Προς το περιεχόμενο

Τει Πειραια-Διαφορα θεματα


nemesiskp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 414
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α ωραία. Δε τη γλυτώνουμε με τίιιποτα. Μάρτη θα γράφουμε ακόμα... Πείτε την αλήθεια, είχατε τίποτα καλύτερο να κάνετε;

Τα νεύρα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε γλέντια! Νεξτ ταιμ που θα ανεβω θα φέρω τσίπουρο απ'το σπίτι. Δεν κατεβαίνει ξεροσφύρι το όλο σκηνικό.

Αν ήμουν αγόρι, θα δήλωνα να πάω στρατό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήμουν αγόρι, θα δήλωνα να πάω στρατό.

 

μια κουβέντα είναι.. δεν μπορείς να σταματήσεις την ροή των σπουδών σου επειδή το αποφάσισαν κάποιοι άλλοι...

Τρελή ταλαιπωρία ειδικά για αυτούς που είναι δεν είναι από Αθήνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει αυριο δεν θα κανουμε λογω των λεωφορειων.Γενικα η σχολη θα ειναι κλειστη;(αυτο που λεγαμε μερικα ποστς πισω,οπως πχ στο #148)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είδατε στην ανακοίνωση, αναφέρει μόνο την 24ωρη στα ΜΜΜ...

Αναρωτιέμαι αν οι πύλες θα είναι ανοιχτές γιατί υποτίθεται ότι θα γίνονταν συναντήσεις για συζητήσεις με φοιτητές για να βρεθεί μια άκρη και να μην καεί όλη η εβδομάδα...

Ξέρω πάντως ότι το ραντεβού είναι αύριο 11.30. Θα με ενδιέφερε να πάω και να ενώσω την άποψή μου με των συναδέλφων αλλά δεν έχω εφεύρει ακόμα κάποια μέθοδο διακτινισμού για να πάω μέχρι τη σχολή!Προτείνω όμως σε όσους έχουν μέσο μεταφοράς να πάνε και να υποστηρίξουν τα συμφέροντα των φοιτητών που όμως είναι πάντα στο πλευρό των απλήρωτων καθηγητών τους (τι φταίνε κι αυτοί άλλωστε; Αν και REALLY BAD TIMING!)

 

Οπότε έχουμε μείνει με το δεδομένο ότι αύριο κλειστά και αν όλα πάνε καλά,αύριο θα μάθουμε και τα υπόλοιπα.

 

μια κουβέντα είναι.. δεν μπορείς να σταματήσεις την ροή των σπουδών σου επειδή το αποφάσισαν κάποιοι άλλοι...

Τρελή ταλαιπωρία ειδικά για αυτούς που είναι δεν είναι από Αθήνα...

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, ειλικρινά. Είναι καθαρά μια προσωπική άποψη και υποθετική βεβαίως. Η καταταγή στο στρατό σε τέτοιες περιόδους είναι μια συνηθισμένη τακτική τα τελευταία χρόνια μιας που γίνεται της τρελής, για να μην χάνεται χρόνος.

Φυσικά πρέπει να υπάρχουν και κάποιες συγκεκριμένες συνθήκες γι'αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update!!!!!!!!!

 

Λοιπόν, ΚΑΙ Τετάρτη κλειστά, όπου την Τετάρτη οι έκτακτοι καλούν τους φοιτητές 12 η ώρα για συζήτηση στο αμφιθέατρο Χ.Ν. αντί για αύριο.

 

Με λίγα λόγια: Τρίτη, Τετάρτη ΚΛΕΙΣΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...