Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν φέρνει και τον Ινζάγκι πακέτο με τον Ντελ Πιέρο; Χωρίς πλάκα, ο Άλεξ είναι ένας απο τους μεγαλύτερους ποδοσφαιριστές όλων των εποχών. Όσα και να δώσει ο Βαγγέλας θα τα βγάλει μόνο και μόνο απο τις φανέλες.

 

Και ο Ντιακατέ είναι καλός κόφτης, αλλά το θέμα είναι οτι ο σχεδιασμός θα έρπρεπε να έχει τελειώσει απο τα τέλη Ιουλίου με παίκτες που θα γουστάρει και ο προπονητής, και όχι με σπασμωδικές κίνήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ιντζακι δεν θα εχανε αυτα που εχασε ο Τζιμπουρ εχθες και τον μουτζωνε ολο το γηπεδο αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα..

 

Μακαρι να ερχοταν ο Ντελ πιερο,τεραστια ποδοσφαιρκη προσωπικοτητα στο υποβαθμισμενο ελληνικο πρωταθλημα καλο θα ηταν και οχι κακο,απο εκει και περα εφοσον παιζει ακομα ο ιμπαγασα στην ομαδα πιστευω οτι και ο Αλεσαντρο μπορει να προσφερει πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ιντζακι δεν θα εχανε αυτα που εχασε ο Τζιμπουρ εχθες και τον μουτζωνε ολο το γηπεδο αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα..

 

Όλο το γήπεδο μούτζωνε τον Τζιμπουρ? :blink: Ότι να ναι λέμε μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Ντελ Πιερο τα ειπα στις προηγουμενες σελιδες και θυμωσε και ο gchris7 κιολας :blink:

Oσο για την ιδεα του Ιντζαγκι που ξερογλυφεστε μερικοι, εγω τον εριξα στο τραπεζι αλλα για εμας. Αμα πατησουμε κανα ΟΑΚΑ να δουμε και κανα γκομενακι γυρω μας εκτος απο μπαφιαρηδες :D

 

Οποτε παρτε εσεις τον Ντελ Πιερο να παρουμε εμεις την μουνοπαγιδα τον Πιπο και ειμαστε οκ. Και ξεχαστε την αναβιωση του διδυμου της Γιουβεντους καπου στο 97-98 :P

 

Στα σοβαρα τωρα. Ειναι τοσο υποβαθμισμενο το ελληνικο πρωταθλημα και τοσο τιποτενιες οι ελληνικες ομαδες που ο πρωταθλητης Ελλαδος αναζηταει τον Σεπτεμβρη δεκανικια 8μηνης διαρκειας για τη βασικη του 11δα σε 38χρονους πρωην ποδοσφαιριστες. Αυτο τα λεει ολα. Εποχες Γιεκινι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν ισχύει αυτό που λες φίλε μου.

 

 

Δηλαδη τι δεν ισχυει?στραβος ειμαι και δεν βλεπω τους γυρω μου?

Απλα πραγματα φιλε μου εχασε δυο κλασσικες ευκαιριες για γκολ που δεν χανονται και αλλοι τον μουντζωσαν αλλοι τον εβρισαν

πρωτη φορα ακους κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη τι δεν ισχυει?στραβος ειμαι και δεν βλεπω τους γυρω μου?

Απλα πραγματα φιλε μου εχασε δυο κλασσικες ευκαιριες για γκολ που δεν χανονται και αλλοι τον μουντζωσαν αλλοι τον εβρισαν

πρωτη φορα ακους κατι τετοιο?

 

Το κλασικό "τι έχασε ο λαλακας" που λέμε όλοι για όλους οταν χάνουν μια καλη ευκαιρία θεωρείται ότι τον μούντζωνε όλο το γήπεδο?

Όλο το γήπεδο τον χειροκρότησε και φώναζε το όνομα του όταν βγήκε.

 

Άσχετο, αλλα από πότε ο Ιντζακι θεωρείται όμορφος? Όταν κάποιος ειναι γκομενιάρης ειναι αυτομάτως και όμορφος? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μεταγραφη ντελ πιερο γιατι μου θυμιζει καπως τη μπασκετικη του Αιβερσον στην τουρκια; πολλα λεφτα για το τιποτα (απο προσφορα)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ ghris7..και βεβαια οταν βγηκε τον χειροκροτησε το γηπεδο αλλα σου λεω εφαγε και αρκετες μουντζες αφου το ειδα και δεν λεω ψεμματα ισως εκει που καθεσαι εσυ να ειχαν διαφορετικη συμπεριφορα.Τεσπα το κουρασαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, αλλα από πότε ο Ιντζακι θεωρείται όμορφος? Όταν κάποιος ειναι γκομενιάρης ειναι αυτομάτως και όμορφος? :P

Δεν ξερω αν θεωρειται ομορφος αλλα ξερω οτι στα ντουζενια του οσες συμαθητριες ξερανε τον Μπεκαμ, ξερανε και τον Πιπο. Tωρα αν ηταν επιδημια μονο στο δικο μου σχολειο, πασσο :-D Οπως επισης ξερω οτι ακουγα Γεωργιου τοτε στο ραδιο και παιρνανε κατι ακυρες και λεγανε τα δικα τους για τον Πιπο και τις δουλευε και τους ελεγε "τι βρισκετε στο νευροσπαστο?" :P .

( http://2sexyfootball....com/pippo.html )

 

Σαμπως ο Κριστιανο Ροναλντο ειναι ομορφοπαιδο? @@καγκουρας ειναι, αλλα αντε βρες εξηγηση πως κολλανε ολες μαζι του λες και ειναι ο Κλουνει. H μηπως ειναι ο Ιμπραιμοβιτς, για μηπως ο Ινιεστα ? Κανε μια γυρα στο ιντερνετ να δεις ποσες υγραινονται με δαυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...