Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οχαχαχαχαχαχαχα

 

Λοιπόν, επειδή ότι ράδιο αρβύλα λέτε εδώ μέσα, την πιστεύετε κιόλας και επειδή βλέπετε τον Μαρινάκη στον ύπνο σας (πιθανώς είστε ερωτευμένοι μαζί του) έψαξα να βρω γιατί έφαγε το πρόστιμο η μπανάθα:

 

 

http://www.sport24.g...ok.1919015.html[/size][/size][/font][/color]

 

5.500 φάγατε για υβριστικά συνθήματα, καμία σχέση με Κατσουράνη δηλαδή.

 

PS Εγώ φταίω που κάθομαι και μιλάω με άτομα που δεν διασταυρώνουν καν το κατά πόσο ισχύει η είδηση που αφορά της ίδια τους την ομάδα ή είναι παπάτζα που πέταξε κάποιος σε ένα forum.

Xαχα, θεος

 

Ο ανθρωπος κανει ενα ποστ που θεωρει "απαντηση" και δεν κοιταει οτι ετσι αποδεικνυει μονος του οτι τοση ωρα μιλαμε για το προστιμο της ΠΑΕ (αφου η διαφωνια δεν ηταν για το ποσο αλλα για το ποιος εφαγε το προστιμο).

Θεουλης.

Αλλα ακομα και εκει δεν ειδε οτι φαγαμε αλλα 12χιλ για την 1η αγωνιστικη, αρα συνολικα 17χιλ.

 

 

Μονο γαυρος θα μαρτυραγε μονος του και θα νομιζε οτι ειχε απαντησει. Νταξει, ατελειωτο ρισπεκ'

 

Οσες εφαγε και ο φιλιππιδης με τον ευθημιαδη.

Σωστα, σωστα, η παραγκα του Φιλιππιδη τη χρονια της Ριζουπολης ηταν φοβερη

 

Ποσες αγωνιστικες ρε γαυρακο ηθελες να φαει ο Φιλιππιδης? 6-7? Και να μην μπορει να δωσει παρασταση στον "Μπακαλογατο"?

Γιατι μονο για τον Πετρο Φιλιππιδη μπορει να σκεφτω οτι αναφερεσαι

 

Πω πω μλκα απο IQ σκιζετε. Σου λεει ο ενας "ποδοσφαιριστης για εξυβριση τρωει 6, ο δικο σου ποδοσφαιριστης ποσες εφαγε" και του απανταει ο αλλος "ο δικος σας παραγοντας ποσες αγωνιστικες εφαγε"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαχα, θεος

 

Ο ανθρωπος κανει ενα ποστ που θεωρει "απαντηση" και δεν κοιταει οτι ετσι αποδεικνυει μονος του οτι τοση ωρα μιλαμε για το προστιμο της ΠΑΕ (αφου η διαφωνια δεν ηταν για το ποσο αλλα για το ποιος εφαγε το προστιμο).

Θεουλης.

Αλλα ακομα και εκει δεν ειδε οτι φαγαμε αλλα 12χιλ για την 1η αγωνιστικη, αρα συνολικα 17χιλ.

 

 

Μονο γαυρος θα μαρτυραγε μονος του και θα νομιζε οτι ειχε απαντησει. Νταξει, ατελειωτο ρισπεκ'

 

 

 

 

Κούμπωσε καλά τη ρόμπα μόνος σου, γιατί μιλάμε 2 σελίδες τώρα για μία αρβυλιά που εσύ και οι ομοϊδεάτες σου φανταστήκατε.

 

Έφαγε λέει και 12.000 την πρώτη αγωνιστική. Στο τέλος θα μας πείτε ότι του Κλαψουράνη του επιβλήθηκε και χαράτσι.

 

PS Όσο νυχτώνει, το ψύχος μεγαλώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Epic post λεμε!

 

Για ποια ριζουπολη μιλας για εκεινη που μπηκε στα αποδυτηρια ο Φιλιππιδης και ελεγε του παικτες του κοτες?Οκ!

Το οτι βρεθηκαν κοριοι στα αποδυτηρια του ολυμπιακου στην λεωφορο ηταν και αυτο θεμα τις παραγκας οπως λες? Μετα μιλας εσυ για iq{kουκιου}

την στιγμη που κλαις δυο μερες τωρα για το ποσες εφαγε ο Κατσουρανης.

 

Ξαναδες ρε παλικαρι μου τα ποστ σου γιατι ειναι να απορει κανεις. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, ο ενας προσπαθει να μαζεψει τα συντριμια του και σαν τα οκταχρονα επιμενει να λεει για τον Κατσουρανη οταν μιλαμε για ΠΑΕ. Νταξει, ρεζιλι, τοσο πατος

 

Ο αλλος ρωταει ποσες αγωνιστικες εφαγε παραγοντας και αφου μετα το κανει γαργαρα το κοτσανι (1-0) λεει για ποια παραγκα και για κοριους που ειχε "ανακαλυψει" ο κυρΣαββας σε ποστ χωρις συνοχη και νοημα (αν μπορει καποιος να συνδεσει νοηματικα και συντακτικα τις 3 προτασεις του κερδιζει το "Βραβειο ΜακΓκαιβερ")

 

 

Κοιτα κοσμος που υπαρχει (αν και για τον Sred εχω μια ελπιδα οτι απλα ειναι πολυ πιτσιρικας γι'αυτο του ξεφευγουν, δεν φταιει αυτος...)

 

Α, και επειδη κατι ειχε πεσει πριν κατι σελιδες

Ο αντιπρόεδρος της Ούνικς Καζάν, Στάνισλαβ Ερέμιν, βάλλει μέσω του gazzetta.gr κατά της διαστρέβλωσης και της μετάφρασης των δηλώσεων που έκανε για τον «Ζοτς» και τον Καϊμακόγλου.

 

Τον γνωρίσαμε στη διάρκεια της δεκαετίας του '90, οπότε και διατέλεσε προπονητής της ΤΣΣΚΑ Μόσχας (1992-2000), ενώ στη συνέχεια εργάστηκε στην Ούνικς Καζάν (2000-06) και την Τριούμφ (2006-10), αλλά εδώ και δύο χρόνια εκτελεί χρέη αντιπροέδρου στη νέα ομάδα του Κώστα Καϊμακόγλου και του Ίαν Βουγιούκα. Ο λόγος για τον 61χρονο Στάνισλαβ Ερέμιν, ο οποίος, μιλώντας σε ρωσική ιστοσελίδα, φέρεται να δήλωσε ότι ο πρώην τεχνικός του Παναθηναϊκού, Ζέλικο Ομπράντοβιτς, τον έπεισε να προχωρήσει στην μετεγγραφή του «Καϊ-Κάϊ».

 

To gazzetta.gr επικοινώνησε με τον Ρώσο παράγοντα πλέον, ο οποίος εξέφρασε την δυσφορία για τον προπαγανδιστικό τρόπο με τον οποίο μεταφράστηκαν οι δηλώσεις του από μερίδα του ελληνικού αθλητικού Τύπου.

 

-Χθες (6/9), μιλήσατε με έναν Ρώσο δημοσιογράφο για την μετεγγραφή του Καϊμακόγλου κι αυτές σας οι δηλώσεις απασχόλησαν αρκετά και τα ελληνικά Μέσα ενημέρωσης. Αληθεύει ότι ο Ζέλιμιρ Ομπράντοβιτς προσπαθούσε επίμονα να σας πείσει να αποκτήσετε τον 29χρονο Έλληνα διεθνή πάουερ-φόργουορντ, όπως γράφτηκε στην sport-express.ru;

Έτσι γράφτηκε; Μου κάνετε πλάκα; Αν ισχύει αυτό τότε έχει γίνει «εγκληματικά» λανθασμένη μετάφραση! Ο προπονητής μας, ξέρετε, είναι Σέρβος (σ.σ. Άτσο Πέτροβιτς) κι είναι καλός φίλος με τον Ομπράντοβιτς και με δεδομένο ότι ο παίκτης είχε μία πολύ καλή προσφορά από την Γαλατασαράϊ, πριν αυξήσουμε την δική μας πρόταση, αποφασίσαμε να μιλήσουμε μαζί του για να μας πει όχι τόσο πώς είναι ως παίκτης - αυτό σε αυτό το επίπεδο είναι λίγο-πολύ γνωστό- αλλά τι χαρακτήρας είναι. Το ίδιο κάναμε και με κάποιους φίλους που έχουμε στην Μπαρτσελόνα για τον Έιντσον. Αυτό είναι όλο και τίποτε παραπάνω.

 

-Τότε γιατί τον ευχαριστήσατε δημόσια για την «προτροπή» του να τον αποκτήσετε;

Σας είπα ότι δεν έχω πει ποτέ κάτι τέτοιο! Το μόνο που είπα είναι ότι τον ευχαριστώ για τις πληροφορίες που μας έδωσε γιατί τα πρώτα δείγματα γραφής του, τόσο μέσα όσο κι έξω από το γήπεδο, αποδεικνύουν και με το παραπάνω αυτά που μας έλεγε. Η μετάφραση που έχει γίνει είναι εξαιρετικά ατυχής.

 

-Δεν ξέρουμε αν διαβάσατε πώς αποδόθηκαν οι δηλώσεις σας από τον Ρώσο δημοσιογράφο, στην Ελλάδα, πάντως, πολλοί επιμένουν ότι το κείμενο της sport-express.ru μεταφράστηκε πολύ προσεκτικά.

Αυτά είναι μ...ς («bullshit»)! Σας επαναλαμβάνω ότι ο παίκτης μας άρεσε πολύ κι επειδή θα επενδύαμε πάνω του αρκετά χρήματα, εγώ πήρα τηλέφωνο τον Ίβκοβιτς κι ο Άτσο τον Ομπράντοβιτς. Σαν παίκτης μας έκανε, απλά θέλαμε κάποιες πληροφορίες για την προσωπικότητά του. Σας παρακαλώ να διορθώσετε αυτά που γράφτηκαν, γιατί είναι πέρα από κάθε πραγματικότητα. Είμαι πολύ θυμωμένος. Παντού υπάρχουν δημοσιογράφοι που διαστρεβλώνουν τα πάντα για να συγκεντρώσουν πάνω τους τα φώτα της προσοχής.

 

-Εσείς δηλαδή πού αποδίδετε το όλο θέμα που δημιουργήθηκε;

Τι να σας πω, δεν ξέρω. Ίσως στο γεγονός ότι ο Ομπράντοβιτς δεν παρέμεινε στην ομάδα για να στηρίξει τη νέα προσπάθεια με το νέο πρόεδρο. Όπως και να 'χει, ο άνθρωπος προσέφερε τα μέγιστα τον Παναθηναϊκό και δεν υπάρχει καμία αμφιβολία ότι είναι ο κορυφαίος προπονητής στην Ευρώπη. Ήθελε ένα break για να αλλάξει παραστάσεις κι είμαι σίγουρος ότι θα επανέλθει. Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω, όμως, είναι πώς ένας οποιοσδήποτε Έλληνας δημοσιογράφος που έχει γνωρίσει τον Ζέλικο μπορεί να γράψει κάτι τέτοιο γι' αυτόν. Εσείς πιστεύετε ότι ένας τόσο επιτυχημένος προπονητής μπορεί να καταδεχθεί να κάνει κάτι τέτοιο; Αυτή η συμπεριφορά δεν είναι του επιπέδου του. Για μένα ήταν μεγάλη έκπληξη να γραφτεί κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Zoτς θα τρωει για παντα λασπη απο συγκεκριμενα ελληνικα ΜΜΕ και απο συγκεκριμενα πρασινα προβατα (oι Ολυμπιακοι που τον κραζουν δεν μετρανε, παντα αυτο εκαναν εξαλλου και ηταν το αλατοπιπερο της αυτοκρατοριας του/μας). Αυτο ειναι το δυστυχες στην Ελλαδα. Ανθρωποι που ειναι παγκοσμιως respected στον χωρο τους να αντιμετωπιζουν συμπεριφορες τετοιες απο την ιδια τους την ομαδα.

 

Λοβοτομη.

 

Tα υπολοιπα που συζυτατε για Κατσουρανη, Τοροσιδη και Φιλιπιδη ειναι για να μας δειχνετε οτι εχετε 2 μετρα και 2 σταθμα. Οταν απαντησει καποιος για τον Τοροσιδη περυσι, τοτε το ξανασυζηταμε. Φυσικα δε το περιμενω απο ατομα που πανε σε ψευτικες φιεστες καθε Μαη να πανηγυρισουν τον νεο τους διορισμο και την επομενη τα βαζουν με τον προεδρο τους επειδη αντι για τον Μασερανο τους εφερε τον Ντιακιτε και το Μαη ξανα-μανα στη φιεστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ DKNI που το ξερεις οτι ειμαι πιτσιρικας το ειδες στην μαγικη σου μπαλα η τα λες για να γελασουμε?

Οποτε γουσταρεις κερναω καφεδακι για να δεις και την ηλικια μου{που εισαιΤΟΣΟ σιγουρος οτι ειμαι πιτσιρικας} και να μιλησουμε οπως θες εσυ διοτι απο το φορουμ ειναι και λιγο κουραστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά που γράφεις, για καλό στο λέει ότι είσαι πιτσιρικάς

 

Μα δεν το πηρα στραβα ουτε θα τον πεισω αμα του πω οτι ειμαι 38αρης αλλα καμια φορα ο γραπτος λογος μπερδευει.

Τεσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απορια...

 

ο Καραγκουνης κλεινει στη Φουλαμ αλλα σον Φερειρα δεν εκανε? προτιμουσε τον ανυπαρκτο τον Ζεκα? ο Καραγκουνης θα βοηθουσε πολυ με την Λαγα, αφου ειναι ο μονος που μπορει αν κρατησει λιγο μπαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ DKNI που το ξερεις οτι ειμαι πιτσιρικας το ειδες στην μαγικη σου μπαλα η τα λες για να γελασουμε?

Οποτε γουσταρεις κερναω καφεδακι για να δεις και την ηλικια μου{που εισαιΤΟΣΟ σιγουρος οτι ειμαι πιτσιρικας} και να μιλησουμε οπως θες εσυ διοτι απο το φορουμ ειναι και λιγο κουραστικο.

 

Τώρα, όπου να' ναι, θα σου πει να σου βράσει και μια μπάλα, να πάρεις μυρωδιά.

 

Άνθρωπος που χτυπιέται 2 μέρες τώρα για τα 12.000 πρόστιμο που έφαγε η ΠΑΕ ελέω Κλαψουράνη, στη φαντασία του.

 

Treslololol

 

Κούρασες - κούρασα, καλή συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απορια...

 

ο Καραγκουνης κλεινει στη Φουλαμ αλλα σον Φερειρα δεν εκανε? προτιμουσε τον ανυπαρκτο τον Ζεκα? ο Καραγκουνης θα βοηθουσε πολυ με την Λαγα, αφου ειναι ο μονος που μπορει αν κρατησει λιγο μπαλα

 

Το ήθελε ο Φερέιρα. Τις εγγυήσεις που ήθελε ο Κάρα δεν μπορούσε να του δώσει. Όπως δεν του τις έδωσαν και στην Φούλαμ πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...