Προς το περιεχόμενο

ΠΑΟΚ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α ρε νυχτωμένοι! Διαφήμιση είναι αυτό με τη Μαλαματίνα. Τοποθέτηση προϊόντος το λένε. Οι άνθρωποι είναι πολύ μπροστά στο μάρκετινγκ. Ο ΟΠΑΠ πληρώνει τα κέρατά του για να φαίνονται τα προϊόντα του στα γήπεδα. Η Μαλαματίνα βάζει 5 άτομα να πετάξουν μπουκάλια και γίνεται η δουλειά. Τώρα που θα έρθει και η Σίτι στην Ελλάδα, θα δείτε και κανέναν Τέβεζ με το διάσημο μπουκάλι στο χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα,εντωμεταξυ, δε ξερω αν εχετε πιει στην αθηνα τετοια ρετσινα...Ειναι αηδια!

 

Και το αμιγώς τουμπα λιμπρε δεν ειναι ετσι,αδειαζεις καποια ml της ρετσινας και ριχνεις μεσα τη κοκα κολα :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα,εντωμεταξυ, δε ξερω αν εχετε πιει στην αθηνα τετοια ρετσινα...Ειναι αηδια!

 

Και το αμιγώς τουμπα λιμπρε δεν ειναι ετσι,αδειαζεις καποια ml της ρετσινας και ριχνεις μεσα τη κοκα κολα :-D :-D :-D

 

Εγώ δεν πίνω γενικώς αλλά νομίζω ότι γενικώς η Μαλάμα είναι πρώτη σε πωλήσεις στην Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4-6 δίνω νευρωνικά. 6 ΝΤΑΝ θα είμαι σε Café - προποτζίδικο για να δω τον ΠΑΟΚ.. Θα πικραθώ απ'τα νευρωνικά, ας μην πικραθώ κι απ'το ματσάκι..

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4-6 δίνω νευρωνικά. 6 ΝΤΑΝ θα είμαι σε Café - προποτζίδικο για να δω τον ΠΑΟΚ.. Θα πικραθώ απ'τα νευρωνικά, ας μην πικραθώ κι απ'το ματσάκι..

 

ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ

 

Ψιτ, νέος, μαζέψου μη σε στάξω που θέλεις να πατήσεις κιόλας. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιτ, νέος, μαζέψου μη σε στάξω που θέλεις να πατήσεις κιόλας. :P

 

Με έσταξες στο πρωτάθλημα ! Το κύπελλο άστο να το πάρει και κάνας άλλος πια :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έσταξες στο πρωτάθλημα ! Το κύπελλο άστο να το πάρει και κάνας άλλος πια :P :P :P

 

Δεν με νοιάζει το κύπελλο, αλλά να ξέρεις ότι και να περάσεις σήμερα, θα σε στάξει ο Βόλος στον τελικό :P

 

Έχω και δεύτερη ευκαιρία προσωπικά. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με νοιάζει το κύπελλο, αλλά να ξέρεις ότι και να περάσεις σήμερα, θα σε στάξει ο Βόλος στον τελικό :P

 

Έχω και δεύτερη ευκαιρία προσωπικά. :lol:

 

o ποιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος ;;;;;;;;; αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

και εσύ να ξέρεις ότι αν κάνεις καμια στραβή και περάσεις σε περιμένει ο άλλος δικέφαλος μετά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o ποιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος ;;;;;;;;; αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

και εσύ να ξέρεις ότι αν κάνεις καμια στραβή και περάσεις σε περιμένει ο άλλος δικέφαλος μετά :P

 

 

:lol:

 

Καλά, καλά, γέλα, μην κλαις όμως μετά αν δεις κανένα Μπέο να δηλώνει "Δεν μιλάω μετά από τσόντες" :-D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...