Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δωσε στον Γιαννακη την περυσινη ομαδα, αλλα με τα σημερινα ποσοστα στα τριποντα. Αν δεν τρωγαμε 20 στο κεφαλι, εγω δεν θα ξαναεβλεπα μπασκετ στη ζωη μου. Με τη σημερινη ομαδα (δηλ χωρις Τσιλι/Κλειζα/Σοφο), δεν το συζηταμε καν.

 

Ότι είναι πιο σοβαρός και συμπαγής ο Ολυμπιακός φέτος, δεν το συζητάμε. Αλλά με εξαίρεση 2-3 παίκτες, οι άλλοι δε νομίζω ότι ήταν τόσο καλοί; Γενικά περιμένεις ότι για κερδίσεις εκτός τον ΠΑΟ χρειάζεται να πιάσουν τοπ απόδοση αρκετοί παίκτες σου. Ε, σήμερα δεν νομίζω ότι έγινε κάτι τέτοιο. Αυτό εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστάρει κανείς να βρεθούμε να τις μετρήσουμε σε κανα ντέρμπι; Πλάκα θα έχει. :-D

 

Αν είναι να ρίχνετε φωτοβολίδες, εγώ δεν τη βγάζω έξω. Να μου λείπουν τα εγκαυματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι είναι πιο σοβαρός και συμπαγής ο Ολυμπιακός φέτος, δεν το συζητάμε. Αλλά με εξαίρεση 2-3 παίκτες, οι άλλοι δε νομίζω ότι ήταν τόσο καλοί; Γενικά περιμένεις ότι για κερδίσεις εκτός τον ΠΑΟ χρειάζεται να πιάσουν τοπ απόδοση αρκετοί παίκτες σου. Ε, σήμερα δεν νομίζω ότι έγινε κάτι τέτοιο. Αυτό εννοώ.

 

Ναι καταλαβα απολυτα τον συλλογισμο σου. Απλως επισημαινω πως ο Γιαννακης ηταν ενας προπονητης ο οποιος θα στηριζοταν αποκλειστικα στη μερα της ομαδας.

 

Π.χ. θα μπαιναν τα σουτ, θα ανοιγαν οι χωροι, θα φταναμε στο +14 εκει μεσα. Δε θα μπαιναν τα σουτ, θα τρωγαμε 20. Δεν ηταν ενας προπονητης ο οποιος μπορουσε να ελεγξει το ματς εαν αυτο στραβωσει.

 

Σημερα εννοειται πως πολλοι απο τους παικτες μας δεν πιασαν τοπ αποδοση, αλλα δεν υστερησε σημαντικα κανεις (εκτος των Μαυρο, Γκορντον).

 

Αμυντικα παιξαν ολοι οι υπολοιποι σχεδον τελεια, με εξαιρεση τα χαμενα ριμπαουντς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ο Σπανούλης,5 ο Παπαλουκάς,4 ο Τεοντοσιτς και 1 ο Μπουρουσης

 

Σε ασχημο βραδυ ο Σπαν αλλα ειχε πολλες ασσιστ που βοηθησαν την ομαδα...

Εδωσε ευκολα καλαθια στο Νεστεροβιτς ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...