασμους και εκανα αναληψη οτι ειχα μεσα...

 

Ακου και εγω πολλα καλα για τον paddy αλλα με προβληματιζει λιγο το interface που μου φαινεται λιγο δυσχρηστο...

 

Ναι οντως το interface ειναι δυσχρηστο αλλα προσωπικα το ιδιο δυσχρηστο βρισκω και της Bet365. Καλο interface εχει η Expekt αλλα προσωρινα ανεστειλε την συνεργασια της με Ελληνες παικτες λογω του νομοσχεδιου γελοιοτητα.Επισης καλο εχει και η Interwetten. Ολες οι αλλες 8 που ειμουν γραμμενος εχουν δυσκολο και αργο και δεν μπορεις να βρεις γρηγορα αυτο που θελεις απο στοιχημα.

 

Αλλα δεν με νοιαζει γιατι αφου αποφασισα να ασχοληθω και φετος(μεχρι πριν ενα μηνα δεν ειχα ορεξη)θα παιζω μονα αποδεκτα μονο και μια φορα την βδομαδα κανενα συστημα.Οποτε αυτο που με ενδιαφερει ειναι οι υψηλες αποδοσεις και η εντιμοτητα του bookie.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...