Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο ειναι παιξιμο Optimus! :)

 

post-222705-0-74680700-1356169837_thumb.png

 

Ειχα και Φαλκαο για 1ο σκορερ μαζι με σκορ 3-1 αλλα και να σκοραρει 2+ γκολ, αλλα δεν μας εκανε την χαρη :P

 

Μου βγαινουν τελευταια πολλες σκεψεις και ειναι ευκαιρια να το εκμεταλλευτω αυτο το Σαββατοκυριακο :P

 

Υ.Γ

 

Ειναι πολυ νωρις αλλα τι λετε για το 1.83 που βρηκα για προκριση του Ολυμπιακου με την Λεβαντε;

 

Edit

 

Κατέληξα στα εξής σήμερα αλλά επειδή έχουμε χρόνο ακόμη, θα τα δώ καλύτερα αργότερα.

 

 

Southampton-Sunderland @2 (όποιος δεν επιθυμει το ρίσκο του διπλού ας παίξει και διπλή ευκαιρία Χ2)

Bologna-Parma @1

Betis-Mallorca @1

 

Και σαν βομβα βλεπω ενα απο τα δύο, δεν ξέρω ακομη ποιό...

Wigan-Arsenal @1

Mallaga-Real M. @1

 

Και σαν μονό ποντάρισμα καλό είναι το:

Roma-Milan @4-6 Goals

 

(αυτά σαν πρώτες σκέψεις)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ετσι για fun Liverpool-Fullham @DnB υπερ της Fullham σε αποδοση @6.00  (3-0 ειναι . Ελεος ... )

 

222222222222222 Λας Παλμας και ταμειο σε live bet :-D :-D :-D

 

post-222705-0-86158400-1356202070_thumb.png

 

Ευτυχως γιατι μεχρι τωρα εχω 1/4 (1 κερδισμενο, 2 χαμενα και αλλο ενα με οβερ σε Ολλανδια).

Κερδος και σημερα, μικρο αλλα στους καιρους που βρισκομαστε οτι και αν παρουμε ειναι υπερ αρκετο. :-D

 

Ισως μπουμπουνισω και λιγο την Ρομα σε 4+ γκολ το βραδυ :-)

Επεξ/σία από optimus_crime
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ειπανε τιποτε απο τον Bet365 σχετικα με το προβλημα στην Ελλαδα? Πηραν 3 μηνες παραταση οι ρυθμισεις,οποτε μεχρι τοτε παιζουμε οπου θελουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ειπανε τιποτε απο τον Bet365 σχετικα με το προβλημα στην Ελλαδα? Πηραν 3 μηνες παραταση οι ρυθμισεις,οποτε μεχρι τοτε παιζουμε οπου θελουμε.

 

Υπάρχει επίσημη ανακοίνωση? Μη πάει και βρεθούμε να πληρώνουμε πρόστιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ειπανε τιποτε απο τον Bet365 σχετικα με το προβλημα στην Ελλαδα? Πηραν 3 μηνες παραταση οι ρυθμισεις,οποτε μεχρι τοτε παιζουμε οπου θελουμε.

 

Αν λες για εμενα ειμαι απο Κυπρο και λογικα δεν με επηρεαζει, αλλα ετσι οπως παει και η Κυπρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά εκτός του ότι θα παίξω ένα σεβαστό ποσό στο να περάσει ο Ολυμπιακός στους 16 από την Λεβάντε με απόδοση @1.90 λέω να παίξω και ένα πολύ μικρό ποσό στις ομάδες που πιστεύω ότι θα περάσουν.

 

Πείτε μου και εσείς γνώμες σε αυτά που έδω ήδη επιλέξει ή και αυτά που δεν κοίταξα.  B)

 

Έχει ψωμί ακόμη μέχρι τότε αλλά επειδή πιστεύω ότι οι τιμές θα αλλάζουν καλύτερο το ποντάρισμα τώρα μην πέσουν τιμές.  :devil:

 

post-222705-0-23015300-1356370769_thumb.png

 

EDIT

 

Ρε παιδιά κανείς τίποτα σήμερα;  :confused:

 

Ταμειάρες σήμερα!!!!!!  :-D Η τελευταία στοιχηματική μέρα του 2012 για 'μενα πήγε καταπληκτικά.

 

Τα λέμε με το 2013, ίσως παίξω και κάτι ψιλά απόψε  :devil:

 

Aston Villa - Tottenham @GG

Stoke CIty - Liverpool @2

 

post-222705-0-52226500-1356541964_thumb.png

 

post-222705-0-99541600-1356541965_thumb.png

 

Επεξ/σία από optimus_crime
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εκτός του ότι θα παίξω ένα σεβαστό ποσό στο να περάσει ο Ολυμπιακός στους 16 από την Λεβάντε με απόδοση @1.90 λέω να παίξω και ένα πολύ μικρό ποσό στις ομάδες που πιστεύω ότι θα περάσουν.

 

Πείτε μου και εσείς γνώμες σε αυτά που έδω ήδη επιλέξει ή και αυτά που δεν κοίταξα.  B)

 

Έχει ψωμί ακόμη μέχρι τότε αλλά επειδή πιστεύω ότι οι τιμές θα αλλάζουν καλύτερο το ποντάρισμα τώρα μην πέσουν τιμές.  :devil:

 

attachicon.gif1.png

 

EDIT

 

Ρε παιδιά κανείς τίποτα σήμερα;  :confused:

 

Ταμειάρες σήμερα!!!!!!  :-D Η τελευταία στοιχηματική μέρα του 2012 για 'μενα πήγε καταπληκτικά.

 

Τα λέμε με το 2013, ίσως παίξω και κάτι ψιλά απόψε  :devil:

 

Aston Villa - Tottenham @GG

Stoke CIty - Liverpool @2

 

attachicon.gif1.png

 

attachicon.gifUntitled.png

Μπραβο Optimus!!!! (Και ας εισαι Γαβροπουλο! :devil: )

 

Εμενα ρε παιδες ολοι οι αγωνες μου αναβληθηκαν σε Αγγλια! Μα τι γινεται,λες και διαλεξα τις πιο ορεινες περιοχες της Βρεττανιας! :D

 

Αυτο το κουπονι με τα κοκκινα γκρι χρωματα ,απο ποιο μπουμπουκι ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμπαικτες να ανοιξω λογαριασμο στην bet365? τοσα χρονια ειχα σε bwin,vistabet και sportingbet αλλα μετα τα νομοθετικα τους εκλεισα ολους απο νευρα και λεω τωρα να κανω ενα νεο ξεκινημα!

 

καλα επιλεγω? θεωρω οτι ειναι απο τις κορυφαιες σε αποδοσεις,εξυπηρετηση,αξιοπιστια κτλ και οτι στο μελλον μετα και τα τελευταια δεν θα αντιμετωπισει προβλημα με αδειες κτλ.

 

τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμπαικτες να ανοιξω λογαριασμο στην bet365? τοσα χρονια ειχα σε bwin,vistabet και sportingbet αλλα μετα τα νομοθετικα τους εκλεισα ολους απο νευρα και λεω τωρα να κανω ενα νεο ξεκινημα!

 

καλα επιλεγω? θεωρω οτι ειναι απο τις κορυφαιες σε αποδοσεις,εξυπηρετηση,αξιοπιστια κτλ και οτι στο μελλον μετα και τα τελευταια δεν θα αντιμετωπισει προβλημα με αδειες κτλ.

 

τι λετε?

Η καλυτερη εταιρια στον κοσμο απο καθε αποψη.Απολυτα εντιμη και εγκυρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εστειλε ο αδερφος μου ενα mail να παρω και το μπονους του ''συστηνε εναν φιλο'' και πηγα να κανω εγγραφη οπου παρατηρω οτι δεν υπαρχει η επιλογη ελλαδα στην χωρα διαμονης (απαραιτητο πεδιο).

 

Αφου μιλησα στο live chat με καποιον υπαλληλο με ενημερωσε οτι λογο νομοθετικων ρυθμισεων μπλα μπλα δεν δεχονται νεους πελατες απο ελλαδα...

 

για bet365 μιλαμε παντα...

 

ημαρτον πια με το κολοκρατος τους...

 

Υ.Γ ο αδερφος μου εβαζε με paysafe παντως στην 365 αν δεν κανω λαθος..

 

Υ.Γ και τωρα που να παω?? 1 μηνα τωρα σε οπαπ και δεν μπορω εχω σιχαθει,απο αποδοσεις μεχρι live και μεχρι μονα ειναι κοροιδια ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...