Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

www.sport24.gr/football/ellada/article1599938.ece

 

"Τα ιδια θα ελεγες αν ο Τοροσιδης τα ελεγε στα μουτρα του Κωνσταντινεα", η ΕΠΟ δεν ξερω που κολλαει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε θα παιζουμε με την παικτουρα τον μαρινο.Χαχαχ' date='δεν υπαρχει κεντρο λεμε.[/quote']

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Υπάρχει ο φουρλανος και ο Λαγός ειδικά ο φουρλανος είναι πολύ καλός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έγραψα ΠΟΑ και εσύ με ζάλισες στις ερωτήσεις ρε φίλε, πλάκα μου κάνεις?

Εγω τι κολλημα να εχω εσυ το εχεις το κολλημα και χωρις ν'απαντησεις στην ερωτηση μου προς τι το κολλημα.

Αν σε ζαλισα σορρυ δεν ειχα τετοιο σκοπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ρε μαλακα μονο 6? Εγω θα του ριχνα το φετινο και το επομενο πρωταθλημα. Α ρε αλαφουζο την εστησες παλι την παραγκα σε 2 αγωνιστικες

 

 

Oxι μωρε ο μαρινακης φταιει,δεν ειχε τη να κανει εξισε τα μπαλακια του και εβγαλε τον αριθμο 6...Τζοκερ λεμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυτό που έγινε στη φυσούνα δεν ξέρω αν θα μπορούσε να τιμωρηθεί. Απο την στιγμή που ήταν εκτός αγωνιστικού χώρου.

 

Λαθος. Στο φυλλο αγωνα μπορει να γραφτει εξυβριση ακομα και αν παει να τον βρει στο δωματιακι μετα τον αγωνα και του πει τι εδωσες ρε &^*^(&(*^

 

Oxι μωρε ο μαρινακης φταιει,δεν ειχε τη να κανει εξισε τα μπαλακια του και εβγαλε τον αριθμο 6...Τζοκερ λεμε!

 

Καλα τραγουδιστε. Ο τοροσιδης ποσες εφαγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τοροσιδης δεν ηταν στον αγωνιστικο χωρο καμια σχεση στην φισουνα παντα γινοται αυτα ακομα και

στα καλυτερα πρωταθληματα,δηλαδη τι επρεπε να γινει να μην φαει τις 6 αγωνιστηκες οχι οτι με νοιαζει αλλα να εχουμε να λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τοροσιδης δεν ηταν στον αγωνιστικο χωρο καμια σχεση στην φισουνα παντα γινοται αυτα ακομα και

στα καλυτερα πρωταθληματα,δηλαδη τι επρεπε να γινει να μην φαει τις 6 αγωνιστηκες οχι οτι με νοιαζει αλλα να εχουμε να λεμε.

 

Οταν σας λεω οτι δεν ξερετε τι σας γινετε μετα προσβαλλεστε.

Ειπα εγω οτι δεν επρεπε να φαει τις 6?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...