Προς το περιεχόμενο

Τει Πειραια-Διαφορα θεματα


nemesiskp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα στο να αντιγράψεις δεν είναι το αν μπορέσεις αλλά να βρεις κάποιον να τα έχει σωστά.... :fear: Πάντως σε μας δεν έγινε τέτοιος χαμός <_< Ένας επιτηρητής ήταν αλλά έβλεπε συνέχεια (ότι μπορούσε :-D).

 

Νικόλόπουλος θεωρία πρέπει να ήταν στο προηγούμενο εξάμηνο, τώρα 99% άλλαξε... Με αυτόν δεν ήταν που πέρασαν 10 άτομα όλα και όλα; (και πολλά λέω...). Χαμός... Για να δούμε ο νέος B).

Στο εργαστήριο πάντως πρέπει να είναι σταθερά, δεν φεύγει απο εκεί. -_- Όσοι έχουν "υψοφοβία" βέβαια μπορούνε να πάνε στο κάτω εργαστήριο που είναι καλύτερο το.... "κλήμα":lol:...

Σε ποια αιθουσα ησουνα;Για σηματα μιλαμε σωστα;

 

Και εγω ακουσα οτι αλλαξε,αλλα το προγραμμα λεει νικολοπουλος.Στο εργαστηριο οταν ημουνα εγω(στο κατω),λεγαμε στους του πανω οτι καλα εμεις θα περασουμε ενω εσας θα σας #!$$ ο Νικολοπουλος.Ελα ομως που τελευταια μερα κατι εγινε και ηρθε ο νικολοπουλος κατω για την εξεταση :shock: :shifty: .

Κοπηκα αλλα τουλαχιστον με 4 και δεν το παρακολουθησα το επομενο εξαμηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 414
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διχ. έργου έδινα, το πρωί με την δροσούλα -_-

 

Το πρόγραμμα ναι το είχα δει και εγώ στην αρχή του εξαμήνου αλλα πρέπει να έχει αλλάξει ο καθηγητής, και στης εξεταστικής αυτόν έχουν αλλα άντε βγάλε άκρη...

Πάντως απο νέους που πήγαν είπαν είναι άλλος, τώρα καλύτερα-χειρότερα θα δείξει όταν βγούνε τα αποτελέσματα....:fear: Άμα έχουνε περάσει < 10 τότε κάνω λάθος, είναι ακόμα ο Νικολόπουλος <_< Αλλιώς άλλαξε :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρία ο Βαρσάμης μας κάνει, και όντως είναι καλύτερος απ' τον Νικολόπουλο, και τον έβαλαν ακριβώς για να περάσει κόσμο, μιας και μπήκαν όλοι του 1ου εξαμήνου στο χειμερινό! Ο Νικολόπουλος στο προηγούμενο εξάμηνο είχε περάσει και στις 2 εξεταστικές 4 άτομα! :o

 

Κι εγώ στο προηγούμενο εξάμηνο ήμουν στο πάνω εργαστήριο και είχαμε θέμα με τον Νικολόπουλο...Αλλά σε αυτό ήμουν στο κάτω και όλα πήγαν μια χαρά! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, σωστά, τα ποσοστά με τον Νικολόπουλο είναι :-( 2 και 2 πέρασαν.... Άμα δεις απο Ηλέκτρα τα προηγούμενα εξάμηνα πέρασαν πολύ περισσότεροι...

%:14.7%

ν:64

Δ:435

Α΄:127

Β΄:59

 

Πάντως σε αυτήν την εξεταστική πιστεύω να περάσουν πολλοί :P Όχι τίποτα άλλο αλλά μετά δεν τους χωράει όλους το αμφιθέατρο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα καλα τα λεει το gkel.4 ατομα.Εμας αν θυμαμαι καλα Ζησο τον λεγανε και μου φαινετε το αμεσως επομενο εξαμηνο(απο οταν περασα με τον Ζησο),βαλανε το νικολακη.Ακομα θα το χρωσταγα. :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως στην αρχή του εξαμήνου γεμίζαμε το Χατζηνικολάου! :blink:

 

Μπααα απ' το πρώτο εξάμηνο αν περάσουν περισσότεροι, σε εμάς τους "παλιούς" δεν βλέπω να υπάρξουν μεγάλα ποσοστά επιτυχίας! :P

 

Ναιιι ο Ζήσος ήταν καλός! Στο προηγούμενο εξάμηνο που μπήκα εγώ τον είχαμε για μία βδομάδα, και μετά πήρε σύνταξη και μας έφεραν τον Νικολόπουλο και τον Μουστάνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δεν ήταν φήμες το οτι γέμισε το αμφιθέατρο στο πρώτο μάθημα; :fear: Κατάλαβα...

Σημειώσεις δεν έχει ανεβάσει κανένας; Παλιά κυκλοφορούσαν, βρείτε κανένα νέο να τις ανεβάσει γιατί βλέπω και λαό στην ουρά να το χρωστάει και τώρα με τις αλλαγές καθηγητή συνέχεια θα έχει χαθεί η μπάλα... Συνήθως θέματα σχετικά με αυτά που έγιναν στην τάξη μπαίνουν, άμα διαβάσεις ότι έκανε έφυγες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν έχω χάσει κανένα μάθημα και άρα έχω όλες τις σημειώσεις. Τις διάβασα, αλλά πραγματικά από φυσική δεν καταλαβαίνω απολύτως τίποτα! :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν έχω χάσει κανένα μάθημα και άρα έχω όλες τις σημειώσεις. Τις διάβασα, αλλά πραγματικά από φυσική δεν καταλαβαίνω απολύτως τίποτα! :wacko:

 

Έτσι είναι το πρώτο εξάμηνο, και λίγο το δεύτερο και λίγο το τρίτο..... Άμα έχεις καταλάβει πως βγαίνουν οι ασκήσεις που κάνει στην τάξη συνήθως περνάς...

Για να αλλάξουν και τον καθηγητή μάλλον αυτός θα βάλει πιο βατά θέματα άρα λογικά ότι έχει γίνει μέσα στην τάξη πάνω κάτω...

Ράβδους και τέτοια κάνετε ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικη;Πως και ηρθες τοτε σε μια τεχνολογικη σχολη;

 

Μεγάλη ιστορία! Αλλού ήθελα να περάσω, αλλά και πάλι σε τεχνολογική σχολή. Γενικά δεν τα είχα καλά με τα μαθήματα που κάνουν σε θεωρητικές σχολές, οπότε να 'μαι! :rolleyes:

 

Αλλά είναι μεγάλο πακέτο η αλήθεια είναι, με δυσκολεύουν τα περισσότερα μαθήματα, αλλά το παλεύω όσο μπορώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...