Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα εχω βγαλει μια 3αδουλα αρκετα δυνατη,αμα βγει θα πληρωσει καλα.

Με 4-5 ευρω επιστρεφει πανω απο 150 οποτε πιστευω αξιζει.

 

Σπορτινγκ-Μπενφικα 1

Βαγιεκανο-Σαραγοσα Χ

Κολονια-Μπραουνσβαιγκ Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σημερα εχω βγαλει μια 3αδουλα αρκετα δυνατη,αμα βγει θα πληρωσει καλα.

Με 4-5 ευρω επιστρεφει πανω απο 150 οποτε πιστευω αξιζει.

 

Σπορτινγκ-Μπενφικα 1

Βαγιεκανο-Σαραγοσα Χ

Κολονια-Μπραουνσβαιγκ Χ

 

Σε ευχαριστουμε Sred που μοιραστηκες την σκεψη σου μαζι μας και καλη τυχη! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλο μπερδεμα αλλα ταυτοχρονα και ωραιο για στοιχημα το σημερινο κουπονι κατ'εμε!

 

Μια εξαδα σημερα αλλα δεν εχω καταληξει αν θα την σπασω ακομα η εαν θα την κρατησω ετσι σε συστημα!

 

304. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -ΑΕΚ Χ

 

305. ΑΑΡΧΟΥΣ-ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ 1

 

308. ΚΟΛΩΝΙΑ-ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚ 1

 

310. ΦΟΥΛΑΜ-ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ 2

 

311. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ-ΣΑΡΑΓΟΣΑ Χ

 

312. ΜΠΟΛΟΝΙΑ-ΛΑΤΣΙΟ Χ

 

αποψεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστουμε Sred που μοιραστηκες την σκεψη σου μαζι μας και καλη τυχη! :)

 

Ευχαριστω benign,ειναι τρια ματσακια τα οποια τα διαβαζα απο εχθες

Μακαρι να βγουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλο μπερδεμα αλλα ταυτοχρονα και ωραιο για στοιχημα το σημερινο κουπονι κατ'εμε!

 

Μια εξαδα σημερα αλλα δεν εχω καταληξει αν θα την σπασω ακομα η εαν θα την κρατησω ετσι σε συστημα!

 

304. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -ΑΕΚ Χ Λογικο το Χ,ισως ομως λογω ελλειψεων των γηπεδουχων να παει στο διπλο. Λιγο περισσοτερο προτιμω το διπλο,αλλα οπως και να εχει πολυ δυσκολος αγωνας για προβλεψη.

 

305. ΑΑΡΧΟΥΣ-ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ 1 Αυτο δεν ξερω γιατι το επελεξες ασσο. Τα νεα απο Δανια λενε οτι οι φιλοξενουμενοι εχουν αποντα τον καλυτερο τους αμυντικο,οποτε εχουμε μια κατασταση με τους γηπεδουχους με καλυτερη αμυνα και σε μια ανακαμψη αλλα τους φιλοξενουμενους με καλυτερη επιθεση και πιο ευαλωτους αμυντικα. Πιο πολυ τεινω στο Χ και στα πολλα γκολ.

 

308. ΚΟΛΩΝΙΑ-ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚ 1 Εδω διαφωνω με βαση την φορμα των ομαδων.Επισης η Κολωνια δεν κερδιζει ευκολα με μικρομεσαιες ομαδες στην εδρα της,κανει πολλα Χ.Τις μικρες βαθμολογικα τις καταφερνει.Καλυτερη η φιλοξενουμενη που ειναι και η πρωτη της βαθμολογιας αλλα και αυτη εκτος εδρας δεν παει τοσο καλα ,πιο πολυ Χ φερνει και λιγες νικες με κατωτερες ομαδες.Πιο λογικο το Χ.

 

310. ΦΟΥΛΑΜ-ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ 2 Δεν το βλεπω.Και οι δυο ομαδες ειναι ντεφορμε και κοντα στην ζωνη υποβιβασμου.Σε αυτες τις περιπτωσεις μιλαει περισσοτερο η εδρα. Νομιζω δυσκολη,αγχωτικη νικη για τους γηπεδουχους.

 

311. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ-ΣΑΡΑΓΟΣΑ Χ Καλη επιλογη αλλα πολυ δυσκολος αγωνας.Με φοβιζει η περιπτωση του διπλου γιατι ο Ποστιγκα σκοραρει συνεχως στα τελευταια ματς για τους φιλοξενουμενους και ο λογος που δεν εχουν παρει νικες στους τελευταιους αγωνες ειναι οτι τους εχουν ξεσκισει στις κοκκινες καρτες.

 

312. ΜΠΟΛΟΝΙΑ-ΛΑΤΣΙΟ Χ Διπλο το βλεπω αυτο,εχει ανεβει η Λατσιο και εχει φερει καλα αποτελεσματα στους τελευταιους αγωνες με καλυτερες ομαδες απο την Μπολωνια που και ειχε πιο ευκολη κληρωση.

 

 

 

Γενικα ολους αυτους τους αγωνες τους βλεπω δυσκολους για σημεια 1,Χ,2. Προτιμοτερα τα over/under/both teams to score κ.τ.λ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα καλη εκτιμηση εκανα για τους αγωνες.

 

Λοιπον παιδια μια προειδοποιηση

 

Ακομη δεν μου εχουν πιστωσει το κερδισμενο στοιχημα που επαιξα χαρη στις προβλεψεις του ultrobyr στο Paddy Power! Απιστευτο και δεν μου εχει ξανασυμβει ποτε οσο καιρο παιζω on line! Σε αυτους ειχα παιξει προ καιρου και ειχα χασει ενα μικρο ποσο,πριν 5 χρονια.Μετα δεν ειχε τυχει να τους χρησιμοποιησω γιατι ειχα καποιους αλλους που μου αρεσαν περισσοτερο.Αλλα απο φιλους μου ξενους ειχα ακουσει τα καλυτερα λογια για αυτους και δεν ειχα λογο να αμφιβαλλω.Κατεθεσα πριν μια εβδομαδα ενα μικρο ποσο ειχα μερικες νικες ,και τις πιστωναν αμεσως.Τωρα που απο 9 ευρω κερδισα 108 δεν το εχουν κανει ακομη ενω βασει των κανονισμων τους επρεπε να το εχουν κανει απο τις 6.00 το απογευμα σημερα.

 

 

UPDATE:

 

Παιδια τελικα σημερα και μετα απο καθυστερηση 13 ωρων και μετα απο εντονο flirting με μια κοπελα στο chat program της τεχνικης υποστηριξης,μου εβαλαν επιτελους τα χρηματα.

 

Να ρωτησω κατι αλλο? Εχει τραβηξει κανει χρηματα απο Paddy?Ειχε ποτε προβλημα να τον πληρωσουν η μεγαλης καθυστερησης?

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την γλυτωσα την Κυριακη...

Για το σημερινο κουπονι τι λετε?

Σαν πρωτη σκεψη ενδιαφερον φαινεται να κερδισει η Αρσεναλ με 2 γκολ διαφορα,αλλα πιο σοβαρα θα πω γνωμες κατα τις 9.00 γιατι εχω δουλειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγε ψιλοπεριπατο το χθεσινο κουπονι! εκανα και καποιες αλλαγες μετα απο τις σωστες συμβουλες του benign αλλα και παλι τζιφος! επαιξα σε 4-5-6

 

304. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ -ΑΕΚ Χ

 

305. ΑΑΡΧΟΥΣ-ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ 1

 

308. ΚΟΛΩΝΙΑ-ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΙΓΚ Χ

 

310. ΦΟΥΛΑΜ-ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ Χ

 

311. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ-ΣΑΡΑΓΟΣΑ Χ

 

312. ΜΠΟΛΟΝΙΑ-ΛΑΤΣΙΟ Χ

 

Η αεκ,η φουλαμ και η ααλμποργκ κριθηκαν στο γκολ εαν τουλαχιστον εβγαινε η αεκ και η φουλαμ θα περναμε το κατιτις μας!

 

Δεν πειραζει παμε γι αλλα!

 

Για σημερα λεω να ριξω τα παρακατω:

 

119. Γκίνγκαμπ-Άρλ 1

110. Σάουθεντ-Μπέρι 1

116. Μαδεργουελ-Αμπερντιν 1

123. Λε μαν-Γκαζελεκ 1

 

Καλη μας επιτυχια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω αρπαξει ενα μικρο κρυωμα ,ειχα και πολλα τρεχαματα και δεν εχω ορεξω για σοβαρη μελετη σημερα,οποτε θα παιξω ενα τυχοδιωκτικο συστημα.Το τονιζω ,ειναι τυχοδιωκτικο,οποτε μονο οποιος εχει 3,3 ευρω για πεταμα ακολουθει. :devil:

post-73690-0-91853500-1355249762_thumb.png

post-73690-0-06184900-1355249774_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H william hill δεν μου χει μπλοκάρει ακόμα το λογαριασμό ούτε μ έχει στείλει mail. Aν παίξω (και κερδίσω φυσικά) τι θα γίνει??

 

Θα τα παρεις κανονικα.Δεν μπλοκαρονται λογαριασμοι και χανουν οι παικτες τα λεφτα τους.Ελληνικη ιδιωτικη επιχειρηση το περασες?Η Ελληνικο Δημοσιο?Θα σε ειδοποιησουν οτι δεν γινεται να συνεργαστουν πλεον μαζι σου αλλα θα σου στειλουν τα λεφτα σου 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...