Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρομαι που η απάντηση είναι ένα βίντεο απο το rednews. Πρέπει να έχει και στο αντίστοιχο βαζελοτέτοιο άπειρα.

Εγώ δε θα ακολουθήσω σε παράθεση αισχών επειδή ξέρεις πολύ καλά ότι υπάρχουν.

θα επιμείνω όμως ότι τέτοια διαιτητική κλοπή, με είσοδο οπαδών, προπηλακισμό παιχτών, παίκτη με κόκκινη να περιμένει έξω από τα κλειδωμένα αποδυτήρια για συνέχιση του τσαμπουκά, μολότωφ με αλκοόλ (γι' αυτό σβήνει γρήγορα) να πέφτει σε δικούς μας και παίχτες αντιπάλου, δηλώσεις προέδρου " we screwed" και μετά δεν είδα δεν ξέρω , τσαμπουκάδες Μητρόπουλου, σπρωξίματα σε παίχτες από φουσκωτούς και πανηγύρια στα μπουζούκια για το περαιώτικο

 

και αντίποινα γκαζάκια σε Superliga, σπάσιμο αμαξιών στην πολυκατοικία Τοροσίδη, προπηλακισμό επόπτη, απειλές σε Νικοπολίδη

προστασία σε Νίνη, Λέτο ,Σισέ από σωματοφύλακες

 

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, έλεος, αφήστε την ιστορία με τα κομμένα δάχτυλα, επειδή μια κοπέλα χωρίς εκπαίδευση φορούσε ένα φωσφοριζέ γιλέκο και ατυχώς πήγε να πιάσει γουρούνα. Και μεγάλο Σάββατο να έχεις πάει έξω από εκκλησία ξέρεις ότι κάνει τζιζ.

 

Την επόμενη φορά να τη στείλουν Ιρακ για να εκπαιδευτεί σωστά... ή έστω έξω από καμμία εκκλησία Μεγάλο Σάββατο.

 

Ρε τον Πατέρα, αποχώρησε και υπάρχουν άτομα που συνεχίζουν το λόγο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την επόμενη φορά να τη στείλουν Ιρακ για να εκπαιδευτεί σωστά... ή έστω έξω από καμμία εκκλησία Μεγάλο Σάββατο.

 

Ρε τον Πατέρα, αποχώρησε και υπάρχουν άτομα που συνεχίζουν το λόγο του.

 

Για πες τη γνώμη σου.

Πες επίσης αν ξέρεις πώς βρήκε τη δουλειά και αν εσύ που έχεις πάει μία φορά στο γήπεδο και μία στην Ανάσταση μπορείς να διακρίνεις καπνογόνο από γουρούνα, χωρίς περαιτέρω εκπαίδευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες επίσης αν ξέρεις πώς βρήκε τη δουλειά

Λες να τη βρηκε όπως αυτοί εδω :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OzPFPUWfLoU&feature=related

 

 

 

Tέλος πάντων.Την άποψη μου την παρέθεσα @ post#1588 και τέλος εδω για εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες τη γνώμη σου.

Πες επίσης αν ξέρεις πώς βρήκε τη δουλειά και αν εσύ που έχεις πάει μία φορά στο γήπεδο και μία στην Ανάσταση μπορείς να διακρίνεις καπνογόνο από γουρούνα, χωρίς περαιτέρω εκπαίδευση.

 

 

Δηλαδή για να δουλεύω εγώ security πρέπει να μάθω να ξεχωρίζω και το G3 από το M1?

 

Μιλάμε για security σε αγώνα, όχι για πυροτεχνουργό σε πεδίο μάχης...

 

Εγω μπορώ να τα διακρίνω και να μην τα πιάσω, αλλά αυτό είναι το θέμα μας ή ότι δεν θα έπρεπε να υπάρχουν γουρούνες στο γήπεδο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για να δουλεύω εγώ security πρέπει να μάθω να ξεχωρίζω και το G3 από το M1?

 

Μιλάμε για security σε αγώνα, όχι για πυροτεχνουργό σε πεδίο μάχης...

 

Εγω μπορώ να τα διακρίνω και να μην τα πιάσω, αλλά αυτό είναι το θέμα μας ή ότι δεν θα έπρεπε να υπάρχουν γουρούνες στο γήπεδο?

 

ΓΟΥΡΟΥΝΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΟΥΤΕ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΕΣ ΜΟΛΟΤΩΦ.

Εντάξει, επειδή έχεις πάει Καραϊσκάκη μου αναφέρεις G3 kai M1?

 

μιλάμε για security σε αγώνα και μου λες πώς εσύ μπορείς χωρίς εκπαίδευση να τα διακρίνεις. Άρα;

Άρα μιλάμε για μια ανεκπαίδευτη κοπέλα που πηγε για το μεροκάματο χωρίς να ξερει τα στοιχειώδη που κι εσύ τα ξέρεις. το περιστατικό σαν τραγικότητα εντάσσεται στα πασχαλινά παρεπόμενα, για να το κάνετε παντιέρα συμψηφισμού της Ριζούπολης vol 2.

 

Αλήθεια δεν παραδέχεσαι ότι για να δουλεύεις security σε ελληνικό γήπεδο πρέπει να ξέρεις ότι τις γουρούνες δεν τις πιάνουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμυντικό χαφ και αριστερό μπακ

 

 

Ηταν δεδομενο αυτο ....

Ο ανθρωπος εχει καταλαβει οτι ο Μπραβο δεν εχει ιδεα απο αμυνα ...

Μεχρι και οι πετρες το βλεπαν ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμυντικό χαφ και αριστερό μπακ

 

 

Ηταν δεδομενο αυτο ....

Ο ανθρωπος εχει καταλαβει οτι ο Μπραβο δεν εχει ιδεα απο αμυνα ...

Μεχρι και οι πετρες το βλεπαν ....

 

 

Από άμυνα κάτι ξέρει..από σέντρα στην επίθεση όμως τίποτα!

 

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από άμυνα κάτι ξέρει..από σέντρα στην επίθεση όμως τίποτα!

 

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Ο Μπραβο ξερει απο αμυνα .. ??

Μιλας για τη μεγαλυτερη τρυπα στην αμυνα μας ..

 

Τωρα να γελασω με αυτο ??smilie.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μπραβο ξερει απο αμυνα .. ??

Μιλας για τη μεγαλυτερη τρυπα στην αμυνα μας ..

 

Τωρα να γελασω με αυτο ??smilie.png

 

 

ειπα εγω οτι ειναι ο καλυτερος αμυντικος μας; απλα τονισα κατι που πιστευω οτι ειναι ακομα χειροτερος. αν δεν καταλαβαινεις αυτα που λεω, γελα οσο θες, το γελιο αλλωστε ειναι υγεια :)

 

Πως το βλεπετε σημερα θα νικησουμε μεσα στην πολη?

 

 

δυσκολο παιχνιδι...θα δειξει, ειδικα με τις απουσιες.

 

αλλα δεν θυμαμαι με ποιον φιλο (ολυμπιακο παντως), μιλουσα για τις πιθανοτητες μας να παρουμε το πρωταθλημα, σε σχεση και με τον φετινο παο. θα ηθελα να δω τι θα ειχε να σχολιασει σχετικα με τη χθεσινη εμφανιση του παναθηναικου (κινδυνευει να μην περασει καν στην επομενη φαση, θα εξαρτηθει πολυ απο το τι θα κανουν οι αλλες ομαδες για να περασει καν). μπορει φετος να μην εχουμε τσιλντρες-κλειζα, αλλα αν κρατησουμε το πλεονεκτημα εδρας πιστευω εχουμε καλες πιθανοτητες, εχουν αποδυναμωθει κι εκεινοι πολυ, δεν παιζουν οπως τα προηγουμενα χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια διορθωση μονο η προκριση του παο εξαρταται και παλι μονο απο αυτον

 

καλα ναι οκ, σιγουρα, γιατι αν δεν νικησει στο τελευταιο παιχνιδι, δεν υπαρχει λογος καν για προκριση. οποτε διορθωνω οτι μπορει μεν να προκριθει με νικη του στον επομενο αγωνα αλλα οχι οτι θα ειναι κι ευκολο να νικησει στην ισπανια. και η πρωτια δεν εξαρταται πια απο εκεινον. αναλυτικα:

 

http://www.sport-fm.gr/article/460495

 

Με την ήττα αυτή ο Παναθηναϊκός εξακολουθεί να κρατά την τύχη στα χέρια του για την πρόκριση, αλλά όχι και για την πρωτιά. Ας δούμε όλα τα σενάρια, με την υποσημείωση πως απόψε διεξάγεται ο αγώνας της Κάχα Λαμποράλ με τη Μάλαγα στη Βιτόρια:

 

-Αν ο Παναθηναϊκός κερδίσει στη Μάλαγα την επόμενη Πέμπτη προκρίνεται σίγουρα. Θα είναι πρώτος αν η Λιέτουβος Ρίτας κερδίσει στο Βίλνιους την Κάχα Λαμποράλ (υπερτερεί στην ισοβαθμία με τους Λιθουανούς), αλλά δεύτερος αν η Κάχα Λαμποράλ κερδίσει απόψε τη Μάλαγα και την επόμενη εβδομάδα τη Λιέτουβος Ρίτας.

 

-Αν ο Παναθηναϊκός χάσει στη Μάλαγα την επόμενη Πέμπτη, τότε α) σε περίπτωση που η Κάχα Λαμποράλ κερδίσει απόψε τη Μάλαγα και την επόμενη εβδομάδα τη Λιέτουβος Ρίτας τερματίζει πρώτη και ο Παναθηναϊκός δεύτερος καθώς θα υπερτερεί σε ισοβαθμία με τους Λιθουανούς, β) σε περίπτωση που η Κάχα Λαμποράλ κερδίσει απόψε τη Μάλαγα και την επόμενη εβδομάδα χάσει από τη Λιέτουβος Ρίτας, τότε οι Λιθουανοί είναι πρώτοι, οι Βάσκοι δεύτεροι (υπερτερούν στην ισοβαθμία με τον Παναθηναϊκό) και ο Παναθηναϊκός τρίτος, γ) σε περίπτωση που η Κάχα Λαμποράλ χάσει από τη Μάλαγα και κερδίσει τη Λιέτουβος Ρίτας θα προκύψει τετραπλή ισοβαθμία (3-3) και θα περάσουν οι δύο ομάδες με το καλύτερο goal average. Αυτή τη στιγμή ο Παναθηναϊκός έχει +41, η Κάχα Λαμποράλ +7, η Λιέτουβος Ρίτας -19 και η Μάλαγα -29, δ) σε περίπτωση που η Κάχα Λαμποράλ χάσει από τη Μάλαγα και τη Λιέτουβος Ρίτας, τότε οι Λιθουανοί είναι πρώτοι, η Κάχα Λαμποράλ τέταρτη και τη δεύτερη θέση θα πάρει ο Παναθηναϊκός αν δεν χάσει με διαφορά μεγαλύτερη των 26 πόντων.

 

κι ενα επισης ενδιαφερον αρθρο: http://www.sport-fm.gr/article/460525

 

Αν χάσουμε στην Μάλαγα δεν εξαρτάται μόνο από εμάς...

 

προφανως εννοουσε οτι αν κερδισετε περνατε. αν δεν κερδισετε θελετε συνδυασμο αποτελεσματων για να περασετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προφεναστα οταν σε ενα ομιλο 6 αγωνων κανεις 3-3 προφανως και δεν εξαρταται απο σενα. Εγω εννοω οτι αν παιξουν μπασκετ τοτε εξαρταται απο αυτους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...