Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιχτουρα αλλα εκει που θα μπορουσε να πρωταγωνιστησει σε κορυφαιες ομαδες της Ευρωπης αποφασισε να κανει τον κομπαρσο απτα 26 του για τα γκαφρα. Συνεπως, μικρος αθλητης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιχτουρα αλλα εκει που θα μπορουσε να πρωταγωνιστησει σε κορυφαιες ομαδες της Ευρωπης αποφασισε να κανει τον κομπαρσο απτα 26 του για τα γκαφρα. Συνεπως, μικρος αθλητης.

Θα το σκέφτεται αυτό που έγραψες όταν θα πίνει μοχίτο στο σκάφος του ανοιχτά της Μαγιόρκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το σκέφτεται αυτό που έγραψες όταν θα πίνει μοχίτο στο σκάφος του ανοιχτά της Μαγιόρκα.

Ναι μωρε διοτι αν πηγαινε σε μια μεγαλη πραγματικα ομαδα της Ευρωπης θα επαιρνε πολυ λιγοτερα...

Καποια ρεπορταζ μιλανε οτι πηρανε και τον Βιτσελ απο την Μπενφικα με 40 μυρια.Οτι να'ναι μιλαμε,ετσι?Εχουμε ξεφυγει εντελως.Το ξαναλεω:Βιτσελ με 40 εκ ευρω στη Ζενιτ.Να χαρω φιλοδοξιες.

 

ΥΓ:Παρ'τε κι'αυτο.Η Πορτο εχει βαλει στα ταμεια της απο τις 2001 με τις πωλησεις της γυρω στα 900 εκατομμυρια ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!Μαγκια τους και χαρα τους και συγχαρητηρια για το scouting που εχουν εκει περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Πορτο ειναι παραδειγμα προς μιμηση για το πως πρεπει να δουλευουν συλλογοι με μικρα κεφαλαια και μη εμπορικο πρωταθλημα. Βεβαια εκει εχουν και ενα στοιχειωδη ανταγωνισμο 2-3 ομαδες κι ετσι κοιταει η μια να φαει την αλλη ΜΕΣΑ στο γηπεδο, βελτιωνοντας εν τελει τις ομαδες τους συνολικα.

 

Διοτι και η Μπενφικα αλλα και η Σπορτινγκ, ισως και η Μπραγα βγαζουν τακτικα μεγαλους παιχτες που αργοτερα χρυσοπουλιουνται σε μεγαλυτερες ομαδες. Δεν ειναι μονο η Πορτο που το κανει αυτο. Μπραβο τους παντως.

 

Παντως αυτο που κανουν οι ΡωσοΟυκρανεζικες ομαδες δεν το εχω καταλαβει...Σπασμωδικες κινησεις με τερατωδη ποσα που οχι μονο δεν παιρνουν πισω, αλλα συνηθως δεν τους προσφερουν και τιποτα απολυτως. Εγω αν ημουν προεδρας της Ζενιτ θα εδινα τα 50 μυρια σε 5-6-7 τυπους μεσα απο την Πορτο η την Μπενφικα για να ερθουν στην ομαδα μου και να την κανουν να λειτουργει οπως η Πορτο και σε βαθος χρονου μερικων ετων να βγαζω κι εγω οσα η Πορτο και να εχω και περισευμα (απο τα λεφτα της ομαδας ομως, οχι απο τα πετρελαια) για να φερνω τους Χουλκ κλπ.

 

Θα το σκέφτεται αυτό που έγραψες όταν θα πίνει μοχίτο στο σκάφος του ανοιχτά της Μαγιόρκα.

Ε κλαινμαιν...Ποδοσφαιρικα τελειωσε τον εαυτο του την ωρα που θα μπορουσε να σταθει σε οποιοαδηποτε μεγαλη ομαδα, οικονομικα δεν αντιλεγω, φτιαχτηκε κι αυτος και τα δισεγγονα του. Φαινοταν παντως οτι ειναι τυπικος Βραζιλιανος παιχταρας+ταυτοχρονα χαλβας, για εκει το πηγαινε απο καιρο τωρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατηγορείται ο Ζαγοράκης!

 

Ποινική δίωξη κατά του Θοδωρή Ζαγοράκη και του Ηλία Βιολίδη ασκήθηκε από τον εισαγγελέα για τα αδικήματα της απιστίας και της υπεξαίρεσης σε βαθμό κακουργήματος.

 

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/paok/kathgoreitai-o-zagorakhs.1917559.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Φενερ ο Μειρελες στην Μπεσικτας μαλλον ο Νενε!

Ανεβαινει πολυ το επιπεδο στην τουρκια.

Ναι, οσο ανεβαινει και στο ανατολικο μπλοκ με τον Χουλκ, τον Ετοο, τον Βιτσελ κλπ...Οσο ανεβαινει στα Εμιρατα και την Κινα με τους υπολοιπους...Οσο ανεβηκε και στο μπασκετ που ριξαν ποσα εκατομυρια οι τουρκικες περυσι και δεν πηγε ουτε μια φαιναλ φορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει οσο να ναι παικτες σαν τον Μειρελες δινουν ποιοτητα σε ενα πρωταθλημα.

Φαντασου τι θα λεγαμε εδω αν ειχε ολυμπιακος,παναθηναικος,αεκ τους παικτες που εχει η Φενερ,Γαλατα,μπεσικτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/newspapers/

 

Η κατασταση με τις εφημεριδες εχει γινει τραγικη

Απορω ποιοι τις αγοραζουν

Πρωτοσελιδα ολοκηρα για τον Ντιακιτε που δεν τον ξερει η μανα του και μπορει να μην παιξει ποτε

Οι αλλοι πανηγυριζουν για να γυρισουν στη Λεωφορο να νικησουν τον Ατρομητο

Αλλοι χτιζουν γηπεδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν ημουν προεδρας της Ζενιτ θα εδινα τα 50 μυρια σε 5-6-7 τυπους μεσα απο την Πορτο η την Μπενφικα για να ερθουν στην ομαδα μου και να την κανουν να λειτουργει οπως η Πορτο και σε βαθος χρονου μερικων ετων να βγαζω κι εγω οσα η Πορτο και να εχω και περισευμα (απο τα λεφτα της ομαδας ομως, οχι απο τα πετρελαια) για να φερνω τους Χουλκ κλπ.

 

 

Αν εισουν ιδιοκτήτης της Ζενιτ, τα ποσα αυτά θα σου περνούσαν απαρατήρητα ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...