Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελληνικους Η αγγλικους υποτιτλους για το Asterix and obelix God Save BRITANIA ή αλλιως στα Γαλλικα Asterix.et.Obelix.Au.service.De.Sa.Majeste.2012.FRENCH.DVDRip.XviD-UTT

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπόν...

 

...την οικογένεια πρέπει να την αγαπάμε και να τη σεβόμαστε, αλλά εν προκειμένω...

 

...ο μπάρμπας μου είναι πολύ μ@λ@κ@ς!!!

 

Μου έχει στείλει μέχρι στιγμής τις 5 πρώτες season από το «The Shield» (περιμένω να μου στείλει και τις δύο τελευταίες από λεπτό σε λεπτό), το οποίο είναι και γ@μώ τις αστυνομικές σειρές!

 

Ενώ όμως σε γενικές γραμμές όλα  φαίνονται καλά, οι ελληνικοί υπότιτλοι που περιλαμβάνει το πακέτο τής season 3, αν και βάσει ονομασίας υποδηλώνουν τη σωστή version, από συγχρονισμό είναι σε όλα τα επεισόδια...άλλα αντ' άλλων! Το ίδιο συμβαίνει και στο 11o επεισόδιο (τελευταίο) τής season 5 (όλα τα υπόλοιπα είναι σωστά).

 

Έχει εντοπίσει πουθενά κάποιος σωστούς; Σε subz.tv και TVsubtitles.net, έχω βρει και ελληνικούς και αγγλικούς (και μάλιστα σε διάφορες εκδόσεις), αλλά είναι στα ίδια χάλια. Ακόμα και σωστούς αγγλικούς να μπορέσω να βρω, θα είναι κάτι...

 

...ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν...

 

...την οικογένεια πρέπει να την αγαπάμε και να τη σεβόμαστε, αλλά εν προκειμένω...

 

...ο μπάρμπας μου είναι πολύ μ@λ@κ@ς!!!

 

Μου έχει στείλει μέχρι στιγμής τις 5 πρώτες season από το «The Shield» (περιμένω να μου στείλει και τις δύο τελευταίες από λεπτό σε λεπτό), το οποίο είναι και γ@μώ τις αστυνομικές σειρές!

 

Ενώ όμως σε γενικές γραμμές όλα  φαίνονται καλά, οι ελληνικοί υπότιτλοι που περιλαμβάνει το πακέτο τής season 3, αν και βάσει ονομασίας υποδηλώνουν τη σωστή version, από συγχρονισμό είναι σε όλα τα επεισόδια...άλλα αντ' άλλων! Το ίδιο συμβαίνει και στο 11o επεισόδιο (τελευταίο) τής season 5 (όλα τα υπόλοιπα είναι σωστά).

 

Έχει εντοπίσει πουθενά κάποιος σωστούς; Σε subz.tv και TVsubtitles.net, έχω βρει και ελληνικούς και αγγλικούς (και μάλιστα σε διάφορες εκδόσεις), αλλά είναι στα ίδια χάλια. Ακόμα και σωστούς αγγλικούς να μπορέσω να βρω, θα είναι κάτι...

 

...ευχαριστώ!

Δοκιμασε και αυτους

 

http://www.opensubtitles.org/el/ssearch/sublanguageid-ell/idmovie-11553 προσοχή μην κατεβάσεις το πρόγραμμα που λέει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε και αυτους

 

http://www.opensubtitles.org/el/ssearch/sublanguageid-ell/idmovie-11553 προσοχή μην κατεβάσεις το πρόγραμμα που λέει

 

Να 'σαι καλά φιλαράκο! Θα τους δοκιμάσω άμεσα. Ελπίζω να είναι σωστοί, αλλά έτσι κι αλλιώς, σ' ευχαριστώ πολύ που ασχολήθηκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν διαθέσιμοι οι υπότιτλοι του MEGA (όχι κάποιας ανεξάρτητης προσπάθειας) από τη σειρά The Killing;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει πουθενα κανενα sub για το scandal; Γυρισα ολες τις πολεις και τα χωρια, μα απαντηση δεν πηρα :)

 

Μονο το 1ο και 2ο απο τον πρωτο κυκλο εχουν, κι ενω εχουν φτασει στο 15ο του 2ου κυκλου, δε βρισκω τιποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλους και χρονιά πολλά θα ήθελα αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος που μπορώ να βρω ελληνικούς υποτίτλους για την ξένη σειρά  hollywood heights season1 episode 30 ευχαριστώ εκ το προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...